Spor Karim Benzema

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
çok farklı bir seviye o dakikada o penaltıyı o soğukkanlılıkta atacak 3-5 isimden biri.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kaybedenler kulübü Şerlok beyciğim :A @Maskeli Fedai de bu örgüttendi sanırım. Real galibiyeti üzerine dünkü gibi ışık hızıyla buralara gelmediğine göre bir köşede oturup ağlıyor olmalı şu anda bizim kütük :A

Küffar bir kez daha yok edildi Utku beyciğim, biz bu filmi kaçıncı kez izliyoruz ya. :A Ama bu sezonki en fenasıydı, Hainli Fedai ve saz arkadaşları 22-23 sezonu gelmeden çıkmaz inlerinden ahahahahahah. :A

Leşsiniz.. Ama gerçekten büyük leşsiniz...
Enes yoldaşıma katılıyorum.. Kan dondurucu iki insan..

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060

Bak bak totem için nasıl da önden yollamış abimin şarkısını leşlok :A

Ne totemi, yok öyle bir şey. :A

Sen çok tehlikeli bir adamsın :A

@Tolstoyevski dışında bu durumdan memnun olan yoktur herhalde, azıcık sus be adam. :A
Avatarından belli yine türlü hinlikler peşinde. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ballon D'Or ödülünün üstüne taze taze bir kez daha... @Sherlock @Maskeli Fedai @MEnes @12.Adam @DarkLegenD @bazinga

BENZEMAz kimse sana abim...

Benzema.jpg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: MasacRE and MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
Uğur Meleke, "Benzema'nın ödülünün ne kadar ekstra bir ödül olduğuna iki pencereden bakabiliriz. Uzun yıllar Ronaldo'nun yanında oynadı ve yardımcı adam rolünde çok iyiydi. Ronaldo gittikten sonra ise esas adam olduğunu kanıtladı. İkinci pencere de Real Madrid hiyerarşisi de Benzema'nın esas adam olacağını düşünmemesiydi. Real Madrid hep iyi forvetler transfer etti ancak Benzema hep tırnaklarıyla kazıyarak formayı aldı. Sonunda da gerçekten hak ederek ödülünü aldı." ifadesini kullandı.

@MEnes @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD

• Beğendim
Reactions: MasacRE and MEnes

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zaten dünyanın en büyük kulübünde yıllarca forvet oynayarak unutulmazlar arasına girmişti ama geçen yıl yaptıklarıyla resmen efsaneleşti ve ödülü sonuna kadar hak etti. :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and MasacRE