ATV Kardeşlerim - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yazın başlamayı planlıyordum, ama vakit geçsin diye şimdi başladım. Pek dram sevmem, ama bir şekilde devam ederim diye düşünüyorum. :A

Yiğit Koçak'ı daha önce Kimse Bilmez'de izlemiştim, o dizide burada olduğu kadar aktif rolü yoktu ama burada kendisini ilk bölümden kanıtlamış. Önü açık bir oyuncu.
Akif ne şerefsiz bir adam çıktı öyle. :eek: Hem ortağının karısı ile yasak aşk yaşa, hem de gören ve duyan kişiyi öldür... Adamı öldürdü, bir de yalan ifade verdirtti. İlk tanıtımı izlediğimde kaza sonrasında Celil Nalçakan'ın karakteri ölür diye düşünmüştüm, ama yanıldım.. :A

İlk bölümden de dramın dibine vurmuşlar resmen. Aynı gün içerisinde annelerini babalarını kaybettiler. Hastanede annelerinin öldüğü sahnede Candan Erçetin'in şarkısının çalması... :THastanenin ardından gasilhane sahnesi yapmışlar bir de. :( Halit Özgür, Yiğit, Su Burcu sahneyi oynamamış yaşamış o sahnelerde.

Annelerini, babalarını kaybettiler bir de evlerinden de oldular. Dizi için doğru şarkı seçimleri yapılmış, oyunculuklar kadar şarkılar da duygulandırıyor. Evden atıldıktan sonra eşyaları toparlarken Ahmet Kaya çalması tam sahneye göre olmuş. :(

Bu sezon dizilerin bu yengelerden çektiği nedir Allah aşkına? Neden bu yengeler kötü oluyor hep. Kırmızı Kamyon'da ki Anakonda Zehra'dan daha beter çıktı bu Şengül. Komşulara da yalan üstüne yalan söyleyen, kendini öven kadın kavgayı çıkardı, çocukları kümese gönderdi. :( Bakalım diğer bölüm Kadir ve çocuklar ne yapacak...

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İyi yapmışsın, bundan önce de milyon kere söyledim ama yine söyliyeyim. Bölüm bölüm izlemememe rağmen cidden çok güzel buldum. :A

Ahahahahah çok iyi olur. :F
Bölüm bölüm izlemesem bir şey anlamam ben. :( Dün ilk bölümü izleyerek başlangıç yaptım, bugün Kırlangıç Fırtınası'na dalmışım, izleyemedim. :A

Tahminen gelecek hafta yetişmiş olurum, TV'den izleyemesem bile yayınlandığı gün YouTube'dan izlerim hemen. :D

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bölüm bölüm izlemesem bir şey anlamam ben. :( Dün ilk bölümü izleyerek başlangıç yaptım, bugün Kırlangıç Fırtınası'na dalmışım, izleyemedim. :A

Tahminen gelecek hafta yetişmiş olurum, TV'den izleyemesem bile yayınlandığı gün YouTube'dan izlerim hemen. :D
Benim de kaçırdığım yerler oluyor ama sıkıntı olmuyor o kadar. :X

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy