eTV Kanal Savaşları - 5. Bölüm | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
O*a sahneye gel :F okadar çok piplenen sözler sarfetmişimki @xBUGRAx ya o*a kelimesinide sansürlemek geldi içimden :A
yahu benim gibi kibar, ağzı var dili yok, kimsenon tavuğuna kış demeyen birine yakıştimi bu rol :eek: ey @MasacRE @xemrexxx @dreamy @pompy @serhatt kız kavgası var. @xBUGRAx ya iyi had bildirmişim ?????
Bölümün yıldızı olmuşum resmen :A
@ozgur2113 bölüme harikan nerde? :eek:
Bak hevesin nasıl geldi işte. :A 4'te de bomba olaylar oldu kaçırma. :A
o değilde buğra hanım deyince ben koptum ben :F
@Aserat emeğine sağlık bayıldım :D
Teşekkürler. :D

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
maxresdefault (1).jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bak hevesin nasıl geldi işte. :A 4'te de bomba olaylar oldu kaçırma. :A

Teşekkürler. :D
Bukadarıni beklemiyordum çünkü :A
Okudum 4üde. Çarpık ilişkiler, entrikalar bünyeme fazla geldi. Kafam tam basmadi. @xBUGRAx iftiraya uğramış gibi dediği gibi ama o da Yiğit'i kullanmış. Yani haketmiş bir nevi gibide ama Dosi hanım ağa biraz ağır bir ceza olmuş onun için :F

• Güldürdün
Reactions: Aserat and xBUGRAx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bukadarıni beklemiyordum çünkü :A
Okudum 4üde. Çarpık ilişkiler, entrikalar bünyeme fazla geldi. Kafam tam basmadi. @xBUGRAx iftiraya uğramış gibi dediği gibi ama o da Yiğit'i kullanmış. Yani haketmiş bir nevi gibide ama Dosi hanım ağa biraz ağır bir ceza olmuş onun için :F
@Yiğitt ve @xBUGRAx kendi rızalarıyla sevişti ama Buğra'nın amacı onu oyuna getirmekti. Yiğit bunu anlayınca intikam almak için ortaya böyle bir şey attı ve durum bu neyini anlamadın. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Yiğitt ve @xBUGRAx kendi rızalarıyla sevişti ama Buğra'nın amacı onu oyuna getirmekti. Yiğit bunu anlayınca intikam almak için ortaya böyle bir şey attı ve durum bu neyini anlamadın. :A
Bukadarını bende anladımda ne için oyuna getirdi? Kazancı neydi? davetiye salonumuydu tüm mevzu?
3. bölümdeki +18 sahneler nedeniyle ben demekki 4ü okumamışım :F bak hatırlattın :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bukadarını bende anladımda ne için oyuna getirdi? Kazancı neydi? davetiye salonumuydu tüm mevzu?
3. bölümdeki +18 sahneler nedeniyle ben demekki 4ü okumamışım :F bak hatırlattın :A
Buğra Top'un aleyhinde bir haber açtırdı sonra Yiğit FOX için asılsız bir haber ortaya attı. Buğra da bu iş haberle falan olmaz deyip daha büyük bir şey yapmak istedi ve Yiğit'in evine gitti çünkü onu zor duruma düşürecek bir şey bulması lazımdı. Bilgisayarını karıştırırken davet şeysini gördü ve yeni planını devreye koydu. Yiğit Buğra'nın gerçekten onu affettiğine inanan Yiğit de bunların oyun olduğunu öğrenince bana tecavüz etti dedi. Ay ne kadar şey olmuş 4 bölümde. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Saçmalık işte yaşanan her şey gerçekti tutkuyla yapıldı pişman değilim. :A :A
Aserat reyting için biraz orda saçmalamış :A bu dizinin finalinde Yiğit'le kavuşursun. Şuan ikinizde uzun süre gurur yapıp can acıtma yoluna gideceksiniz belli :A
Buğra Top'un aleyhinde bir haber açtırdı sonra Yiğit FOX için asılsız bir haber ortaya attı. Buğra da bu iş haberle falan olmaz deyip daha büyük bir şey yapmak istedi ve Yiğit'in evine gitti çünkü onu zor duruma düşürecek bir şey bulması lazımdı. Bilgisayarını karıştırırken davet şeysini gördü ve yeni planını devreye koydu. Yiğit Buğra'nın gerçekten onu affettiğine inanan Yiğit de bunların oyun olduğunu öğrenince bana tecavüz etti dedi. Ay ne kadar şey olmuş 4 bölümde. :A
Yasak Elma'daki Şahika halt etmiş bu entrikaların yanında :A @alperuz @ozgur2113 @serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Aserat reyting için biraz orda saçmalamış :A bu dizinin finalinde Yiğit'le kavuşursun. Şuan ikinizde uzun süre gurur yapıp can acıtma yoluna gideceksiniz belli :A

Yasak Elma'daki Şahika halt etmiş bu entrikaların yanında :A @alperuz @ozgur2113 @serhatt
Şahikanın tırnağı olamaz bu saçmalıklar silsilesi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and alperuz

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: alperuz

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
@xBUGRAx @Yiğitt @MasacRE Cephesi ayrı alem @xemrexxx @Aserat @serhatt @mrt-06 bizim cephemiz ayrı :F Özellikle Atacanla sahnelerimize bayılıyorum çok komik :F :F :F

@serhatt ın suyu kaynıyor haini bulucam :A :A :A @Bully
Teşekkürler. :bhr: Sen köstebek şakası yapınca @serhatt nasıl tutuştu. :A
Sezon fınalıne erken gidiyorsun @Aserat :(
Fazla uzun olunca hevesim kaçar ve yarım bırakırım diye en baştan 6 bölüm planlamıştım ama yazın devam edebilirim. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem