ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Bugün Kacak 15 ile 16'yi izledim yarin aksama 17'yi sakladim yarin izleyecek bir şey yok ya ne yapacam ben

--FF Tapatalk--Sen Bizi Bulamazsın Biz Seni Buluruz !-
--Ölüler İyi Bilir Yaşamak Güzeldir..

Kacakin 17.bölümüne geçtim an itibariyle Dadayliyla Serhat dovuaecek gibi izlemiatim bu bolumu ama unuttum acayip merak ediyorum :D

Yeni bölüme az kaldı Serhat ve arkadaşlarının ne yapacağını heyecanla bekliyorum.:)

Off bölüme bak dondum kaldım :D Offffffff denize bindiler :D

Yemin ederim şu dizinin Karadayıdan daha iyi reyting alması lazım Karadayıdan kat ve kat daha iyi dizi

Allah koşuuuuuuuuuuuunnn :D Nurgül gidici off Serhat Vallaha Ertandan fena hıncını alacak çok merak ediyorum :D

Buz iyicene erimeye başladı

Buz 1 gr. daha erirse Nurgül mefta tam yerinde reklam :(

gölge cevabı hemen aklıma gelmişti serhatların bukadar düşünmesi çok tuhaf doktor özellikle hemen bulmalıdı 🙂🙂

yanlış cevap verdikleri zaman ertanın hareketi ve yanlıs cevap yazısı hahahaha gül gül öldüm yaa manyak bu herif :F:F

Kötü yola düşmüş üzüme ne denir? "Şarap" :)
Güneşe yüzü dönmüş bir adamın arkası ne olur? "Gölge" :)

aga müthiş bi bölüm bu ertan harbi süper bi karakter ya :D komedi dizisi izleyenlere sesleniyorum komedi diye izlediğiniz ama 2 saat boyunca sizi 5 dakka anca güldürebilen uyduruk dizileri bırakın kaçakı izleyin emin olun onlardan daha fazla gülersiniz :d ertan tek başına bir komedi filmi gerçekten berk hakman mükemmel ötesi bir oyuncu bir gün vadide görmeyi çok çok isterim :D
yalnız şu çatışma sahneleri hala fiyasko olmuyor bi türlü :( adamlar vurulmadan atıyor kendini ölmeleri bi tuhaf zaten

Yok aga ben sadece Vadi formundan birinden duyum aldim bu sezon kesin gidici imis de bu bolümde olmedi

@takas

Yok aga ben sadece Vadi formundan birinden duyum aldim bu sezon kesin gidici de bu bolümde olmedi

@takas
Vadi forumunda söylenenlerin %50'si gerçekleşiyor o da şansa,Nurgül sezon sonu ayrılabilir çünkü başka kadro oluşturulabilir.Ama bir gerçek var dün gece ölmediği :)

Vadi forumunda söylenenlerin %50'si gerçekleşiyor o da şansa,Nurgül sezon sonu ayrılabilir çünkü başka kadro oluşturulabilir.Ama bir gerçek var dün gece ölmediği :)
Adam yanlis tahminde bulunmuş demek :D