Kanaltürk ve Bugün TV'nin Yayını Kesildi!

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
beyazsoycum kanaltürk karartıldı evimde sen yoktun ben vardım babam vardı annem vardı kanalın
kair rardığını hepimiz gördük kör değiliz annem babam namaz kılan insanlar ve
karartıldığını gördük bu kadar kör olmayın kör olmaya devam ettikçe sizler o malum
partiyi destekleyenler biz daha çok kaybederiz kanal izlemiyorsunuz dolası ile görmüyorsunuz yapmayın kandırılıyorsunuz ben sabahtan akşama kadar kanaltürk
izledim saat 16 30 da yayın gitti tarık toros anakumandada yayın yaptı direndi gözlerimle
gördüm karartıldı kanal sonradan açtılar namusum ve şerefim üzerine yemin ederim
evet şu an kanal açık kanaltürk seyrediliyor herşey üzerine yemin ederim ki hatta dahada
ileri gidiyorum namaz kıldım geldim elimi kuran-ı kerime basarım ki beyazsoycum
kanal karartıldı yayın kesildi tarık toros binadan çıkartıldı yerine atanan adamlar geldiler
kanal açıldı kör olan beyni yıkanlar sizlersiniz
gözümüzle gördüğümüzü de lütfen artık gözünüzü açın görün beyni yıkanan kandırılanlar
bu partiyi destekleyenlerdir sizlersiniz ne olursunuz şu partiyi savunmayın

bugün belgesel var kanaltürk önceki yayınlar devam ediyor

maskeli fedai ben kandırılmıyorum sizler kandırılıyosunız oy vermeye
devam edin umarım yüce rabbim kandırıldığınızı sizlere gösterir gösteriyorda
görmüyorsunız

pilav dağıtırken adam ne yapacak bana bir söyleyin adam ne yapacak
pilav dağıtırken

kadircim 11 yıldır iyi bir partiydi son 3 yıldır değişti kendi dedikleri olmuyor diye böyle
oluyor yapmayın bu görmemezlikten gelmeyin ya
demek rahatlık batıyor öylemi ülkenin böyle ayrılması hoşunuza gidiyor öylemi asıl size yazık be

sen uyumaya devam et maskeli asıl uyuyan uyutulan bu partiyi
söyleyenler cumhurbaşkanı o sözü söyledi izledik gözümüzle
gördük kör olmaya devam edin biz değil sizler kandırlıyosunuz
Reis bu sefer tam isabet yaptı herhalde paralel bu kadar agladigina göre doğru yoldayiz ddemektir :A

pkk ya sşehit diyen Erdoganin tren garı ile ilgili dedemediğini demis ggibi gösteren İside destek diye saçmassalak pydnin silahlarını gösteren kanal mi doğru
ssöylüyor.La sahibi kaçtı kaçti savcilar kaçtı hala neyin kafasindasiniz siz

Muhsin Yazıcıoğlu hrant dink eergenekon gazeteciler o kadar kişiyidinleme Erdoganin her aadımını izleme Kpss hırsızlığı vs vs

Beter Olsunlar

Darbe zamanını görememiş günümüz gençlerimiz için AKP'den büyük hizmet. Padişahım çok yaşa! :) Şimdi bu adamlar darbe anayasasını değiştirecek falan öyle mi? Yıllardır seçim barajını bile kaldırmadılar. Ülkede hukukun adı kalmış sadece.
Aynen Akpye ve bir lidere nasıl darbe yapılır ccanlı tanigiyiz

Gezi 17 aaralik Tapeler Parti Kapatma Muhtıra Hapse atma Kobane eylemleri pkk eylemleri Ak Parti operasyon ustune operasyon yiyor ama bir turlu deviremiyorlar la uuyanın uyanın Erdogan nefreti aadı altinda size nefret pompaliyorlar

