Karadayı 58.Bölüm Fragmanı

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Güzel bir fragman olmuş. Güzel bir bölüm bekliyor.

Mahir ve Feride yargıtay başkanıyla karşılaşıyorlar galiba..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok heyecanlı :Z:Z:Z
ama ben mahir feride konuşmalarından çok sıkılıyorum )::)::):: çok aşırı şekilde canımı sıkıyor mahir ve feride sahnelerindeki konuşmalar lütfen azaltılsın braz aksion artsın artık 2 saat dizi
1 bucuk saati boş geçiyor :T

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
çok heyecanlı :Z:Z:Z
ama ben mahir feride konuşmalarından çok sıkılıyorum )::)::):: çok aşırı şekilde canımı sıkıyor mahir ve feride sahnelerindeki konuşmalar lütfen azaltılsın braz aksion artsın artık 2 saat dizi
Aksiyon var işte fragmanda Orhan şişleniyor.

@Forumdash @destere yorumlarınız bekleniyor..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Off fragman ilk defa bu kadar farklı olmuş:X Çok güzel olmuş:X Feride Mahir resimleri bile yakar ortaliği :oley:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mahir&Feride FanClub var twitter'da 2500 kişiden oluşuyor(hepside bayan galiba)

Mahir&Feride aşk sahneleri yatmezmiş gibi yeni yine yeniden senaristleri baskı altına alıyorlar daha fazla aşk sahneleri yazmaları için.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,513
Puanı
1,061
İyi azacık aksiyon geliyor :D İnşallah artık aşk sahneleri biter :pala:

+1

Kalsin kalsin, gerek yok :D Bir ask fazla bu diziye :D pardon daha Yasin-Songül var dimi :D
Benim düşüncem şu dizinin sonunda Yasin ölecek hani şu Mahir'in dükkanında çalışan oğlan var ya onla evlenecek gibi geliyor bana Songül :)

Mahir&Feride aşk sahneleri yatmezmiş gibi yeni yine yeniden senaristleri baskı altına alıyorlar daha fazla aşk sahneleri yazmaları için.
Hepsi onların başlarının altından çıkıyor zaten :bağır:

Bu arada benden size bir tüyo şu Feride ile Mahir'in donuk kaldığı resimler gazete de yayınlanacak bence :A Turgut çıkmış :T: İnşallah Mahir'in babası asılmaz
@Maskeli Fedai aga izle işte güzel bir bölüm geliyor bırakma zaten şurada 5 ay falan kalmış :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,194
Puanı
1,061
Ben hala bu söze bagliyim;

Geciken Adalet, Adalet Degildir.

:)

O şebekeyi çökertmek gerek.. :D

İyi azacık aksiyon geliyor :D İnşallah artık aşk sahneleri biter :pala:

+1

Benim düşüncem şu dizinin sonunda Yasin ölecek hani şu Mahir'in dükkanında çalışan oğlan var ya onla evlenecek gibi geliyor bana Songül :)

Hepsi onların başlarının altından çıkıyor zaten :bağır:

Bu arada benden size bir tüyo şu Feride ile Mahir'in donuk kaldığı resimler gazete de yayınlanacak bence :A Turgut çıkmış :T: İnşallah Mahir'in babası asılmaz
@Maskeli Fedai aga izle işte güzel bir bölüm geliyor bırakma zaten şurada 5 ay falan kalmış :)

Bana da öyle olacak gibi geliyor aga. Yasin ölür :T: