Spor Karim Benzema

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Pepsi ile Fred'i karşılaştırmak Fred'e hakaret.. @MEnes

Benzema ile değil, Pepsi ile kıyaslıyoruz :A
------

Bu ekibin futbol bilgisi inanılmaz seviyelerde. Yine muhteşem akıl dolu tespitler gelmiş her birinizden...

Holigan bir Messi fanı olan @MEnes'in bizim seviyemize erişebilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım... 10 tane paragraf yazmaya benzemez bu işler... ✍️ @Maskeli Fedai @Sherlock
Yukardaki leşlik seviyesi 0'ın bile altında olan mesajları görmezden gelip size gerçekten artık daha fazla diyecek bir şey bulamadığımı ve futbolun f'sini bırak F harfinin 4'te birinden bile haberiniz olmadığını söyleyerek bu acı gerçeği yüzünüze vurmaktan başka çarem kalmadığını bildirmek isterim... Teşekkürler, iyi çalışmalar...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kütük dostum City sahada öyle bir ezer ki Real'i, Benzema abimin bile gücü yetmez o turu almaya :A Ama Atletico bir sürpriz yapar da geçerse turu final şansımız yüksek :A
Kütük dostum kritik maçlarda kelin nadiren başına gelen loserliği tutuyor valla hiç belli olmaz :A Tabi normal şartlarda City favori :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
En büyük mü bilmiyorum ama çok büyük...

Happy Wink GIF by Equipe de France de Football

• Harika

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kütük dostum kritik maçlarda kelin nadiren başına gelen loserliği tutuyor valla hiç belli olmaz :A Tabi normal şartlarda City favori :A
En büyük mü bilmiyorum ama çok büyük...

Happy Wink GIF by Equipe de France de Football
Kel sapıtırsa belki bir şansımız olabilir ama normal şartlarda City çok ağır basıyor maalesef kütük dostum :A
Pulisic 90+lardaki pozisyonlardan bir tanesini tıklatsaydı görürdüm ben sizi. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Çok daha umutsuzdum bu maç için. 4-3 güzel skor. Rövanşta Real defansı bugünkü gibi leş atmazsa Benzema abim çözer işi diye düşünmekteyim...
Real Madrid balının devrede olmadığı bir paralel evrende 2. maçta neler olacağı konuşulmuyordur bile. :A 5 kavanoz bal 5 lira reklamında bile bu kadar bal yoktur. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İşte ölümüz bile 4-3 iken biraz daha iyi bir oyunla tur bizde :A
------

Benzetiriz anam...

Real Madrid Football GIF by UEFA
"Biraz daha iyi bir oyun" yaklaşık olarak Giresunspor seviyesinde bir oyun oluyor. :A Bal olmaksızın bu turu geçme imkanı yok bu takımın. :A

• Güldürdün