ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Yav su Faysalin kardesi erkek olan ey Allahim ya en nefret ettiğim oyunculardan biri bir an evvel ciksin su diziden sogutuyor beni adami gorunce midem bulaniyor hangi dizisiyle hangi filmiyle soguttugunu da hatirlamiyorum :D

Aga aslinda Reaksiyonun gunu yanlis. Carsamba olsaydı adim kadar eminim ki en az 7 alirdi. Dun annemle babama cok ovdum seneye izleriz falan dedim bugun tekrari vardi baya beğendiler:D
Aga biraz baktım da ben anlatım dili zor sokaktaki adam anlamaz, Beyaz Karanfil herkesin anlayacağı yapıya sahip bir dizi fragmanlardan bile Bonzaiye karşı savaşı anlayabiliyorsun.

Aga aslinda Reaksiyonun gunu yanlis. Carsamba olsaydı adim kadar eminim ki en az 7 alirdi. Dun annemle babama cok ovdum seneye izleriz falan dedim bugun tekrari vardi baya beğendiler:D
niye övüyon ki çok mu lazım bi dizi sanki Allah Allah :D

Bak şuraya yazıyorum Beyaz Karanfil hem Reaksiyon'u hemde Kaçak'ı geçecek. @takas @Polat Şaşmaz
buraya yazmaya gerek yok aga ilk ismini duyduğum günden beri diyorum kesin tutar diye bi ara perşembe haberleri çıktı o zaman işi biterdi ama cuma günüde dahil perşembe dışında her gün tutar abdül kara zaza bunlar tek yetecektir her ne kadar bizi satmışta olsalar tutar o dizi

bu adamların reytingi erdaldan ibrahimden ve diğerlerinden kat kat fazladır bu saatten sonra erdalın reytigni ne yav adamın dizileri 2 reytingi geçemiyor reaksiyon bile 3 alamadı tamamen sosyal medya abartısı

Benim kadar kacirmadin en azindan daha yeni izlemeye basladim sayilir. Uzulmuyorum. Cumartesi gubu Vadi,Kacak,Reaksiyon,Seksenler toplu izlicem zaten :D
la olm senin başka işin gücün yok mu ne kadar boş işlerle uğraşıyon :D
ben vadi dışında kaçırdığım hiçbi diziyi oturup izlemem ki vadiyi de kaçırmıyorum o ayrı :D anca özetinden izlerim bi de oturup tekrardan mı izlicem :D

evet bu bölüm yapmışlardı yeni karakterlerle dizi biraz genişledi hep serhatın ekibi topçuoğlu ve ertan arasındaki çekişme sıkıyordu şimdi genişledi faysal kardeşi kızı falan
bonzai çeteside iyi olmuş :D
yani bu dizinin öyle büyük konular anlatmasına gerek yok onu yapamazlar bu senaristlerle ama basit olaylarla dizi çok daha güzel oluyor
burak a çok rol yazılmalı zevkli oluyor onun sahneleri ve kel sait :D
Polisiye gibi bir şey aslında ama kendi adaletini arayanların hikayesi. Basit gibi gözükse de, gündeme iyi gönderme yapıyorlar. Basit gibi gözükse de, izlerken keyif verebiliyor. Oyuncuların payı büyük. :)

niye övüyon ki çok mu lazım bi dizi sanki Allah Allah :D

buraya yazmaya gerek yok aga ilk ismini duyduğum günden beri diyorum kesin tutar diye bi ara perşembe haberleri çıktı o zaman işi biterdi ama cuma günüde dahil perşembe dışında her gün tutar abdül kara zaza bunlar tek yetecektir her ne kadar bizi satmışta olsalar tutar o dizi

bu adamların reytingi erdaldan ibrahimden ve diğerlerinden kat kat fazladır bu saatten sonra erdalın reytigni ne yav adamın dizileri 2 reytingi geçemiyor reaksiyon bile 3 alamadı tamamen sosyal medya abartısı

la olm senin başka işin gücün yok mu ne kadar boş işlerle uğraşıyon :D
ben vadi dışında kaçırdığım hiçbi diziyi oturup izlemem ki vadiyi de kaçırmıyorum o ayrı :D anca özetinden izlerim bi de oturup tekrardan mı izlicem :D
Yapcak bir sey yok aga :D Zaten Vadiyi söylemiyorum bile okulda zaman gecsin diye bastan aldim Pusu 1.bolumden itibaren izlemeye basladim evde digiturkte var uyelik iptal oldugu icin izleyemiyorum eski Vadiyi de 23.00 gibi bastan baslicam :D Beyaz Tv de 18.00 de Pusu var o da var bir de canim sıkıldımı evde falan e son hangi yeni bolumu izlediysem onu izlerim ama tamamini degil yani guzel sahnelerini en uzun 1 saat fala surer dukkanda kirdim rekoru e kisa da 1 dk falan :D
Diger dizilerle beraber Cumartesi 16.00-28.00 arasi Dvd deyim :D

Yalnız dizi çok saçma yerde bitti. Ne yapalım Kel Sait'i, Burak'ı. Yan karakterler ile sonlandı bölüm.

Serhat da bir iki bölüme kalmaz Katherinayı öldürür savaş asıl şimdi başlıyor

Aga telefonu göstertirken uzun uzun bakmadı mı ? :D
Aga orda geçmişini düşünüyordu.:)
ayoll faysalın kızı oluyor merve nasıl aşık olsun :kiki::kiki::kiki:
faysal ve topcuoğlu ikiside aynı kadını seviyormus
faysalı öldürmemesinin sebebi mervenin babası olması oyüzden faysalı mahsene kapatmıs
dikkat edin faysalın dizidekı kızı tarzını merveye nekadar benzetmişler dizide yüz hatları aynı gibi kardeşler çünkü 🙂🙂
faysal kızı olduğunu bilmiyor ama oyüzden yakınlık duyuyor merveye babalık içgüdüsü sayesinde merveye yakınlık duymaya basladı 🙂🙂

Yalnız dizi çok saçma yerde bitti. Ne yapalım Kel Sait'i, Burak'ı. Yan karakterler ile sonlandı bölüm.
nerde bitti ben reklamdan sonra maçı açtım
sana bişey söylim mi o 2 karakter serhatlardan da ertandan da bin kat daha heycan veriyor :D çok iyi yapmışlar helal :D