Kelime Oyunu 1. Bölüm - denizz19 | YENİ - - TVen

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kelime Oyunu 1. Bölüm

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
Rica ederim , bide mesajına cevap vericem de yöneticiler ile görüşmem gerekiyor ama herhalde Çarşamba olur. :D Bide benim bir dram senaryom var sana mesaj atıyım mı fikirini almak için? :)

- - - Ekleme - - -

Teşekkür ederim. :) :D

Hangi mesajıma? :)

Bana her zaman her konuyla ilgili özel mesaj atabilirsin Mert :)

Hangi mesajıma? :)

Bana her zaman her konuyla ilgili özel mesaj atabilirsin Mert :)
En son mesaj dizi ile ilgili neyse buradan konuşmaya gerek yok.

Ayrıca teşekkür ederim akşam üzeri senaryoyu göderirim umarım beğenirsin. :D :)

- - - Ekleme - - -

Oylama neden gizli :X:X Reytingleri merak ettim:F:F (hala oy vermedim:X Ama bana cevapta verilmemiş😱)

Saat 4.28 olmuş ismimi unutacak kadar kafam durdu uyumam lazım yarın puanlaşırık. :d
Ayrıca anket gizli değil ki. :D
Son espirimide yapıp çıkıyım : Kalem kılıçtan keskinse kalem kılıcı keser. İyi geceler. :F

Elinize sağlık güzel olmuş:)

Birşey soracam(b) Bu kelimeler TDK'dan mı? TUTULMAK mesala:X TUTULMAK kelimesini ben cümle içerisinde özellikle "aşık olmak meftun olmak" pek kullanmam:X
Yukarıda yanlışlıkla sildim güzel mesajım kaybolmasın diye tekrar yazdım yanlış anlaşılmasın.
Teşekkür ederim beğendiğine sevindim. Soruların hepsi İhsan Varol onaylı. :F
Niye ki ben kullanırdım şahsen mesala örnek : Ben ona çok tutuldum oluyor bence.

Yarışmacımıza ve genel yayın yönetmenimize sorularım günlük hayatta kullanırmısınız aşık oldum yerine tutuldum diye. :D @denizz19 , @xemrexxx

Yukarıda yanlışlıkla sildim güzel mesajım kaybolmasın diye tekrar yazdım yanlış anlaşılmasın.
Teşekkür ederim beğendiğine sevindim. Soruların hepsi İhsan Varol onaylı. :F
Niye ki ben kullanırdım şahsen mesala örnek : Ben ona çok tutuldum oluyor bence.

Yarışmacımıza ve genel yayın yönetmenimize sorularım günlük hayatta kullanırmısınız aşık oldum yerine tutuldum diye. :D @denizz19 , @xemrexxx
Tutulmak pek kullanmam ben. :)

Bencede formatta biraz değişiklik yapılabilirdi , bu arada gayet iyisi @denizz :) 14 Puan ! @mrt-06

Bencede formatta biraz değişiklik yapılabilirdi , bu arada gayet iyisi @denizz :) 14 Puan ! @mrt-06
Puanın ve yorumıun için çok teşekkür ederim Hilal.
Format zaten değişicek dün gece kurdum aklımdan şimdi bir kişi daha bu şekilde yarışacak sonra iki üye vs atacak kim kazanırsa ayın finaline adını yazdıracak. :D :)
Sen bu sorulardan kaç puan alırdın Hilal? :D :)
İnşallah Canlı Para aynısı olmaz. @dizi kolik

Puanın ve yorumıun için çok teşekkür ederim Hilal.
Format zaten değişicek dün gece kurdum aklımdan şimdi bir kişi daha bu şekilde yarışacak sonra iki üye vs atacak kim kazanırsa ayın finaline adını yazdıracak. :D :)
Sen bu sorulardan kaç puan alırdın Hilal? :D :)
İnşallah Canlı Para aynısı olmaz. @dizi kolik
Devamlı bana çatıyorsun. :GDG:

Çatacak yer arıyorsan Matrax'a katılmanı öneririm. Ben senin yarışmana formatla ilgili bir laf atmadım. 😉