Zey TV Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Zey TV 🍒)

Tabi ki sadece kendime yapılınca hoşuma gider... Ben bencil bir insanım sonuçta neden başkaları sıvanınca bundan keyi alayım ki...

Reactions: 12.Adam
Tabi ki sadece kendime yapılınca hoşuma gider... Ben bencil bir insanım sonuçta neden başkaları sıvanınca bundan keyi alayım ki...
Az hümanist olsan ölmezsin... Kralımıza sıvayınca hoşuna gitmiyor mu?... Kapak ses mi duydum ne?..

Reactions: MEnes
Senle özdeşleşmiş tanımlama yaptığı için demiştim. Ayrıca geçen gün yapılan sıva sonrası fazlası sağlığa zararlı olur diye dengeledim

Reactions: MEnes and 12.Adam
Senle özdeşleşmiş tanımlama yaptığı için demiştim. Ayrıca geçen gün yapılan sıva sonrası fazlası sağlığa zararlı olur diye dengeledim
Mikasa hanım kütük yoldaşımın narsistliği öyle bir boyuta ulaşmışki ne desek boş... @MEnes
Sayko Sağlığını hiçe sayıyor.
Haaa bir de kıskanıyor... Kütüğe bundan olmuş...

Aslında düşününce sen de haklısın... Bazen abartmamak dengelemek daha mantıklı sanki...
Sen yine doğru olanı yapmışsın Zey, her zamanki gibi...

------

Az hümanist olsan ölmezsin... Kralımıza sıvayınca hoşuna gitmiyor mu?... Kapak ses mi duydum ne?..
Kralımıza yapılan sıva başka, orasını karıştırma o sayılmaz...

Reactions: Dosi and 12.Adam
Spo yu okudun mu?

Reactions: MEnes
Reyting te dibi görür ben yoksam
Tüm Reyting rekorları kıran programımda sen yoktun
@Cervantes
Her yaptığım eylemin bir sebebi vardır. Herşey planlı ve zamanına göre işliyor. Bilirsin bu işleri sende

@Cervantes

Her yaptığım eylemin bir sebebi vardır. Herşey planlı ve zamanına göre işliyor. Bilirsin bu işleri sende
isveç kronuyla reyting satın almışsındır
o paraya aşk ve mavi konağını da satın alabilirdin ama tercihler işte

isveç kronuyla reyting satın almışsındır
o paraya aşk ve mavi konağını da satın alabilirdin ama tercihler işte
Konağı satın alıp otel olarak işletiyoruz zaten
üst katını ziyaretçilere açtık. Oldukça uygun fiyatla içine girip gezebilirsin sende

@Cervantes

Bilmez miyim bu işleri çok iyi bilirim...
Hayat felsefem ve olayları kurgulama şeklimi anlattın resmen...

Reactions: Dosi and 12.Adam
Jeneriklerle geçmişe yolculuk 3. Sezonu yakında sizlerle olacak.
Daha önce büyük ilgi gören benim yürüttüğüm bir etkinliğin yeni aşaması için bir ön hazırlık olarak düşünebiliriz.

Zey TV 🍒 ‘ye bekleriz herkesi

son üç aya ağırlık ver ne yapayım geçmişi son üç ayda bende varım o yüzden son üç ayın jeneriği bana lazım

Reactions: Dosi