Star Kaderimin Oyunu - Dizi Yorumları

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Bu arada dizi izlenme oranı iyi gidiyor sanırım reklam almaya başlamış başladığından beri 3 reklam sanırım ;)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nergis'in dediği hadi bir şekilde halledilir de şu Amasya'dan gelene güvene olmaz. :( Para alır durur artık...

• Üzücü
Reactions: STAR

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Allah aşkına bir izin verinde izlediğimiz dizinin konusunda bir rahat konuşalım . İzlemiyor olabilirsiniz ama bu kötü yorum yapacağınız anlamına gelmiyor.

Ben dizideki tüm oyunculukları beğeniyorum. Hikayede çok güzel. Bölümde çok iyi ilerliyor. Ascem sahneleri bu bölüm de güzel.🥰 Değil mi @Emre Ozansoy @Zeyno @Angelica

Bencede ablacım bölüm iyiydi netten canlı izlediğim için dona dona izledim biraz iyiydi bölüm

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Zeyno

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Emre'cim izlememe gerek yok oyunculuğunu bildiğim için :A :F

Gerek var bence izlemiyorsun beğenmiyorsun anladık sürekli sürekli söyleyince ne oluyor
------

Şu ağlamalı sahne son sahne , ben orda kaldım hala.
Eğer Asiye "Ahh Cemal affetmek için küçücük bile bir sebep olsa affederim ama malesef yok , Mahire yapamam." derse mükemmel olur. Hem gitsin kendi eşiyle ilgilensin. Konakta Asiye diye dolanıyor.
@Angelica @Zeyno

Birde orda Helinde görecek sanırım bakalım neler olacak

• Harika
  • Olmamış
Reactions: STAR and Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Gerek var bence izlemiyorsun beğenmiyorsun anladık sürekli sürekli söyleyince ne oluyor
------

Birde orda Helinde görecek sanırım bakalım neler olacak
Bundan sana ne? Ben fikrimi söylüyorum herkes seninle aynı fikirde olacak diye birşey yok.

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bundan sana ne? Ben fikrimi söylüyorum herkes seninle aynı fikirde olacak diye birşey yok.

Benim izlediğim dizinin oyuncusuna yorum yapıyorsun benimle aynı fikirde ol demiyorum tamam sevmiyorsun anladık sürekli söyleme diyorum yoksa niye benle aynı fikirde oy diyeyim sana

• Harika

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Benim izlediğim dizinin oyuncusuna yorum yapıyorsun benimle aynı fikirde ol demiyorum tamam sevmiyorsun anladık sürekli söyleme diyorum yoksa niye benle aynı fikirde oy diyeyim sana
Sana mı soracağım bi oyuncuya yorum yaparken? Ben de senin fikirlerinle uyuşmayan insanlara zorla kendi fikrini dayatmaya çalışıp yakalarına yapmandan bıktım hala devam ediyorsun ben normal bir şekilde olumlu, olumsuz yorum yapabilirim. :)

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
@Angelica boşver , kaç kere söylüyoruz anlamıyor . Her hafta bu konuya sevmediğini yazmazsa rahat etmiyor sanırım. Bizimde izlemediğimiz diziler oluyor ama her hafta dizinin yorum konusuna da yazılmaz ki böyle.

• Beğendim
Reactions: Angelica