Kicktipp ⚽️🌍🏆 - 2022 Katar Fifa Dünya Kupası Tahmin Yarışması

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Umarım sen kazanırsın @12.Adam iş bence bonus puanlarla bitecek ve Arjantinin kazanması için Messi ve Alvarez gol atmalı,benim kazanmam için Mbappenin yarın hat-trick finalde 0 gol atması lazım :A Messinin DK kazanması benim alacağım bir etiketten çok daha önemli :A :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,337
Puanı
1,060
Umarım sen kazanırsın @12.Adam iş bence bonus puanlarla bitecek ve Arjantinin kazanması için Messi ve Alvarez gol atmalı,benim kazanmam için Mbappenin yarın hat-trick finalde 0 gol atması lazım :A Messinin DK kazanması benim alacağım bir etiketten çok daha önemli :A :A
Bunu gerçekten beklemiyordum.Centilmence mesajın için teşekkürler. Gol krallığında sanırım kaplumkafayı yazmıştım. Bekleyelim görelim. :A

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Buraya yorum yapmayı unuttum :A bende sizlerleyim :A
@The_Erinch ’in gel katıl demesi ile forumdan başka isim(ler) ile anonim olarak katıldık.
Yalnız ilk zamanlar çok yoğun olduğum için baştan salma tahminlerimi önden yapmıştım. Baktım fena gitmiyorum artık şu son haftada daha detaylı takılmaya başladım:A
Tek hedefim @MasacRE @MEnes ve @Sherlock üçlüsünü geçmek :A
Şu etkinliği bir Fenerli kazansın isterim ama @BARON男爵 kazanırsa aynı oranda mutlu olurum :A
@emreemreu eğer ikide bir tahmin yapmayı unutmasaydı şimdi zirvede olmuş olabilirdi. @bazinga bakalım bu kez başaracak mı. Kendisinde etiket olacak mı :A

@12.Adam ‘ı özel olarak desteklediğimi belirtip sözlerimi noktalıyorum.
İyi geceler :A
Bu etkinlikte beni geçmek bir başarı değil Dosi hanım :A Dünya Kupası yaramadı bana, heyecanla Süper Lig'in geri dönmesini bekliyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim için başarı. Bilmediğim bir ligde başarılı olmak 1. olmak gibi bir his :A
Çok bilen yanılıyor zaten :A Ben Dünya Kupası'na çok hakimim, neredeyse bütün maçları da izledim ama sonuç ortada :A Diğer yandan Süper Lig ise tam tersi. Galatasaray dışında ligden maç izlediğim yok doğru düzgün takip etmem ama orada liderim :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok bilen yanılıyor zaten :A Ben Dünya Kupası'na çok hakimim, neredeyse bütün maçları da izledim ama sonuç ortada :A Diğer yandan Süper Lig ise tam tersi. Galatasaray dışında ligden maç izlediğim yok doğru düzgün takip etmem ama orada liderim :A
Aslında bu sene bende takip ediyorum ama ilk başlarda tahminleri yapıp gündüz maçlara bakamadım okul zamanı diye. Sonraki süreçte adapte oldum. Misal Neymar’ın sakat olduğunu düşünüp tahminler yaparken, geri döndüğünü görünce kayıp puanlarım olmuştu :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,337
Puanı
1,060
IMG_0223.jpg
IMG_0224.jpg

Tarihte ilk kez kışın yapılan Dünya Kupasının sonuna geldik sayılır.Son 2 maç.Bakalım ipi kim göğüsleyecek?Heyecan dorukta.
Tahminlerinizi unutmayınız.
@BARON男爵 @12.Adam @S.G.A.T. @bazinga @vitisport @batuhankaralar @EAGLE @ardaguler54 @hasanca @cokiyitvci @terminatör @emreemreu @gsdikel @Tolstoyevski @The_Erinch @MasacRE @MEnes @Sherlock @Maskeli Fedai @Gerekli24 @Turkuazz @Felon @Keith Long @kerem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aslında bu sene bende takip ediyorum ama ilk başlarda tahminleri yapıp gündüz maçlara bakamadım okul zamanı diye. Sonraki süreçte adapte oldum. Misal Neymar’ın sakat olduğunu düşünüp tahminler yaparken, geri döndüğünü görünce kayıp puanlarım olmuştu :A
Hırvatistan maçında Neymar'ın sakat olduğunu düşünerek tahmin yapsaydın forumda tek kazanan sen olurdun o zaman :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Hırvatistan maçında Neymar'ın sakat olduğunu düşünerek tahmin yapsaydın forumda tek kazanan sen olurdun o zaman :A
Şimdi açık etmek istemiyorum ama öyle bir gün vardı ki, bir maçın sonucu ilk 3 içinde olmama sebep olabilirdi ama üzdüler beni :A zincirleme puan kayıplarım oldu.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 119562Ekli dosyayı görüntüle 119563

Tarihte ilk kez kışın yapılan Dünya Kupasının sonuna geldik sayılır.Son 2 maç.Bakalım ipi kim göğüsleyecek?Heyecan dorukta.
Tahminlerinizi unutmayınız.
@BARON男爵 @12.Adam @S.G.A.T. @bazinga @vitisport @batuhankaralar @EAGLE @ardaguler54 @hasanca @cokiyitvci @terminatör @emreemreu @gsdikel @Tolstoyevski @The_Erinch @MasacRE @MEnes @Sherlock @Maskeli Fedai @Gerekli24 @Turkuazz @Felon @Keith Long @kerem
İlk 10 da kalırım inşallah 😍😍

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam