ATV Kaçak - Dizi Yorumları

dizinin aksiyon sahneleri inanılmaz kötü memati hatrına izliyorum ama gerçekten dizi bu şekilde çok gitmez
yağmur tanrıversin müthişmiş ya çok güzel kız :D

dizinin aksiyon sahneleri inanılmaz kötü memati hatrına izliyorum ama gerçekten dizi bu şekilde çok gitmez
Şahingöz'ün gizemi kalmadı, orası kötü. Ertan yine başladı olaya. Faysal çok iyi gidiyor. :)
Güneşi Beklerken'de Yağmur Tanrıversin hiç iyi değildi burda müthiş, bence bu kızın geleceği çok parlak. Burdan daha iyiye de gidebilir.:)

Aynen. Aksiyon sahnelerin hiç iyi değil daha silahı tutmasının bilemiyorlar ama dizinin başında Serhat'ın kavga sahneleri çok iyiydi. Serhat gibi kavga eden adamda yok piyasada. Manyak yumruk atıyor.:)

aga sen nasıl sabrediyon ya ben ilk 2 bölümden sonra dayanamayıp bıraktım bu arada şahingöz bizim savcı ferit 😀 fark ettin mi

aga sen nasıl sabrediyon ya ben ilk 2 bölümden sonra dayanamayıp bıraktım bu arada şahingöz bizim savcı ferit 😀 fark ettin mi
aga sabredemiyom artık senaryo vasat çok basit aksiyon sahneleri çok çok kötü
ilk bölümleri güzeldi ama bu şekilde bu dizi gitmez söylim

dedim yeni dizi aksiyonu toparlar belki ama 2.sezona girdi hala aynı aksiyon sahnesinde insan 1 gram coşmaz mı ya müzik diye bişey yok

kaçak ı izlemicem gibi

aga sabredemiyom artık senaryo vasat çok basit aksiyon sahneleri çok çok kötü
ilk bölümleri güzeldi ama bu şekilde bu dizi gitmez söylim

dedim yeni dizi aksiyonu toparlar belki ama 2.sezona girdi hala aynı aksiyon sahnesinde insan 1 gram coşmaz mı ya müzik diye bişey yok

kaçak ı izlemicem gibi
aksiyon hadi neyse de beni senaryosu hiç sarmıyor senaryo çok vasat

aaa şahingöz hayallerim yıkıldı resmen bu adamı nerden bulmuşlar karizma diye birşey yok adamda dizinin belkide serhat kadar en önemli olabilicek bir ismiydi şahingöz ama çok kötü bir seçim yapmışlar tüm hevesimi kaçırdılar :ppp::ppp::ppp:

Şahingöz'ün, Cahit Şaher çıkmasını beklerdim.

cahit-saher_4430963397.jpg

Bolumu begendim.Mac yuzunden biraz dogru duzgun izlemeyemdim bu aksam netten izlerim
Topcuoglu keske olmeseydi onsuz sanki birseyler eksik gibi

2 reytingle başlamayı hak etmedik bence :ppp::ppp::ppp:
bu hafta artış bekliyorum benn fragmanıda çok beğendim:love1::love1::love1:
Bu hafta Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı var Star Tv'de, yüksek reytingler alamayız.:X
yine bol aksiyonlu bolum olacagina benziyor

Serhata beyaz pekde yakismis:)
Yağmur Tanrıversin'e birşey olamasın.:)
Güzel bölüm olacağa benziyor :)
Çekim kalitelerinide artırıp aksiyonun hakkını verseler çok iyi olur, şuana kadar çok amatörce. Gürkan Uygun ve Day-day'ın hatrına izliyoruz valla, Ertan'ı da unutmamalı tabii.:)

Kacakin reytingleri yukselmeli.Bu ne ya sanki ATV 'ye buyu yapmislar.Tum dizilerinin reytingleri az.Kacak keyifle izledigim 3 diziden biri.Hic degilse bir sezon daha devam etsin

Bu hafta Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı var Star Tv'de, yüksek reytingler alamayız.:X

Yağmur Tanrıversin'e birşey olamasın.:)

Çekim kalitelerinide artırıp aksiyonun hakkını verseler çok iyi olur, şuana kadar çok amatörce. Gürkan Uygun ve Day-day'ın hatrına izliyoruz valla, Ertan'ı da unutmamalı tabii.:)
Faysal'a gelecek bölümlerde fena psikopat roller yazılabilir eğer kızı sakat kalırsa :D