ATV Kardeşlerim - Dizi Yorumları

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Şarkıyı yarım yarım dinlettirdiler, ne yakışması. :A Ama sahneleri daha duygusal yapmıştı. :(
Oğulcan hapiste izle ağla. İstediğin sahne geldi. :A
Elkizina daha çok yakıştı tabii, kesmeseydiler daha iyiydi. Ama kesik haliyle de mükemmeldi... O duyguyu bana Kardeşlerim bile yaşatmadı. :A

Seni bitiririm! Ne dediğinin farkında mısın?
Şengül Eren bir markadır, bir Queen'dir. Laf edemezsin, ettirmeyiz. :Z @slhttnmtl
Yürüyün gidin be! Nesi marka? Ben ne dediğimin farkındayım, peki ya siz? Şengül için beni karşınıza alıyorsunuz bunun için bedel ödemeye de hazırsınız herhalde?

• İlginç
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Oğulcan hapiste izle ağla. İstediğin sahne geldi. :A
Elkizina daha çok yakıştı tabii, kesmeseydiler daha iyiydi. Ama kesik haliyle de mükemmeldi... O duyguyu bana Kardeşlerim bile yaşatmadı. :A

Yürüyün gidin be! Nesi marka? Ben ne dediğimin farkındayım, peki ya siz? Şengül için beni karşınıza alıyorsunuz bunun için bedel ödemeye de hazırsınız herhalde?
Şengül yengem için seni yaşamından bile ederim...

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Oğulcan'ım için yakacağım sanırım yarın. :(
Yakma paran gider. :A Ben niye ağlamıyorum yaaa? Bu kadar mı duygusuzum. :eek:
------

Oğulcan'in birşey yaptığı çocuğun teyzesi Oğulcan karşılığında Emel'i istiyor bune laa böyle... :eek: :A
------

@Emre Ozansoy @slhttnmtl Ölümüne savunduğunuz Şengül Emel'i götürmeye gidiyor. Sizin savunduğunuz kişiye bakın da forum hele iblis olmuş..

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Yakma paran gider. :A Ben niye ağlamıyorum yaaa? Bu kadar mı duygusuzum. :eek:
------

Oğulcan'in birşey yaptığı çocuğun teyzesi Oğulcan karşılığında Emel'i istiyor bune laa böyle... :eek: :A
------

@Emre Ozansoy @slhttnmtl Ölümüne savunduğunuz Şengül Emel'i götürmeye gidiyor. Sizin savunduğunuz kişiye bakın da forum hele iblis olmuş..
Haklıdır ooooooooo.