Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere de o dizideki Caner oğlanı beğenirdi yine buluştu buruşuk hogathasiyla bir dizide:A
Zibidi Şükrü'yü beğendin demek :A Ben de bir şans verebilirim, hem aksiyonlu hem de sevdiğim isimler var :D
Aaa yok zibidilikte yardımcısı ibonun Şükrü :F O ve başrol kız çok zayıflar diziyi Uğur bey ve konusu için beğendim fena değildi ama Uğur dışında çok zayıf bir kadrosu var yinede zengin patron sakar kızdan iyidir :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa yok zibidilikte yardımcısı ibonun Şükrü :F O ve başrol kız çok zayıflar diziyi Uğur bey ve konusu için beğendim fena değildi ama Uğur dışında çok zayıf bir kadrosu var yinede zengin patron sakar kızdan iyidir :A :A :A
Şükrü Kanal D'de Şeref Meselesi'nde başroldu Kerem Bürsin'le birlikte, severiz ikisini de :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu yıl Kanal D'de 5-6 dizi başlıyor, içlerinden en az birini seçip izlemen zorunlu. Kendini ona göre ayarla, izlemezsen emekliye oradan da banlananların arasına gidersin. :A @Bully

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu yıl Kanal D'de 5-6 dizi başlıyor, içlerinden en az birini seçip izlemen zorunlu. Kendini ona göre ayarla, izlemezsen emekliye oradan da banlananların arasına gidersin. :A @Bully
Baraj şuan sadece ilgimi çekti Aman burcuyu İboyu falan karıştırmadan adam akıllı oyuncular alında izleyelim :A :A :A @Bully @serhatt @xemrexxx

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin satıldığını duyunca çok üzülmüştüm bu arada. @Yiğitt :(
Bir de bana sor, gitti güzelim kanal... Evet kanal son yıllarsa pek iyi yönetilmiyordu ama tarafsızdı, iyi bir kanaldı. Şimdi reytingleri çöktü, haberleri zaten berbat artık reytinglerde en kötüyü gördü. Ne diyebilirim ki... :(

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bir de bana sor, gitti güzelim kanal... Evet kanal son yıllarsa pek iyi yönetilmiyordu ama tarafsızdı, iyi bir kanaldı. Şimdi reytingleri çöktü, haberleri zaten berbat artık reytinglerde en kötüyü gördü. Ne diyebilirim ki... :(
Ben Aydın Doğan'ın isteyerek sattığını düşünmüyorum şahsen ama dediğin gibi ne denilebilir ki? :T: Üzüldüm, umarım günün birinde yine eskisi gibi görürüz Kanal D'yi...