ATV Kaçak - Dizi Yorumları

"Hani gülmekten öldü" deriz ya, tam da Nitrous Oxide sayesinde ölüyordum. Belki gazdan etkilenmedim ama gazdan etkilenenlerden etkilendim. Gülmekten karnıma ağrılar girdi. :D

O değil de, Fatih'in gülmemesi daha bir güldürdü. Sonradan gülmeye bir başladı, kısa sürdü gerçi. Dadaylı'da uzun sürdü, mâlum gazdan en çok etkilenen oydu. Serhat ile Doktor da iyi güldü. :D

Aga sence reytingler ne olur ?
Her iki grupta da ilk 5'te yer alabilir. İki hafta üstüste maç yayınlandı, o yüzden düşük reytingler aldı. TOTAL'de 3.5-4 gibi reyting alır, A/B'de 2.5-3 gibi reyting alır. Alması lazım yani, sonuçta yayınlanan diğer haftalara göre daha rahat. :)

Her iki grupta da ilk 5'te yer alabilir. İki hafta üstüste maç yayınlandı, o yüzden düşük reytingler aldı. TOTAL'de 3.5-4 gibi reyting alır, A/B'de 2.5-3 gibi reyting alır. Alması lazım yani, sonuçta yayınlanan diğer haftalara göre daha rahat. :)
Peki sonradan yukselmez mi ?

Yine gulmek isteyenler Seksenleri acsin :F

Peki sonradan yukselmez mi ?

Yine gulmek isteyenler Seksenleri acsin :F
Bu tahminim tabi ki, sonradan daha da yükselebilir. Geçen sezon çok iyi reytingler alıyordu. Zamanla artabilir. Sonuçta daha yeni başlıyor. Gerçekten yeni başlıyor. Haluk Bilginer dahi kendini tam göstermedi. Hareketlilik tam anlamıyla başlamadı. Bu da iyiye işaret. Reytingler artabilir. :)

Bence Katerina ölücek yani ölmeli bu kadın ortadan kalksın ki bizim Ertan ve Tülay teorilerimiz devam etsin..:)
bu tulayda nurgul havası var malesef yanındakı kadınla birlikte nurgul ve teyzesini çok andırıyor
serhatla yakınlaşma olcuaktır bence ayyy nurgul gitti bu çıktı başımıza :kiki::kiki::kiki:

Unutulmaz kare;

1267288_344716325702358_969374196819135079_o.jpg