Kelime Oyunu 1. Bölüm - denizz19 | YENİ - - TVen

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kelime Oyunu 1. Bölüm

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
Soy adım isim gibi olduğu için pek uyumlu olmuyor genelde forum nicklerim mrt-06 koymaya alışınca böyle gitti ama Atacan iyidir. :D
İmzamı okumanı tavsiye ederim Mustafa. :D
Hahahh imzana iyi güldüm atarlısın bayağı ismim atacan yazmışsın :d

Sorularına cevap verecektim ama çok uykum var yarına artıkın. :d @Forumdash

Ömer abi anlamadım neden disledin şimdi ? Formatı değiştirmelisin demişsin ben de senden öneri istedim. :) :D @Yakamoz-Asi

Emeğime sağlık teşekkür ederim. (!)

Formatı nasıl değiştirebilirdim örnek verebilir misin Ömer abi? :)

Gercek TV'de gösterilen Kelime oyunu yarismasi ile birebir olmasi, tanidigimiz birseyi bize sunmus olman beni pek tatmin etmedi diyebilirim. Gercegine birebir ayni olmasini beklemezdim sadece bunu belirttim. Monoton geciyor sanki hersey.

Yinede basarilar..

Oylama neden gizli :X:X Reytingleri merak ettim:F:F (hala oy vermedim:X Ama bana cevapta verilmemiş😱)

Saat 4.28 olmuş ismimi unutacak kadar kafam durdu uyumam lazım yarın puanlaşırık. :d
Ayrıca anket gizli değil ki. :D
Son espirimide yapıp çıkıyım : Kalem kılıçtan keskinse kalem kılıcı keser. İyi geceler. :F

Dur bende espirimi yapam cevap gelene kadar:X Kalemi törpüleyende bıçaktir:F:F

Teşekkür ederim Deniz beğendiğine sevindim , ilgi anlamında pek isteğimi karşılamadı yarışma yarın olsun da bir bakalım ne olacak. :D :)
Tekrar teşekkür ederim yarışmama katıldığın için sen oksan devam ederiz? :) :D

Senin yarışma ne zaman başlayacak kısmetse Deniz? :)

- - - Ekleme - - -

Emeğime sağlık teşekkür ederim. (!)

Formatı nasıl değiştirebilirdim örnek verebilir misin Ömer abi? :)
Mert benim yarışmaya biraz daha var ama Temmuz ayı içerisinde düşünüyoruz bakalım.

Mert benim yarışmaya biraz daha var ama Temmuz ayı içerisinde düşünüyoruz bakalım.
Kusura bakma müzik ve enstrümanlar ile aram iyidir ama bu tarz yapamam başka yarışmana katılırım artık sana da başarılar dilerim yarışmacı buldun mu Deniz?

Var biraz şimdilik yarışmacı. :D

- - - Ekleme - - -

Ayrıca ilk sorular test şeklinde olacaktı. :)
İyi iyi bu devirde forumdan yarışmacı bulmak çok zor , başarılar merakla bekliyoruz yanlız programını Pazartesi 18.00 ve Cuma 20.00'da yayınlamazsan çok sevinirim. :) :D :F

- - - Ekleme - - -

Gercek TV'de gösterilen Kelime oyunu yarismasi ile birebir olmasi, tanidigimiz birseyi bize sunmus olman beni pek tatmin etmedi diyebilirim. Gercegine birebir ayni olmasini beklemezdim sadece bunu belirttim. Monoton geciyor sanki hersey.

Yinede basarilar..
Şimdi sana hak verdim formatta rekabet eksik demeye çalışıyorsun galiba? O zaman ileri ki bölümü (2 bölüm sonra ) bekle. :D