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
beyazsoycum kanaltürk karartıldı evimde sen yoktun ben vardım babam vardı annem vardı kanalın
karardığını hepimiz gördük kör değiliz annem babam namaz kılan insanlar ve
karartıldığını gördük bu kadar kör olmayın kör olmaya devam ettikçe sizler o malum
partiyi destekleyenler biz daha çok kaybederiz kanal izlemiyorsunuz dolası ile görmüyorsunuz yapmayın kandırılıyorsunuz ben sabahtan akşama kadar kanaltürk
izledim saat 16 30 da yayın gitti tarık toros anakumandada yayın yaptı direndi gözlerimle
gördüm karartıldı kanal sonradan açtılar namusum ve şerefim üzerine yemin ederim
evet şu an kanal açık kanaltürk seyrediliyor herşey üzerine yemin ederim ki hatta dahada
ileri gidiyorum namaz kıldım geldim elimi kuran-ı kerime basarım ki beyazsoycum
kanal karartıldı yayın kesildi tarık toros binadan çıkartıldı yerine atanan adamlar geldiler
kanal açıldı kör olan beyni yıkanlar sizlersiniz
gözümüzle gördüğümüzü de lütfen artık gözünüzü açın görün beyni yıkanan kandırılanlar
bu partiyi destekleyenlerdir sizlersiniz ne olursunuz şu partiyi savunmayın

bugün belgesel var kanaltürk önceki yayınlar devam ediyor

maskeli fedai ben kandırılmıyorum sizler kandırılıyosunız oy vermeye
devam edin umarım yüce rabbim kandırıldığınızı sizlere gösterir gösteriyorda
görmüyorsunız

pilav dağıtırken adam ne yapacak bana bir söyleyin adam ne yapacak
pilav dağıtırken

kadircim 11 yıldır iyi bir partiydi son 3 yıldır değişti kendi dedikleri olmuyor diye böyle
oluyor yapmayın bu görmemezlikten gelmeyin ya
demek rahatlık batıyor öylemi ülkenin böyle ayrılması hoşunuza gidiyor öylemi asıl size yazık be

sen uyumaya devam et maskeli asıl uyuyan uyutulan bu partiyi
söyleyenler cumhurbaşkanı o sözü söyledi izledik gözümüzle
gördük kör olmaya devam edin biz değil sizler kandırlıyosunuz
Kör müsün arkadaşım video burda dediğini ispat et madem ne iftira atıyorsunuz

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
yapacak bişey yok bügün tv kendi kaşındı bence ayrıca bu tek türkiyede olan bişey değil daha önce fox tv nin sahibinin bütün kanalları ingiltereden atıldı onun sahibi tıpku fetö gibi devleti dinliyordu

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
fatih portakal çok kaşıyor sabah haberlerinde bi tanesi daha var baş kaşınan o zaten ismail küçükkaya mıdır nedir devlet kaşır acımaz valla fox tv zaten yabancı kuruluş kovarlar türkiyeden

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,633
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
fatih portakal çok kaşıyor sabah haberlerinde bi tanesi daha var baş kaşınan o zaten ismail küçükkaya mıdır nedir devlet kaşır acımaz valla fox tv zaten yabancı kuruluş kovarlar türkiyeden
umarım kovmazlar arka sokaklar için tek şans o kanal başka kanal almaz hepsi sarayın elinde

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
cem uzanın sihirli annemi almasıyla başladı bu olay bir konuda resmen kanal d ye öfkemi kustum sende bu sezonun analiz yorumunu yapsan bir
Ha şimdi öğrendim meğer cemaat uzandın kanalına el konulurken starin başına Samanyolu TV Ankara sorumlusu getirilmiş etme bulma dünyası işte))) @vadikizi stara el konulunca oluyor ama kanalturk olunca basın özgürlüğü)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Hayır Star tv için de öyle hepsi için basın özgürlüğü var.
Stara el konuşmasını en çok cemaat istedi cem uzan için az mi kampanya başlatılar zaten el konulunca başına Cemaaten biri atandı. Aynı durum akın ipeğin başına geldi.

Bakın akın ipek ile cem uzan kardeş ikisinde operasyon öncesi parçalarıyla birlikte Avrupa'ya kaçtı. Tek fark akın ipek in çıplak kadınlar çıkardığı TV si için cevsen okunuyor)))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hayır Star tv için de öyle hepsi için basın özgürlüğü var.

