Kelime Oyunu 1. Bölüm - denizz19 | YENİ - - TVen

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kelime Oyunu 1. Bölüm

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
Yok olmadı pek. Sorular zor olsun sıkıntı yok, yarışma eğlenceli. :)
Teşekkür ederim Deniz beğendiğine sevindim , ilgi anlamında pek isteğimi karşılamadı yarışma yarın olsun da bir bakalım ne olacak. :D :)
Tekrar teşekkür ederim yarışmama katıldığın için sen oksan devam ederiz? :) :D

Senin yarışma ne zaman başlayacak kısmetse Deniz? :)

- - - Ekleme - - -

Orijinal yarismanin birebir aynisi olmus neredeyse. Farkli birseyler bekliyordum. Pek heyecanli olmamis.
Emeğime sağlık teşekkür ederim. (!)

Formatı nasıl değiştirebilirdim örnek verebilir misin Ömer abi? :)

Güzel olmuş :)

Tebrikler @denizz19 :D

Bu arada @mrt-06 her hafta konunun altına önceki yarışmacıların puanlarını tablolarsan güzel olur ve en yüksek puanlıyı da koyulaştırırsan filan hoş olacak :D

Güzel olmuş :)

Tebrikler @denizz19 :D

Bu arada @mrt-06 her hafta konunun altına önceki yarışmacıların puanlarını tablolarsan güzel olur ve en yüksek puanlıyı da koyulaştırırsan filan hoş olacak :D
Teşekkür ederim Rüzgar bu yarışma için mi dedin anlamadım? :D İlk bölüm de o yüzden? :F

Eline sağlık ortak. Reytingleri artarak devam etsin :)
Teşekkür ederim orti inşallah hakettiği reytingleri ileri ki bölümlerde alacak çalışmalarıma devam edicem sende yarışmak ister misin ortim? :D

- - - Ekleme - - -

15 puan :)

İsmim Mustafa :D
Güzel puanın için teşekkürler. Mustafa güzel isim ben sanki görmüştüm sana Mustafa dediklerini unutmuşum çünkü Rüzgar dedikçe aklıma yanlış anlama sakın Rüzgar Erkoçlar geliyor iyi oldu öğrendiğim güzel isim. :D
Benim ismimi biliyorsun demi? :D

Güzel puanın için teşekkürler. Mustafa güzel isim ben sanki görmüştüm sana Mustafa dediklerini unutmuşum çünkü Rüzgar dedikçe aklıma yanlış anlama sakın Rüzgar Erkoçlar geliyor iyi oldu öğrendiğim güzel isim. :D
Benim ismimi biliyorsun demi? :D

Tanıştığımıza memnun oldum Mert :)

Ömer abi anlamadım neden disledin şimdi ? Formatı değiştirmelisin demişsin ben de senden öneri istedim. :) :D @Yakamoz-Asi

- - - Ekleme - - -

Mertin ad Atacanın soyad olması lazım değil mi ? :D
Soy adım isim gibi olduğu için pek uyumlu olmuyor genelde forum nicklerim mrt-06 koymaya alışınca böyle gitti ama Atacan iyidir. :D
İmzamı okumanı tavsiye ederim Mustafa. :D