Kanaltürk ve Bugün TV'nin Yayını Kesildi!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Millet ve Bugün gazetelerinin basımını da durdurulmuş...

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Normalde bir başka kanala yapılsa üzülürdüm fakat zamanında gezi direnişi sırasında halkın yanında yer almayıp zulmedenlerin yanında yer alanlara ne kadar üzülsem bilemedim.Şimdi o zulmün tadına baktıkları için açıkcası çok mutluyum.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Açılması önemli değil devlet kayyum atadı yani bir nevi onlar yönetecek artık seçime kadar. :)
@Yiğitt
Açılması önemli, benim için çalışanlar önemli o kadar insan işsiz kalabilirdi. Kanalın kimde olduğunun önemi yok şuanlık. :) Seçim sonrası bana kalırsa TMSF tamamen el koyacak sonra satışa çıkaracaktır, daha İpek Grubu geri alamaz. Hatta seçim sonrası bana kalırsa Samanyolu grubuna da el konulacak.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Açılması önemli, benim için çalışanlar önemli o kadar insan işsiz kalabilirdi. Kanalın kimde olduğunun önemi yok şuanlık. :) Seçim sonrası bana kalırsa TMSF tamamen el koyacak sonra satışa çıkaracaktır, daha İpek Grubu geri alamaz. Hatta seçim sonrası bana kalırsa Samanyolu grubuna da el konulacak.
Tabi açılması gayet iyi aslında hiç kapatılmayacaktı ama sosyal medyada bir yanlış anlaşılma olunca tüm haber siteleri kapatılıyor demiş. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,652
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanal d de var sırada

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
asıl sizler gibi düşünenlerin beyni yıkanıyor haberiniz yok ya

3 sayfada yazan yorumları okudum güldüm :Fgece gece gülmeye ihtiyacım vardı
iyi ki okumuşum herşeyi açık açık göstermelerine hala paralel deniyor
kaçak akın ipek deniyor bugün izlerken çok üzüldüm tarık toros a üzüldüm:T
adamcağız sonuna kadar direndi ya helal olsun ona ne derseniz diyin rabbim herşeyi
görüyor
Adam kaçmış milyar doları yurt dışına kaçırmış üzülen dayak yiyen bizikimler sonra beyni yikanan bizimkiler
Hani kanalturk karartikmisti bal gibi yayında ordaki emekçilere bişey olmayacak( parayı hamuduyla götüren eski solcu kalıntılar hariç)

Olayin basina sansurle alakası yok. Bugün tv ne kadar izleniyor hepimiz reytinglere bakıyoruz kanalturk de bir magazin bir de eski filimler izleniyordu Erdoğan kendisine hergün küfreden sozcuden doğan grubundan korkmuyor kıytırık iki kanaldan korkacak))))

Olayın özü açık. Şirketlerindeki yolsuzlugu bilen akın ipek yargıları ceren bilgiyi aldı ve kaçtı bu bile adamların çete olduğunu gösterir .

Olan saf askerlere oluyor çıplak kadınları gösteren kanal için cevsen okuyorlar ))) bari bu saçmalığı veyapmayin yahuu))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Yahu size kaç kez dedik gaza gelmeyin, Sizi kandırıyorlar diye))) Benama hep alaya aldınız bu paralel yapı solculari oyuncak etti chp başına kasetle başkan atadı hala bunlara inanıyorsunuz ya ne diyelim. Benne yapayım inanın bunlara)))

Yahuu Erdoğan bu iki izlemeyen kanalı kapasa eline ne geçecek hiç düşünmüyor mumusunuz üstelik hergün reytinglere bakan insanlarsiniz

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Yav de get Allah tan görüyoruzhherşeyi

Cumhurbaşkanı Erdoganin demedigi bir sözü demiş gibi göstermek en bbüyük alcakliktir beter olsunlar

Direnmismis yahu adamlar kaçtı kaçtı siz hala uyuyun akınipek niye gelmiyor üülkeye açınggözünüzü artık şakirtler aaçın gözünüzü.Sizin paralarinizi cukkaliyorlar kendi ceplerini zengin ediyorlar sizde hala dua okuyun onlara.Adamlar israile tek laf edemiyor
Şu habere dikkat bank Asya el konuşmadan önce millet(sakittler sevap işlemek için faizle kredi alıp bank Asya yatırdı) evini satıp bank Asya yatırdı ama şairtleri gazlayan hakan şükür sen5 milyon lirasını el konuşmadan önce çekmiş bank sataşan bu bile herşeyi özetliyor ama anlayana))))

@vadikizi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,652
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Erdoğan çok kızmış arka sokakları yayından kaldırdı vediye kanal d ye))))) aziz Yıldırımi Erdoğan içeri atmış çok yakınımdan birinden duydum))))
Erler film polisten istihbarat almış kanal d den diziyi o yüzden çekmiş

Erdoğan çok kızmış arka sokakları yayından kaldırdı vediye kanal d ye))))) aziz Yıldırımi Erdoğan içeri atmış çok yakınımdan birinden duydum))))

@beyazsoy ufuk tanju güven haber vermiş oda hemen diziyi kanal d den çekmiş

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Erler film polisten istihbarat almış kanal d den diziyi o yüzden çekmiş
Pompy o dizi baştan beri polisten istihbarat alınarak yazılıyordu 17 aralıktan sonra birden reytinglere çosmasını sana yuzkez anlattım ama ısrarla direniyorsun

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
Normalde bir başka kanala yapılsa üzülürdüm fakat zamanında gezi direnişi sırasında halkın yanında yer almayıp zulmedenlerin yanında yer alanlara ne kadar üzülsem bilemedim.Şimdi o zulmün tadına baktıkları için açıkcası çok mutluyum.
Yav de get ya halkın yanında miymista zulummuste yahu gezide şiddet uygulayan polislerin cogu paralelci cikti sosyal medyadan halka yalan yanlis bilgilerle sokaga döktüler kamu malına zarar verdiler 24 saat daha dayanin Tayyip gidiyordu diyordular açik bir darbeydi kaldi ki chp vekili de itiraf etti geziyi deneyin darbe ile giderler diye siz de hala geziyi masum sanin

Şu habere dikkat bank Asya el konuşmadan önce millet(sakittler sevap işlemek için faizle kredi alıp bank Asya yatırdı) evini satıp bank Asya yatırdı ama şairtleri gazlayan hakan şükür sen5 milyon lirasını el konuşmadan önce çekmiş bank sataşan bu bile herşeyi özetliyor ama anlayana))))

@vadikizi

@vadikızı sizin gibi şakirtler para yatırın diyeceklerini kendi hesaplarından para yatirilsaydi bankasya zaten batmayacakti onların hesabına gore ama adamlar parasını bile çekiyor