ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Bugün Kacak 15 ile 16'yi izledim yarin aksama 17'yi sakladim yarin izleyecek bir şey yok ya ne yapacam ben

--FF Tapatalk--Sen Bizi Bulamazsın Biz Seni Buluruz !-
--Ölüler İyi Bilir Yaşamak Güzeldir..

Kacakin 17.bölümüne geçtim an itibariyle Dadayliyla Serhat dovuaecek gibi izlemiatim bu bolumu ama unuttum acayip merak ediyorum

Aksiyona gel aksiyona off off

Yeni bölüme az kaldı Serhat ve arkadaşlarının ne yapacağını heyecanla bekliyorum.

Off bölüme bak dondum kaldım
Offffffff denize bindiler

Yemin ederim şu dizinin Karadayıdan daha iyi reyting alması lazım Karadayıdan kat ve kat daha iyi dizi

Allah koşuuuuuuuuuuuunnn
Nurgül gidici off Serhat Vallaha Ertandan fena hıncını alacak çok merak ediyorum

Buz iyicene erimeye başladı

Buz 1 gr. daha erirse Nurgül mefta tam yerinde reklam

gölge cevabı hemen aklıma gelmişti serhatların bukadar düşünmesi çok tuhaf doktor özellikle hemen bulmalıdı 🙂🙂

yanlış cevap verdikleri zaman ertanın hareketi ve yanlıs cevap yazısı hahahaha gül gül öldüm yaa manyak bu herif

Kötü yola düşmüş üzüme ne denir? "Şarap"

Güneşe yüzü dönmüş bir adamın arkası ne olur? "Gölge"

aga müthiş bi bölüm bu ertan harbi süper bi karakter ya
komedi dizisi izleyenlere sesleniyorum komedi diye izlediğiniz ama 2 saat boyunca sizi 5 dakka anca güldürebilen uyduruk dizileri bırakın kaçakı izleyin emin olun onlardan daha fazla gülersiniz
ertan tek başına bir komedi filmi gerçekten berk hakman mükemmel ötesi bir oyuncu bir gün vadide görmeyi çok çok isterim

yalnız şu çatışma sahneleri hala fiyasko olmuyor bi türlü
adamlar vurulmadan atıyor kendini ölmeleri bi tuhaf zaten

Yok aga ben sadece Vadi formundan birinden duyum aldim bu sezon kesin gidici imis de bu bolümde olmedi

@takas

Yok aga ben sadece Vadi formundan birinden duyum aldim bu sezon kesin gidici de bu bolümde olmedi

@takas
Vadi forumunda söylenenlerin %50'si gerçekleşiyor o da şansa,Nurgül sezon sonu ayrılabilir çünkü başka kadro oluşturulabilir.Ama bir gerçek var dün gece ölmediği

Vadi forumunda söylenenlerin %50'si gerçekleşiyor o da şansa,Nurgül sezon sonu ayrılabilir çünkü başka kadro oluşturulabilir.Ama bir gerçek var dün gece ölmediği
Adam yanlis tahminde bulunmuş demek