Kanaltürk ve Bugün TV'nin Yayını Kesildi!

Yahu size kaç kez dedik gaza gelmeyin, Sizi kandırıyorlar diye))) Benama hep alaya aldınız bu paralel yapı solculari oyuncak etti chp başına kasetle başkan atadı hala bunlara inanıyorsunuz ya ne diyelim. Benne yapayım inanın bunlara)))

Yahuu Erdoğan bu iki izlemeyen kanalı kapasa eline ne geçecek hiç düşünmüyor mumusunuz üstelik hergün reytinglere bakan insanlarsiniz
Biz kimiz Beyazsoy. :A

Yayını dün akşam kararttılar dün sık sık baktım sinyal yok yazdı bugün açılmış bu haberlerde yanlış bir şey yok ki. Zaten Bugün TV sabahtan beri belgesel yayınlıyor siyah ekranda kalsa da fark etmezmiş. :)

Biz kimiz Beyazsoy. :A

Yayını dün akşam kararttılar dün sık sık baktım sinyal yok yazdı bugün açılmış bu haberlerde yanlış bir şey yok ki. Zaten Bugün TV sabahtan beri belgesel yayınlıyor siyah ekranda kalsa da fark etmezmiş. :)
Kanalı cemaat kendisi kapattı dün de yazdım maksat basina baskı var. Bugün belgesel yayınlıyor çünkü dün polise saldıran adamlara kanalı vermek çok mantıklı değil. Bir kaç güne normal yayına geçerler stada el konuldugunda @pompy bilir bir iki ay yeni bölüm dizi yayinlanmadi. Cemaaten olmayan ekranda show yapmayacak herkes eskidi gibi ekranda olacaktır

Darbe zamanını görememiş günümüz gençlerimiz için AKP'den büyük hizmet. Padişahım çok yaşa! :) Şimdi bu adamlar darbe anayasasını değiştirecek falan öyle mi? Yıllardır seçim barajını bile kaldırmadılar. Ülkede hukukun adı kalmış sadece.

Darbe zamanını görememiş günümüz gençlerimiz için AKP'den büyük hizmet. Padişahım çok yaşa! :) Şimdi bu adamlar darbe anayasasını değiştirecek falan öyle mi? Yıllardır seçim barajını bile kaldırmadılar. Ülkede hukukun adı kalmış sadece.
bir söz vardıyla Türkiyeye saray lazım değil Adalet lazım Atilla ilhanın sözü zafer ergin söyledi dizide 279.bölümde

Adam kaçmış milyar doları yurt dışına kaçırmış üzülen dayak yiyen bizikimler sonra beyni yikanan bizimkiler
Hani kanalturk karartikmisti bal gibi yayında ordaki emekçilere bişey olmayacak( parayı hamuduyla götüren eski solcu kalıntılar hariç)

Olayin basina sansurle alakası yok. Bugün tv ne kadar izleniyor hepimiz reytinglere bakıyoruz kanalturk de bir magazin bir de eski filimler izleniyordu Erdoğan kendisine hergün küfreden sozcuden doğan grubundan korkmuyor kıytırık iki kanaldan korkacak))))

Olayın özü açık. Şirketlerindeki yolsuzlugu bilen akın ipek yargıları ceren bilgiyi aldı ve kaçtı bu bile adamların çete olduğunu gösterir .

Olan saf askerlere oluyor çıplak kadınları gösteren kanal için cevsen okuyorlar ))) bari bu saçmalığı veyapmayin yahuu))

beyazsoycum kanaltürk karartıldı evimde sen yoktun ben vardım babam vardı annem vardı kanalın
karardığını hepimiz gördük kör değiliz annem babam namaz kılan insanlar ve
karartıldığını gördük bu kadar kör olmayın kör olmaya devam ettikçe sizler o malum
partiyi destekleyenler biz daha çok kaybederiz kanal izlemiyorsunuz dolası ile görmüyorsunuz yapmayın kandırılıyorsunuz ben sabahtan akşama kadar kanaltürk
izledim saat 16 30 da yayın gitti tarık toros anakumandada yayın yaptı direndi gözlerimle
gördüm karartıldı kanal sonradan açtılar namusum ve şerefim üzerine yemin ederim
evet şu an kanal açık kanaltürk seyrediliyor herşey üzerine yemin ederim ki hatta dahada
ileri gidiyorum namaz kıldım geldim elimi kuran-ı kerime basarım ki beyazsoycum
kanal karartıldı yayın kesildi tarık toros binadan çıkartıldı yerine atanan adamlar geldiler
kanal açıldı kör olan beyni yıkanlar sizlersiniz
gözümüzle gördüğümüzü de lütfen artık gözünüzü açın görün beyni yıkanan kandırılanlar
bu partiyi destekleyenlerdir sizlersiniz ne olursunuz şu partiyi savunmayın

KanalTürk ve Bugün TV yayına devam ediyor.

bugün belgesel var kanaltürk önceki yayınlar devam ediyor

Yav de get ya halkın yanında miymista zulummuste yahu gezide şiddet uygulayan polislerin cogu paralelci cikti sosyal medyadan halka yalan yanlis bilgilerle sokaga döktüler kamu malına zarar verdiler 24 saat daha dayanin Tayyip gidiyordu diyordular açik bir darbeydi kaldi ki chp vekili de itiraf etti geziyi deneyin darbe ile giderler diye siz de hala geziyi masum sanin

@vadikızı sizin gibi şakirtler para yatırın diyeceklerini kendi hesaplarından para yatirilsaydi bankasya zaten batmayacakti onların hesabına gore ama adamlar parasını bile çekiyor

maskeli fedai ben kandırılmıyorum sizler kandırılıyosunız oy vermeye
devam edin umarım yüce rabbim kandırıldığınızı sizlere gösterir gösteriyorda
görmüyorsunız

Pilav dagitiyormus. Pilav dagitirken elbet birsey yapmistir. Hükumete nedir bu tavir yazik size 13 senede ulkede neler degisti siz kucuksunuz o devirleri bilmezsiniz gidin bir dedenize ninenize sorun neler cektik o yillarda. Tabii insanlara rahatlik batiyor fazla rahat birakmayacan...

pilav dağıtırken adam ne yapacak bana bir söyleyin adam ne yapacak
pilav dağıtırken

kadircim 11 yıldır iyi bir partiydi son 3 yıldır değişti kendi dedikleri olmuyor diye böyle
oluyor yapmayın bu görmemezlikten gelmeyin ya
demek rahatlık batıyor öylemi ülkenin böyle ayrılması hoşunuza gidiyor öylemi asıl size yazık be

Yav de get Allah tan görüyoruzhherşeyi

Cumhurbaşkanı Erdoganin demedigi bir sözü demiş gibi göstermek en bbüyük alcakliktir beter olsunlar

Direnmismis yahu adamlar kaçtı kaçtı siz hala uyuyun akınipek niye gelmiyor üülkeye açınggözünüzü artık şakirtler aaçın gözünüzü.Sizin paralarinizi cukkaliyorlar kendi ceplerini zengin ediyorlar sizde hala dua okuyun onlara.Adamlar israile tek laf edemiyor

sen uyumaya devam et maskeli asıl uyuyan uyutulan bu partiyi
söyleyenler cumhurbaşkanı o sözü söyledi izledik gözümüzle
gördük kör olmaya devam edin biz değil sizler kandırlıyosunuz

Son düzenleme:
@beyazsoy olayın sansürle bal gibi alakası var kanaltürk ve bugün tv ve
gazeteleri doğruları gösterdiler havuz medyası gibi onlarda destekleyici
haberler yapmalarını istediler ne kanaltürk ne bugün ne stv yapmadı diye bu
tepkiler görün bunları görün kör olmayın artık
adam gazeteye gelmiş açıkca büyük harflerler yazıyorumm
AYNI DÜŞÜNCEDE OLMAYANLAR İSİMLERİ BİZE SÖYLESİN BAK TEKRAR YAZIYORUM AYNI DÜŞÜNCEDE OLMAYANLAR İSİMLERİ BİZE SÖYLESİN
BİZ ONLARLA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUZ adam ortaya durmuş eline isimleri almış
aynen böyle diyor bal gibi de sansür ve siz görmüyosunuz diğer kanallar
bunları göstermediler ben canlı canlı izledim tv de kör olan sizlersiniz
dahada cevap vermicem kör olan insanlarla tartışmaya değmez iyi forumlar

Adamın işine rezil de sonra cevap verince kov. Yazık.

https://www.periscope.tv/w/1YqGoYjMnRXxv

lütfen söyle sende görenler söylesin kanal karartıldımı
karatılmadımı

Kanalı cemaat kendisi kapattı dün de yazdım maksat basina baskı var. Bugün belgesel yayınlıyor çünkü dün polise saldıran adamlara kanalı vermek çok mantıklı değil. Bir kaç güne normal yayına geçerler stada el konuldugunda @pompy bilir bir iki ay yeni bölüm dizi yayinlanmadi. Cemaaten olmayan ekranda show yapmayacak herkes eskidi gibi ekranda olacaktır
star olmasın sihirli annemden dolayı el konuldu stara ozaman araştırdım

@vadikızı kendini yorma bence boşver. :D Sen fikrini söyledin sonuçta. :)
bence Arka sokaklar seyretsinler

dayanamıyorum haruncum dayanamıyorum sinirleniyorum gördüğüm
şeyi olmadı diyorlar dün 16 30 da kanal gitti ben dün sadece bugün tv
izledim ya gördüğüm şeyi olmadı denmesi sinirime dokunuyor ya
Anlıyorum haklısın ama herkesin kendi fikri işte. :) Kimseye de zorla düşünceni kabul ettiremezsin. :) Bende düşünceni destekliyorum ama elbet desteklemeyenler olacak. 😉

Anlıyorum haklısın ama herkesin kendi fikri işte. :) Kimseye de zorla düşünceni kabul ettiremezsin. :) Bende düşünceni destekliyorum ama elbet desteklemeyenler olacak. 😉

tabii öyle ben kimseye benim düşüncemi destekleyin demiyorum
benim üzüldüğüm nokta gördüğüm birşeyi olmamış gibi denmesi
ya ben dün kaç saat izledim pat diye kanal gitti tüm haberler gösterilmiş
hala ne diyorlar ya ben kabul ettirmeye çalışmıyorum sadece görsünler
istiyorum ben desem ne söylesem boş ama gördüğüm şeyi gözümle
gördüğüm şeyi yalanlamasınlar beynini yıkadı demesinler

beyazsoycum kanaltürk karartıldı evimde sen yoktun ben vardım babam vardı annem vardı kanalın
karardığını hepimiz gördük kör değiliz annem babam namaz kılan insanlar ve
karartıldığını gördük bu kadar kör olmayın kör olmaya devam ettikçe sizler o malum
partiyi destekleyenler biz daha çok kaybederiz kanal izlemiyorsunuz dolası ile görmüyorsunuz yapmayın kandırılıyorsunuz ben sabahtan akşama kadar kanaltürk
izledim saat 16 30 da yayın gitti tarık toros anakumandada yayın yaptı direndi gözlerimle
gördüm karartıldı kanal sonradan açtılar namusum ve şerefim üzerine yemin ederim
evet şu an kanal açık kanaltürk seyrediliyor herşey üzerine yemin ederim ki hatta dahada
ileri gidiyorum namaz kıldım geldim elimi kuran-ı kerime basarım ki beyazsoycum
kanal karartıldı yayın kesildi tarık toros binadan çıkartıldı yerine atanan adamlar geldiler
kanal açıldı kör olan beyni yıkanlar sizlersiniz
gözümüzle gördüğümüzü de lütfen artık gözünüzü açın görün beyni yıkanan kandırılanlar
bu partiyi destekleyenlerdir sizlersiniz ne olursunuz şu partiyi savunmayın

bugün belgesel var kanaltürk önceki yayınlar devam ediyor

maskeli fedai ben kandırılmıyorum sizler kandırılıyosunız oy vermeye
devam edin umarım yüce rabbim kandırıldığınızı sizlere gösterir gösteriyorda
görmüyorsunız

pilav dağıtırken adam ne yapacak bana bir söyleyin adam ne yapacak
pilav dağıtırken

kadircim 11 yıldır iyi bir partiydi son 3 yıldır değişti kendi dedikleri olmuyor diye böyle
oluyor yapmayın bu görmemezlikten gelmeyin ya
demek rahatlık batıyor öylemi ülkenin böyle ayrılması hoşunuza gidiyor öylemi asıl size yazık be

sen uyumaya devam et maskeli asıl uyuyan uyutulan bu partiyi
söyleyenler cumhurbaşkanı o sözü söyledi izledik gözümüzle
gördük kör olmaya devam edin biz değil sizler kandırlıyosunuz
Yazdıklarımı okumadın Evet kanalın uyduya çıkışı kapatıldı. Ana kumandandan yayın gitmez ana kumanda stüdyo yayını kesilir. Tarık Toros da Ekrem dumanlı gibi Show yaptı miletti gaza getirdi. Ama durum ortada kanalın sahibi yurt dışına özel uçağı ile operasyon yapılmasından saatler önce kaçıyor. Bit şey olmasa kaçmaz herhalde. Şirketleri daha da soyulmasin diye mahkeme el koydu şirketlere.

Uzana el konulurken kimse basin özgürlüğünden bahsetmiyordu. Yani devlet bu yolsuzluga göz mü yumsun özgürlük bu mu yani

Yazdıklarımı okumadın Evet kanalın uyduya çıkışı kapatıldı. Ana kumandandan yayın gitmez ana kumanda stüdyo yayını kesilir. Tarık Toros da Ekrem dumanlı gibi Show yaptı miletti gaza getirdi. Ama durum ortada kanalın sahibi yurt dışına özel uçağı ile operasyon yapılmasından saatler önce kaçıyor. Bit şey olmasa kaçmaz herhalde. Şirketleri daha da soyulmasin diye mahkeme el koydu şirketlere.

Uzana el konulurken kimse basin özgürlüğünden bahsetmiyordu. Yani devlet bu yolsuzluga göz mü yumsun özgürlük bu mu yani

tabii tabii show yaptı haklısın
adam suçsuz yere hapse girmemek için kaçtı 3 gün arama yapıldı
kanal da niye birşey çıkmadı mükemmel çıktı diye şimdide niye
mükemmel diyorlar ben ipek grubunun suçsuz olduğunu
düşünüyorum
uzan konusu farklı bu farklı ikisini karıştırmayın zorla yapılan birşey var ortada
kendisi yolsuzluk yapıyor sen ne diyosun ya

@beyazsoy olayın sansürle bal gibi alakası var kanaltürk ve bugün tv ve
gazeteleri doğruları gösterdiler havuz medyası gibi onlarda destekleyici
haberler yapmalarını istediler ne kanaltürk ne bugün ne stv yapmadı diye bu
tepkiler görün bunları görün kör olmayın artık
adam gazeteye gelmiş açıkca büyük harflerler yazıyorumm
AYNI DÜŞÜNCEDE OLMAYANLAR İSİMLERİ BİZE SÖYLESİN BAK TEKRAR YAZIYORUM AYNI DÜŞÜNCEDE OLMAYANLAR İSİMLERİ BİZE SÖYLESİN
BİZ ONLARLA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUZ adam ortaya durmuş eline isimleri almış
aynen böyle diyor bal gibi de sansür ve siz görmüyosunuz diğer kanallar
bunları göstermediler ben canlı canlı izledim tv de kör olan sizlersiniz
dahada cevap vermicem kör olan insanlarla tartışmaya değmez iyi forumlar

lütfen söyle sende görenler söylesin kanal karartıldımı
karatılmadımı
Yapma Allah aşkına sansurle ne alakası var kanalturkun reytingi ortada bugün tvyi forumda çoğu kişi bir saat oturup izlemez. Niye bunları sustursun ki tutar sozcuye cumhuriyete kanal d yada foxa el koyar. Yada Samanyolu daha çok izleniyor gider ona el koyardı.

Dünyada en çok altın çıkaran madenci akın ipek miş ))) kayıtlar bunu gösteriyor buna inanıyorsan bilemem.

Yapma Allah aşkına sansurle ne alakası var kanalturkun reytingi ortada bugün tvyi forumda çoğu kişi bir saat oturup izlemez. Niye bunları sustursun ki tutar sozcuye cumhuriyete kanal d yada foxa el koyar. Yada Samanyolu daha çok izleniyor gider ona el koyardı.

Dünyada en çok altın çıkaran madenci akın ipek miş ))) kayıtlar bunu gösteriyor buna inanıyorsan bilemem.

sen yapma bence kanaltürk ve bugünü izleyen çoktu gerçekleri yayınlıyordu
gerçekleri yayınlamasın diye kanalı ele geçirdiler hepsi bu
yeter cevap vermicem sana

tabii tabii show yaptı haklısın
adam suçsuz yere hapse girmemek için kaçtı 3 gün arama yapıldı
kanal da niye birşey çıkmadı mükemmel çıktı diye şimdide niye
mükemmel diyorlar ben ipek grubunun suçsuz olduğunu
düşünüyorum
uzan konusu farklı bu farklı ikisini karıştırmayın zorla yapılan birşey var ortada
kendisi yolsuzluk yapıyor sen ne diyosun ya
3 günlük aramada Şirketin hesaplarına el konuldu. Hesaplar kontrol edildi açık görüldü. Kanal Türk gibi 19 şirkete kayyum atandı.

Cemaat İlker Başbuğu içeri atarken o niye kaçmadı. Suçsuz insan kaçmaz. Üstelik tama baskın olacağı gün katılması bile suçlu olduklarının kanıtı. Demek içerden bilgi alan çete üyeleri var. Bu bile suçlu olduklarını gösterir

sen yapma bence kanaltürk ve bugünü izleyen çoktu gerçekleri yayınlıyordu
gerçekleri yayınlamasın diye kanalı ele geçirdiler hepsi bu
yeter cevap vermicem sana
Samanyolu izlesinler aynı haberleri bir orda bir burda yayınlanıyor, olmadı Cumhuriyet, sözcüye olmadı eskisi gibi taraf gazetesine veriliyor. Ortada sansür olsa hepsine el konulur. Diğerleri havuzsa bunlar Okyanus))) ortada hırsızlık var.

Dünyanın en verimli altın çıkaran şirket akın ipek eğer bu adam bu kadar yetenekli demek. Bu yeteneği ile sanırım baskın yapılacağını anladı)))

Suçsuz adam kaçmaz ama cemaatin en baba adamları nasıl bir hikmetse hemen kaçıyor. Ayrıca adam nerden biliyor hapse gireceğini Ekrem dumanlı hapse girdimi suçu yoksa girmez

Forum İstatistikleri

Konular
171,498
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc