ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Serhat ve ekibi için Ertan tehlikesi başlıyor. Sezon finali bölümünde Serhat'ı sinsi sinsi arkadan vuracağını söylemişti, artık o hırsla neler yapar neler. Ustura Faysal'ın kızını buldu ama artık kavuşurlar. Neler olacak, neler bitecek, göreceğiz artık. Aynı zamanda Ustura Faysal, Kel Sait'in yeni düşmanı oldu, yani artık bir şeyler olacağı belli gibi gözüküyor. Bu bölümden sonra hareketlilik giderek artacak. İyi bir bölümdü, gelecek bölümler daha da iyi olacaktır. Bu üç bölüm başlangıçtı, asıl dizinin sezonu şimdi başlıyor.

bölümü yarın izlemeyi düşünüyorum bugünde izleyemedim
bugünkü hakkımı reaksiyondan yana kullandım :D

Mematiyi hiç böyle görmediniz :F:F:F

bişey olmaz aga :d
reaksiyonun 2.bölmü manyak olmuş çok beğendim aga kaçaktan daha güzel
Yok aga sen bu bölümü seyret Kaçak daha önde benim için :D
1- VADİ değişmez kural Anayasanın değişmez maddeleri gibi değiştirilemez teklif dahi edilemez
2-Kaçak
3-Seksenler
4-Reaksiyon
5-Karadayı

Mematiyi hiç böyle görmediniz :F:F:F

Yok aga sen bu bölümü seyret Kaçak daha önde benim için :D
1- VADİ değişmez kural Anayasanın değişmez maddeleri gibi değiştirilemez teklif dahi edilemez
2-Kaçak
3-Seksenler
4-Reaksiyon
5-Karadayı
listen tuhaf aga seksenler karadayı falan :D tabi ben bu ikisini de izlemiyorum o yüzden tuhaf geliyor
vadi
reaksiyon
kaçak

beyaz karafil gelince büyük ihtimal 3 de o olur
diğerleri listeme giremez :D

listen tuhaf aga seksenler karadayı falan :D tabi ben bu ikisini de izlemiyorum o yüzden tuhaf geliyor
vadi
reaksiyon
kaçak

beyaz karafil gelince büyük ihtimal 3 de o olur
diğerleri listeme giremez :D
Seksenleri seviyorum AHmet olsun Gülden olsun Ergun olsun u karakterler olduğu sürece Seksenler devam eder benim için. Karadayı da alıştım bırakamıyorum benim böyle bir huyum var hazır aksiyona da geçti.Beyaz Karanfili unutmuşum

1-Vadi
2-Kaçak
3-Beyaz Karanfil (Cuma günü olursa eğer)
4-Seksenler
5-Reaksiyon
6-Karadayı

10641145_345210508986273_9031775704257621244_n.png

Kaçak 38. Bölüm Fragmanı

30 Eylül'de atv'de!

Saat 11.51'de paylaşmışım. Etiketlemeyi sevmiyorum nedense, o yüzden görmemişsindir @sürgünüm. İlk girdiğinde son sayfa çıkmadığı için paylaşıp, gönderdin. Anladım yani. :)

geçen bölümü izleyememiştim bugün tekrarı vardı atv de 40-45 dakka falan izledim sonradan gördüm dizi harbiden toparlanmış komedi unsurları arttı baya baya güldürüyor dizi beni :D

kel sait süper bi karakter valla on numara burakla ikisi tek olsa izlerim :d

kalan kısmı da sonra izlicem kaçak a devam ediyorum artık

Bölüm için iki fragman çıktığına göre, çok hareketli bir bölüm olacak. Gerçi bunun sinyallerini son bölümde almıştık. Çıkan iki fragmanda da bunu pekiştirmiş olduk. Fragmanlar çok iyi. Ortalık karışacak, hareketlenecek. Aksiyon olacak, dram olacak, arada bir komedi de olur. İyi bir bölüm olacak yani. :)

haluk bilginerde efsane oyuncu çok iyi oynuyor
kızıda çok güzel :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,637
Üyeler
8,457
Son Üye
xa_x_1