Kahramanmaraş'ta 7.7 ve 7.6 Büyüklüğünde İki Deprem Meydana Geldi!

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,949
Puanı
710
Depremi yaşayanlara çok geçmiş olsun Allah yardımcımız olsun. Fırsatçıları da Allah kahretsin bitmedi bu pislikler. :)

Taha Duymaz göçük altında kalmış ve hala haber yok.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu adam yıllardır depremlerle alakalı uyarılar yapıyor, hem devleti hem de halkı gereğini yapmaya davet ediyor ancak sonuç ortada. En sonunda dayanamamış bir karton üzerinden aptala anlatır gibi anlatmış, lütfen artık kulak verilsin. Bilime, bilim insanlarına ve onların dediklerine. Gerekli tedbirler alınsın, sonrası duaya kalsın...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
İsviçreden 80 kişilik yardım ekibi, tonlarca malzeme ile büyük yolcu uçağı ile yola çıktı. Ek olarak önden ambülans uçakla aramada yardımcı olacak köpeklere özel uçak tahsis edildi.

2 uçakta gece Adana'ya inecek.

20230206_220731.jpg

FsXyRpVVar69unN3FHTHZQ.jpg

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Güne depremle uyandım baktım ki sadece burada değil her yerde olmuş deprem dünden beri yazmaktan Yoruldum Hala Hatay da yardım bekleyen yerler varmış su ,yiyecek ,elektrik ,ilaç sıkıntısı varmış Maraşta keza aynı durumda artık yardımların ulaşması dileğiyle

• Üzücü
Reactions: xemrexxx

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Bu binaların hepsi mi çürüktü ya zaten büyük bir deprem bekleniyordu İstanbul denmişti başka şehirlerde oldu hastaneye varasıya mı çürüktü binalar anlamıyorum cidden bunca insanın vebali ne olacak hala yardım bekleyen bölgeler var

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bu binaların hepsi mi çürüktü ya zaten büyük bir deprem bekleniyordu İstanbul denmişti başka şehirlerde oldu hastaneye varasıya mı çürüktü binalar anlamıyorum cidden bunca insanın vebali ne olacak hala yardım bekleyen bölgeler var
Çoğu sağlam yapılmamış ondan böyle oluyor. :(

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Arkadaşlar ADANA veya ADANA ŞEHİR HASTANESİ'nde olan yada tanıdığı olan birisi bana dönüş yapabilir mi? Enkazdan çıkan arkadaşımı bulmaya çalışıyoruz.

• Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Sahada çalışan arkadaşlarımdan sürekli bilgi geliyor. Maalesef Hatay'da durum hiç iç açıcı değil, o kadar ki detay bile yazamıyorum. Arama kurtarmayı geçtim ciddi bir gıda temini sorunu var. Çok yazık :(

• Beğendim