Star Kaderimin Oyunu - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şükür kavuşturana, özlemişim diziyi. :bhr: Ama özellikle de Akın'ı. :Z

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Allah aşkına bir izin verinde izlediğimiz dizinin konusunda bir rahat konuşalım . İzlemiyor olabilirsiniz ama bu kötü yorum yapacağınız anlamına gelmiyor.

Ben dizideki tüm oyunculukları beğeniyorum. Hikayede çok güzel. Bölümde çok iyi ilerliyor. Ascem sahneleri bu bölüm de güzel.🥰 Değil mi @Emre Ozansoy @Zeyno @Angelica

• Harika
Reactions: Angelica and Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Allah aşkına bir izin verinde izlediğimiz dizinin konusunda bir rahat konuşalım . İzlemiyor olabilirsiniz ama bu kötü yorum yapacağınız anlamına gelmiyor.

Ben dizideki tüm oyunculukları beğeniyorum. Hikayede çok güzel. Bölümde çok iyi ilerliyor. Ascem sahneleri bu bölüm de güzel.🥰 Değil mi @Emre Ozansoy @Zeyno @Angelica
Sonuna kadar yanındayım bu konuda @Mircan Saye :ok:

• Harika
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kesinlikle. :bhr: Mahir'in şirketteki sahnesi, Asiye'nin Zahide'ye haddini bildirmesi ve Nergis'in elma yediği sahne favorim benim ama bu bölümde. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mahir hiç hak etmiyor yaptığı hareketleri , kızım ne çabuk unuttun babanın sizi terk edip gittiğini , Mahir size sahip çıkmasa şimdi hapisteydi🤨
Bir de geri döndüğünü öğrense tam gaz aralarını yapmaya devam eder Asiye ile Cemal'in. :A Allah Nergis'e akıl fikir versin inş. :A

• Güldürdün
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nergis... Allah seni bildiğin gibi yapsın Nergis... Seni, anneni ve kardeşini doğduğu gün bırakan bir adam için senin, annenin hayatını kurtaran bir adama hak etmediği şeyleri demek nedir? Cemal'e küfür etmeyi bıraktım artık sana ediyorum küfürleri. :mad: