ATV Kehribar - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aynen :D Mematinin defol demesi super :D
Videoyu izlemedim ama daha önce Ayça Varlıer'in Kurtlar Vadisi Pusu'da rol aldığını yazmıştım birkaç yerde. Bu demek oluyor ki Gürkan Uygun ve Ayça Varlıer birbirlerini tanıyorlar ve hiç yabancılık çekmeyecekler. @beyazsoy bir yerde uyumsuzlar yazmış da :))

Sırf laf olsun torba dolsun diye konuşuyor bazı zamanlar...

Kaçak'ta Gürkan'ın Özlem Yılmaz ile aralarında 15 yaş fark vardı. Onlar oluyordu da bu neden olmuyor. Ayça Varlıer ise 38 yaşında boylu poslu ben birbirlerine çok yakıştırdım.

Sizce de öyle değil mi kızlar? @Çiğdem- @gizem ak @vadikızı

Bir önceki safada da bazı noktaları eleştirdim. Siz de okuyun bakalım katılacak mısınız?

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Videoyu izlemedim ama daha önce Ayça Varlıer'in Kurtlar Vadisi Pusu'da rol aldığını yazmıştım birkaç yerde. Bu demek oluyor ki Gürkan Uygun ve Ayça Varlıer birbirlerini tanıyorlar ve hiç yabancılık çekmeyecekler. @beyazsoy bir yerde uyumsuzlar yazmış da :))

Kaçak'ta Gürkan'ın Özlem Yılmaz ile aralarında 15 yaş fark vardı. Onlar oluyordu da bu neden olmuyor. Ayça Varlıer ise 38 yaşında boylu poslu ben birbirlerine çok yakıştırdım.

Bir önceki safada da bazı noktaları eleştirdim. Siz de okuyun bakalım katılacak mısınız?
ilk bolumu daha izlemedim ama fragmanlardan bile ben yakistirdim Ayca ile Gurkani.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ayy vlla ben kaçakta özlem yılmazıda merveyide yakıştırmıyordum hatta sonradan gelen bir kız daha vardı berk hakmanla sevgili olmuştu onuda ekle hepsi yetersizdi bence:A

kehribardakı kızda olmamış ben izlerkende söyledim nerden bulmuşlar bu kızı diye:F
ek olarak şu eşkiyadakı ecünnü nazlıda gebersin artık :A:A:A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059

Erkekle kadın arasındaki yaş farkı olacak özlem yıldız ile aycayi kiyasladin ya yatacak yerin yok)))

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dizi iyi bence, biraz durgun başlasa da açıldı sonradan. Oyuncululuklar çok iyi ama senaryoya biraz daha yoğunlaşmaları gerek.

Gürkan Uygun karizması diye bir şey var. Adam rolünü yaşıyor adeta. Oyunculuğunu kimse tartışamaz zaten. Necip Memilli de çok beğendiğim bir oyuncu, onun da oyunculuğu tartışılmaz ama sanki Bedel dizisindeki Vedat aynen bu diziye gelmiş. Gerçi kötü roller çok yakışıyor adama, yapacak bir şey yok. Ayça Varlıer'i fazla izlemişliğim yoktur ama o da iyiydi, beğendim.

Baş rolümüz Orhan, sevdiği kızın abisini sakatlamış, aileler arasında da bir düşmanlık var, ana hikaye bunların üzerine kurulu.

Bu arada ilginç bir detay gözüme çarptı. Orhan'ın abisinin ismi Veli, Leyla'dan olma oğlunun ismi de Kemal. Senarist Orhan Kemal ve Orhan Veli hayranı zaar. :D

Leyla, Orhan'dan ayrıldıktan hemen sonra evlendi herhalde, Kemal'in Orhan'dan olduğunu bilmiyor abisi ve babası.

İlk bölümde aksiyon fazla yoktu. Gürkan Uygun'un Musa ve Cemil'e attığı tokatlar çok iyiydi ama. :D 2.bölüm fragmanına baktığımızda önümüzdeki bölümde aksiyon artacak gibi görünüyor. :)

Orhan kansermiş. Almanya'daki eşi ve oğlu napacaklar bakalım, dizi orada devam etmeyeceğine göre onlar da İstanbul'a gelirler herhalde.

Bölümün son sahnesi de iyiydi. Kemal, babası olduğunu bilmediği Orhan'a silah çekti ve bölüm bitti. Bekliyoruz bakalım ikinci bölümü, bol tekrarla yükselecek bence dizi. Senaryo öyle farklı bir senaryı değil ama iyi işlenmesi önemli, ilk bölüm iyi sinyaller verdi diyebilirim.

Son bir şey daha. Medcezir'imdeki Nevin'i görmek de sevindirdi, entrikacı yenge rolüne çok iyi gitmiş. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet ilk bölüm yorumum yukarda. :F Ben severim böyle dizileri cadı niye şaşırdın. :A

Ama TV'den Survivor'ı izlerim buna netten ya da tekrarından bakarım. :D
survivor 9 değilmi ayoll bu dizi şuan yeni bölüm direk başladı özetsiz 1 saatini izle
:F:F:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
survivor 9 değilmi ayoll bu dizi şuan yeni bölüm direk başladı özetsiz 1 saatini izle
:F:F:F
Az önce açtım Survivor'ı başlamış çoktan. :F Ayrıca Survivor 9'da başlasa bile Kehribar'ı izlemezdim ben öyle 1 saatini izleyip yarım bırakamam merak eder tamamını izlerim gerek yok o yüzden tamamını daha sonra izlemek en iyisi. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forum İstatistikleri

Konular
170,479
Kullanıcılar
8,420
Son Üye