Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
54665d34f6309a10e04836fc.jpg

Yiğitt - @TelevzyonaDair Özel!

Doğan Grubu'ndan Demirören Grubu'na satılan, satışın ardından ayrılıklarla ve projelerin kaldırılmasıyla gündeme gelen Kanal D, yeni sezona iddialı hazırlanıyor!

Kanalın geçen sezondan kalan iki dizisi bulunuyor:
  • Arka Sokaklar: Geçtiğimiz sezon kanalı sırtlayan ve fenomen hale gelen 'Arka Sokaklar' dizisi birkaç yeni transferiyle, aynı ekiple izleyiciyle buluşmaya devam edecek. Dizinin Eylül ayının ilk haftası yayında olması planlanıyor.
  • Çocuklar Duymasın: Geçtiğimiz yaz yayın hayatına başlayan ve bir sezon boyunca kanalın 'pazar' günlerini sırtlayan yapım, yeni sezonu Ağustos ayında açacak. Sevilen dizi bu sezon yeni hikayesiyle, yeni transferleriyle yoluna devam edecek.
Beş yeni dizi geliyor:
  • Baraj: No Dokuz Yapım & MedYapım ortaklığıyla ekranlara gelecek dizi için hazırlıklar son hız devam ediyor. Türkan Şoray'ın 1977 yılında oynadığı 'Baraj' filminden yola çıkılarak yazılacak diziyi son olarak 'Bizim Hikaye'yi çeken Serdar Gözelekli yönetecek.
nlQ7Wl.png

• Hayat Işığım: MF Yapım & MedYapım ortaklığıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan, senaristliğini Melis Civelek üstlenecek. Tolgahan Sayışman ve Esra Bilgiç Töre'nin başrollerinde yer aldığı dizi Fethiye civarı ve ağırlıklı Köyceğiz'de çekilecek.
r15QR1.png

• Hayat Yolunda: Erler Film'in yapımcılığıyla ekranlara gelecek dizide Nehir Erdoğan, Burak Hakkı ve Nihan Büyükağaç'ı izleyeceğiz. Erol Özlevi'nin yönetmenliğiyle ekranlara gelecek diziyi Muharrem Buhara ve Özlem Atasoy kaleme alacak.
Y6QBkD.png

• Bir Litre Gözyaşı: MF Yapım & MedYapım ortaklığıyla ekranlara gelecek dizi geçtiğimiz sezon için hazırlanmış, kanal ve yapımcının ortak kararıyla ertelenmişti. Bir Kore dizisinden ekranlara uyarlanacak diziyi Serhan Şahin yönetecek. Miray Daner ve Mert Yazıcıoğlu'nun başrolünde yer alacağı dizi Ağustos ayında sete çıkacak.
VD9VYq.png

• Koca Koca Yalanlar: Haziran ayında başlaması planlanan, ardından rafa kalkan ve son olarak yeniden gündeme gelen dizinin yapımcılığını Limon Film üstleniyor. Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Tuğçe Karabacak ve Sertan Erkaçan'ın başrolünde yer aldığı dizi Ağustos ayında izleyiciyle buluşacak.
Kanalın geçmişten kalan iki dizisi ve yeni sezona hazırladığı dizisiyle toplam 7 dizisi bulunuyor. İki diziyle daha görüştüğü konuşulan kanalın yeni sezona 2 sürpriz program daha hazırladığı konuşuluyor. Programlardan birinin sunucusu Eser Yenenler olacak, diğerinin sunucusu henüz netleşmedi. Beyazıt Öztürk'ün 'Beyaz Show' ile mi yola devam edeceği yoksa kanalın önereceği yeni bir programı mı sunacağı merak ediliyor.

beyazit_ozturkten_kararini_verdi_birakiyor_1496396343_1238.jpg

Gündüz kuşağına da iddialı hazırlanan kanalın Yeni Bir Ben, Gelinim Mutfakta ve 4 Kadın programlarının dışında Magazin D ve bir sürpriz işi daha hazırladığı öğrenildi.

Son birkaç sezondur istediğini alamayan kanalın bu sezon ciddi hazırlıklarla baş başa olduğu açık. Yeni yönetimiyle, Murat Saygı gibi tecrübeli bir isimle umuyoruz ki Kanal D yine efsane işlere imza atacak. Fav10.net ailesi olarak Kanal D'ye yeni sezonda başarılar ve bol reytingler diliyoruz. Kanalın durumunu takip edecek, Fav10.net'in üyeleriyle tartışmaya devam edeceğiz. Takipte kalın...

Yiğitt - @TelevzyonaDair Özel!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
Çok güzel yazmışsın canım,emeğine sağlık :bhr:

Az dizi yapıp onlara belli süre tanırsa tutunma şansı daha yüksek,az ve öz iş yapılmalı.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel yazmışsın canım,emeğine sağlık :bhr:

Az dizi yapıp onlara belli süre tanırsa tutunma şansı daha yüksek,az ve öz iş yapılmalı.
Teşekkür ederim, beğenmene sevindim. :bhr:

Şu anlık 7 dizi akışı dolduruyor, sanırım 2 dizi de yedekte kalacak. Tabi hangileri tutar, hangileri tutmaz onu zaman belirleyecek. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Hayat Işığım, Hayat Yolunda ve Bir Litre Gözyaşı pek umutlu işlere benzemiyor şu an ama yine de belli olmaz.
Genel olarak Kanal D bu sezon da pek parlak geçirmeyecek diye düşünüyorum ben. Büyük değişimler ve iyi diziler lazım, gerekirse iyi transferler. Ama aynı tas aynı hamam gibi duruyor şu an ki hali.

Eline sağlık @Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hayat Işığım, Hayat Yolunda ve Bir Litre Gözyaşı pek umutlu işlere benzemiyor şu an ama yine de belli olmaz.
Genel olarak Kanal D bu sezon da pek parlak geçirmeyecek diye düşünüyorum ben. Büyük değişimler ve iyi diziler lazım, gerekirse iyi transferler. Ama aynı tas aynı hamam gibi duruyor şu an ki hali.

Eline sağlık @Yiğitt
Eskiden iddialı oyuncularla diziler yapıp batıyordu. Şimdi iddialı olmayan isimlerle dizi belirleyecek, az maliyetle dizi tutturursa ondan iyisi olmayacak. Onu düşünüyor galiba ama dediğin gibi beni de heyecanlandıran bir işi yok... :(

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Hayat Işığım iddialı gözüküyor ona bakıcam. Eline sağlık hayatım her kanal için bekliyoruz bunu senden. :bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Yiğitt emeklerine sağlık kardeşim, çok güzel olmuş yazı :bhr:

Kanal D'nin yeni sezon projeleri beni de heyecanlandırmadı maalesef, hiç yıldız isim yok :( Gerçi ne yıldız isimlerin olduğu projeler çöktü, belli de olmaz. Bakalım kanalın yeni politikası nasıl sonuç verecek? :)

En iyi iş Hayat Yolunda gibi duruyor, anılarım canlandı, 13 bölümde yayından kalkmıştı dizi :( Üzülmüştüm baya zamanında :D

Miray Daner iyidir ama Mert Yazıcıoğlu'ndan emin değilim, umarım başarılı olur.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt emeklerine sağlık kardeşim, çok güzel olmuş yazı :bhr:

Kanal D'nin yeni sezon projeleri beni de heyecanlandırmadı maalesef, hiç yıldız isim yok :( Gerçi ne yıldız isimlerin olduğu projeler çöktü, belli de olmaz. Bakalım kanalın yeni politikası nasıl sonuç verecek? :)

En iyi iş Hayat Yolunda gibi duruyor, anılarım canlandı, 13 bölümde yayından kalkmıştı dizi :( Üzülmüştüm baya zamanında :D

Miray Daner iyidir ama Mert Yazıcıoğlu'ndan emin değilim, umarım başarılı olur.
Teşekkür ederim canım, beni de heyecanlandıran işi yok. Tabi fragmanları görmek lazım, izlersem Bir Litre Gözyaşı ve Baraj'ı izleyebilirim. Baraj'ın kadrosu daha belli değil, ondan umutluyum inşallah. :Z

Kanal D fanlığını elinde tutmak için muhakkak bir dizi izlemen lazım, tercihini yap. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Teşekkür ederim canım, beni de heyecanlandıran işi yok. Tabi fragmanları görmek lazım, izlersem Bir Litre Gözyaşı ve Baraj'ı izleyebilirim. Baraj'ın kadrosu daha belli değil, ondan umutluyum inşallah. :Z

Kanal D fanlığını elinde tutmak için muhakkak bir dizi izlemen lazım, tercihini yap. :A
Aman kendi izliyor da sanki :F Geçen sene bu zamanlar Meryem başlamıştı, ona bakmıştım sonuna kadar :Z

Ama haklısın, en kötü 1 diziyle destek olmak şart muhakkak, değerlendirip seçimimizi yapacağız artık :A

Bakarsın Baraj'dan iyi bir sürpriz çıkar :A Çocuklar Duymasın Ağustos'tan itibaren iyi gidebilir, Arka Sokaklar yine gözbebeğimiz olacak zaten :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aman kendi izliyor da sanki :F Geçen sene bu zamanlar Meryem başlamıştı, ona bakmıştım sonuna kadar :Z

Ama haklısın, en kötü 1 diziyle destek olmak şart muhakkak, değerlendirip seçimimizi yapacağız artık :A

Bakarsın Baraj'dan iyi bir sürpriz çıkar :A Çocuklar Duymasın Ağustos'tan itibaren iyi gidebilir, Arka Sokaklar yine gözbebeğimiz olacak zaten :Z
Ben geçen yıl Kanal D'den ilk 10 bölüm SBA baktım, sonra birkaç bölüm Fatih'e baktım, birkaç bölüm Çocuklar Duymasın - Tutsak'a falan baktım. Bakmışımdır farklı işlerine ama hiçbiri heyecanlandırmadı beni. :A

Baraj dizisinde Burcu Biricik'in olacağı söyleniyor, iyi bir partner olursa garanti izlerim o işi. :Z

Geçen sezon sadece Meryem'e mi baktın o kadar iş arasından? :T:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben geçen yıl Kanal D'den ilk 10 bölüm SBA baktım, sonra birkaç bölüm Fatih'e baktım, birkaç bölüm Çocuklar Duymasın - Tutsak'a falan baktım. Bakmışımdır farklı işlerine ama hiçbiri heyecanlandırmadı beni. :A

Baraj dizisinde Burcu Biricik'in olacağı söyleniyor, iyi bir partner olursa garanti izlerim o işi. :Z

Geçen sezon sadece Meryem'e mi baktın o kadar iş arasından? :T:
Geçen sene güzel dizi mi yaptılar Allah aşkına :A Önceki sezonlarda yaz da dahil bir sezonda 3-6 aralığında dizi izlerdim Kanal D'den :A SBA ve Tutsak izlemedim, Fatih ilk bölümüne baktıktan sonra tutmayacağını anladım, zaten de okul yoğunluğum vardı nasıl izleyeyeyim. ss Kızlarım İçin de zorlama ve kötüydü.

O zaman @Aserat'la birlikte izler yorumlarsanız Baraj'ı :A 8.Gün faciasından sonra iyi gelir Eray'a :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen sene güzel dizi mi yaptılar Allah aşkına :A Önceki sezonlarda yaz da dahil bir sezonda 3-6 aralığında dizi izlerdim Kanal D'den :A SBA ve Tutsak izlemedim, Fatih ilk bölümüne baktıktan sonra tutmayacağını anladım, zaten de okul yoğunluğum vardı nasıl izleyeyeyim. ss Kızlarım İçin de zorlama ve kötüydü.

O zaman @Aserat'la birlikte izler yorumlarsanız Baraj'ı :A 8.Gün faciasından sonra iyi gelir Eray'a :A
Maşallah tüm işlerine hakimsin, girmediğin zamanlarda da Fav10 nabzını yoklamış. :bhr: @Çiğdem-

İnşallah Kanal D ilk üçe yerleşecek, tüm dertler bitecek. Demirören ile zirveyi göreceğiz yakın zamanda da :bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Maşallah tüm işlerine hakimsin, girmediğin zamanlarda da Fav10 nabzını yoklamış. :bhr: @Çiğdem-

İnşallah Kanal D ilk üçe yerleşecek, tüm dertler bitecek. Demirören ile zirveyi göreceğiz yakın zamanda da :bhr:
Yarı yıl tatili ve yazları ziyaretçi olarak bakıyorum arada, tamamen kopamam buradan :bhr: Öyle olsa 2 aylığına gelmezdim, sizlerle güzelce vakit geçirmek istedim :D

Yüksek uçmaya devam, katılıyorum ben de sana canısı :A :Z Forever Kanal D :love1: