NOW Kadın - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
2’sini de izledin ablacığım sence hangisi :A

:DValla ikisinide çok beğendim kadının duygusallığını Utc nin entrikasını sevdim kadına netten devam edeceğim utc ye tvden

hadi çıktım ben görüşürüz bebişim :kissingheart:

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
:DYaa ne güzel 22 demi bitecek bölüm bana haber versene
22:18 de :D

:DHımm tmm peki neden caner cindoruğun resmi çizmiş
2.bolumu beklicez :)

En son geçen yıl bu kadar fazla çok aglamistim SENİNLE BİR ÖMÜR filmini izlemiştim hüngür hüngür hemde.. bir de 3 saattir işte dizi başladı 5-6. Dakikasından itibaren başladım ağlamaya taa ki şimdiye kadar gözlerim ağrıyor artık başıma da vurdu Zaten :'(

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

Harika bir fragman ikinci bölüm daha hareketli olacak valla:D

22:18 de :D

2.bolumu beklicez :)

En son geçen yıl bu kadar fazla çok aglamistim SENİNLE BİR ÖMÜR filmini izlemiştim hüngür hüngür hemde.. bir de 3 saattir işte dizi başladı 5-6. Dakikasından itibaren başladım ağlamaya taa ki şimdiye kadar gözlerim ağrıyor artık başıma da vurdu Zaten :'(

Evet 2.bölümde öğrenecez annede buluyor neden çizdin nerden tanıyosun diyor merakla
bekliyorum:D

Son düzenleme:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
UTC'nin ilk 1 saatlik kısmını netten izledim güzel olmuş :D Ama netten izlerim :A

İyi ki bir tane Tülin ile foto çekmiş :A
Nasıl buldun ? :D
Pis kıskanç :A Yemin ederim o kadar tatlı ve mütevaziki Dirilişte oynasa bile izlerim :F Ayrıca arkadaşıma, arkadaşın çok tatlı dedi yani bana dedi sen bilmezsin bu duyguyu :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Nasıl buldun ? :D
Pis kıskanç :A Yemin ederim o kadar tatlı ve mütevaziki Dirilişte oynasa bile izlerim :F Ayrıca arkadaşıma, arkadaşın çok tatlı dedi yani bana dedi sen bilmezsin bu duyguyu :A
:A Tatlı bir kadın zaten şaşırmadım :D Güzel dizi Gökçem en şahanesi :A Ben de Vahide Hanım ile foto çekmiştim :A