Olayları farklı yönlere çekip çarpıtma yapıyorsun.1 sene öncesine kadar böyle birşey yoktu.Sonradan kutuplaşma oldu ve Amerika'da deprem olsa pararel yaptı.Avrupa bile gülüyor halinize.
Avrupa guluyorsa gülsun paralel hemen gidip bizi yurt dışına şikayet ediyor

KKutuplaşma Ak Partiye ve Erdogana hakaret edilerek yapılıyor geziden beri kutuplasma var

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ben gezi olaylarını çok sert bir şekilde kınıyordum zamanında asıl amaç farklıydı yurtdışından gelen provokotörler felan halkı ayaklandırıp zarar verdirmekti.Ama şimdi parti çok değişti.Yararlı ihaleler iptal ediliyor,hukuksuz operasyonlar ve ülkeye verilen o kadar zarar var.Fuatavni reis hile yapılacak diyor.

Hayır belgesel var kanalda ayrıca yeni bir kanal açtılar haberleri ve son durumu oradan aktarıyorlar.El konulunca AKP'li kayyum atandı.Yurtdışına kaçtıysa akıllılık yapmış burada hukuksuzca tutuklarlar.Adamın annesinin evini yıkmaya çalışmışlar.
Kardeşim 17 aaralık darbesinde Tayyip Erdogani devirmeye çalıştılar mmontaj tapeler yayınladılar hhukuksuz operasyon diyorsun da Ergenekon da tahsiyeciler ddavasında ggazeteciler içeri atılırkenneden hukuksuz denilmedi

Fuatavninin yyazdıklarına inaniyon mu sen Adam Tayyip bomba atacak sseçmene diyordu 30 martta kacacak fdiyor hala kaçmadı))))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Ben gezi olaylarını çok sert bir şekilde kınıyordum zamanında asıl amaç farklıydı yurtdışından gelen provokotörler felan halkı ayaklandırıp zarar verdirmekti.Ama şimdi parti çok değişti.Yararlı ihaleler iptal ediliyor,hukuksuz operasyonlar ve ülkeye verilen o kadar zarar var.Fuatavni reis hile yapılacak diyor.

Hayır belgesel var kanalda ayrıca yeni bir kanal açtılar haberleri ve son durumu oradan aktarıyorlar.El konulunca AKP'li kayyum atandı.Yurtdışına kaçtıysa akıllılık yapmış burada hukuksuzca tutuklarlar.Adamın annesinin evini yıkmaya çalışmışlar.
İlker Başbuğ dalak yani hukuka güvendi. Nerden biliyordu tutuklanacagini Ekrem dumanlı tutuklandı mi,., demek akın ipek yaptığının farkında da onun için cevsen okuyanlar farkında değil.

Gezi sürecinde bütün cemaat yazarları destek verdi içerden polisler de destek verdiği şimdi çıkıyor. baktılar gezi tutmadı hepsi geri çark etti. Burdan bile paralel yapının nasıl bir "uyaniklik" içinde olduğu anlaşılıyor.

Akın ipeğin şirketi dünyada en yüksek oranda altın çıkarıyormus))) bu bile bu işte nasıl yolsuzluk olduğunu gösteriyor hala buna bile sahip çıkılması da cemaatin ne durumda olduğunu gösteriyor

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

O kadar gazeteci asker tutuklandı kpss de soru hirsizligi yapildi yav birde hukuksuz demiyon mu gülesim geliyor yahu o kadar kişiyi dinlemisler hkuksuz bir şekilde kasetlerini yayınliyorlar bunlar ne peki ttahsiyeciler kumpasi ne.Kaldı ki gezide cemaatin parasal yönden ve olayları kışkırtma bakımından müdahalesi ortaya çıkıyor artık zaten gezide başarılamayanla 17 aralıkta başarmaya çalışıyorlar

Herseyi gectim Akın İpek ve Savcilar kaçtı Ekrem dumanli cumhurbaşkanı ya gidecek ya gidecek diyor bunlar aaçıkça tehdit

Erdoganin ailesine hakaret ediyorlar paralel yyapı destekliyor pkk propagandasi yapiyor

Son düzenleme:

Forum İstatistikleri

Konular
170,459
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon