Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dizinin ilk bölüm benim açımdan beklentinim altında kaldı açıkçası. Ama ouunculuklar olsun, müzikler olsun beğendim yani.

@xemrexxx sen dedikten sonra Kaan 3 kere üstü açık gezdi, ben öldüm. :bhr:

Yeni bölüm fragmanı da iyi görünüyor, dizi beklenen açılmayı bir kaç hafta içerisinde yapacaktır diye düşünüyorum.
Sen çok beklentiye girdin bence. :A

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Bence dizi süper.Çok beğendim diziyi.Bural Özçivit'in sakalsız hali de baya iyi.Neslihan Atagül'le güzel çift oldular ama yine ayrılsalarda çok sevdim.Umarım reytingleri iyi olur ve dizi harcanmaz. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
öyle zaten aga çoğu da çakmadır :D
bu dizinin tutacağını hiç sanmıyorum burak özçivit tarihte gördüğüm en kötü oyunculardan biri adam yıllardır kendini geliştiremedi cidden oyunculuklar aşırı kötü olmadığı sürece gözüme takılmaz ama bu adamın oyunculuğu çok sırıtıyor
Hep birbirinin farklı versiyonu gibi cidden. :D

Ben de sevmiyorum Burak'ın oyunculuğunu adam tarihi dizide de aynı romantik dizide de aynı. İlk başta Küçük Sırlar'da biraz izlemiştim şimdi yine bu dizide baktım saç modelinden başka bir değişim yok. :D Daha önce de defalarca söylemiştim abartılıyor kesinlikle.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen çok beklentiye girdin bence. :A
Orası tabi öyle ama diğer taraftan bakarsak bile beklentinin altında kaldı. Yani daha iddialı bir giriş yapabilirdi. İlk bölüm çok duru ve aşk dolu olmuş. Dizi ye renk katan isim Kaan Urgancıoğlu yani Emir oldu. :D

Ben de sevmiyorum Burak'ın oyunculuğunu adam tarihi dizide de aynı romantik dizide de aynı. İlk başta Küçük Sırlar'da biraz izlemiştim şimdi yine bu dizide baktım saç modelinden başka bir değişim yok. :D Daha önce de defalarca söylemiştim abartılıyor kesinlikle.
Ay Yapım projelerinin müzikleri banada hep aynı gibi geliyor, film müzikleri gibi zaten. :D Diziyi izlerken film izler havasında izliyorum.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Orası tabi öyle ama diğer taraftan bakarsak bile beklentinin altında kaldı. Yani daha iddialı bir giriş yapabilirdi. İlk bölüm çok duru ve aşk dolu olmuş. Dizi ye renk katan isim Kaan Urgancıoğlu yani Emir oldu. :D

Ay Yapım projelerinin müzikleri banada hep aynı gibi geliyor, film müzikleri gibi zaten. :D Diziyi izlerken film izler havasında izliyorum.
Maden sahneleri var mı peki? :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fazla yoktu ama biraz vardı tabi. Gaz kaçağı nedeniyle göçük gibi şey oldu. :D Soma olayını yapmışlar gibi hissettim tabi burada ölüm olmadı herkes kurtuldu. :D

Fazla yoktu ama biraz vardı tabi. Gaz kaçağı nedeniyle göçük gibi şey oldu. :D Soma olayını yapmışlar gibi hissettim tabi burada ölüm olmadı herkes kurtuldu. :D

@hayret bi şey bence ilk bölüme bak. İlk bölüm biraz beklentinin altında kalmış ama her karakter bir güzel ve içte olayı var. Bdnce ilk bölüme bak ona göre karar ver. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061

ıyy gelmiş totoş totoş konuşuyor yine pis.ss

neslihan atagül için burakla kaan kapışıyorsa sizin için de umut vardır :A @Çiğdem- @Yiğitt