Kahramanmaraş'ta 7.7 ve 7.6 Büyüklüğünde İki Deprem Meydana Geldi!

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Ahbap Derneğine yurt dışından banka havalesi yaparken tam adres istiyor. Nette bu adresi buldum doğru mu acaba?

Levent Mah. Krizantem Sok. No: 40 Levent/İstanbul

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ahbap Derneğine yurt dışından banka havalesi yaparken tam adres istiyor. Nette bu adresi buldum doğru mu acaba?

Levent Mah. Krizantem Sok. No: 40 Levent/İstanbul
Ben Irlandada calissam
Bir seyler yaparimda
Birde pazartesi Barista sinavina calistim
Sinavi gectim
85 le ingilizce seklinde barista sinaviydi
Irlandada
@Yakamoz-Asi @cokiyitvci
------

@12.Adam
------

Bende kontrol ettim doğru gibi.
Dün sinava cok zor calistim barista sinavina
Haberi aldiktan sonra birde Ben Yurt disindayim @12.Adam @cokiyitvci

Son düzenleme:
  • Okudum
Reactions: Yakamoz-Asi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hatay’da 45 saat sonrası 12 yaşında bir çocuk ve ardından bir kadın sağ olarak çıkarıldı.
Canlı yayında çocuktan bahsediliyorlardı, ailesi dışarda bekliyordu. Kadından kimse bahsetmemişti. Onunda kurtulmasına sevindim. 5 katlı bir binadan 2 kat kalmıştı. Çocuğa tüm gün dayan kurtaracağız seni diyerek iletişim kurmaya çalışmışlar. Umarım daha nice kişiler sağsalim çıkar enkazlardan.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Yok orada değil artık
------

Maskeli ailesi ile bir okula sığınmış, turkuazz ailesi ile başka bir akrabalarında kalıyorlar. Özgür’ün ailesi geri evlerine geçmişler dışarısı soğuk olduğu için.
Allah yardımcıları olsun herkesin.

@Cervantes siz ne durumdasınız dünden beri?
Ohh çok şükür teşekkür ederim. Forumun yarısı o bölgede yaşıyor nerdeyse ya amin 🤲🏻

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İsveç, Türkiye ve Suriye’ye ilk etapta 7 milyon isveç kronu yardımı yapacak (2 gün önceki haber)
10 saat önceki haberde de 30 milyon kron daha yardım edileceği yazıyor.
Para haricinde diğer Avrupa ülkeleri ile kurtarma ve ilk yardım için çalışanlarınıda yollayacağını belirttiler.

Bunun yanı sıra buradaki gurbetçiler ve dernekler kendi çabaları ile yardım topluyorlar. Türkiye’ye yollanması için ilk etapta battaniye, kışlık giysileri toplayıp en kısa zamanda ulaştıracaklar. Bir kaç tır toplanıldı ve dahada devam ediyor. Buradaki Konsolos ve Diyanet ise depremzedeler için hesap açtılar. Para yardımında yapılacak. Umarım bir nebze olsun yaraları saracak katkılarımız olur.

• Beğendim
Reactions: serhatt

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
İsveç, Türkiye ve Suriye’ye ilk etapta 7 milyon isveç kronu yardımı yapacak (2 gün önceki haber)
10 saat önceki haberde de 30 milyon kron daha yardım edileceği yazıyor.
Para haricinde diğer Avrupa ülkeleri ile kurtarma ve ilk yardım için çalışanlarınıda yollayacağını belirttiler.

Bunun yanı sıra buradaki gurbetçiler ve dernekler kendi çabaları ile yardım topluyorlar. Türkiye’ye yollanması için ilk etapta battaniye, kışlık giysileri toplayıp en kısa zamanda ulaştıracaklar. Bir kaç tır toplanıldı ve dahada devam ediyor. Buradaki Konsolos ve Diyanet ise depremzedeler için hesap açtılar. Para yardımında yapılacak. Umarım bir nebze olsun yaraları saracak katkılarımız olur.

Burada da bu tarz şeyler yapıyorlar lakin koordinasyon yok. Herkes kendi başına tır gönderirse olmaz bu iş. Sınırdan geçemeyen tırlar var organizasyon yok diye.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Burada da bu tarz şeyler yapıyorlar lakin koordinasyon yok. Herkes kendi başına tır gönderirse olmaz bu iş. Sınırdan geçemeyen tırlar var organizasyon yok diye.
Türk Hava Yolları ve Afad ile iletişim halindeler. Gelecek haber sonrası yola çıkacaklar. En azından İstanbul, Ankara o taraflara ulaştırılırsa ordan bir şekilde bölgelere ulaşım olacaktır