ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Ezelde yaptığı müzikleri bir dinle bence efsanedir Gökhan Kırdar'a saygımız sonsuz ama Toygar Işıklı bir çok projenin müziğini yapıyor.
aga yapma Allah aşkına gökhan kırdar ın yanında toygarın esamesi okunmaz gökhan kırdar dizi müzikleri konusunda tartışmasız 1 numaradır çok farklı bir tarzı var
sadece vadinin 1000 e yakın belki de fazla dizi müziği var ezelin müzikleri güzeldi tamam da bir elin parmağını ya geçer ya geçmez üstelik toygar çoğu müziklerini sağdan soldan alıyor kendi yaptıkları çok az kuzey güneyin nerdeyse bütün müzikleri çakmaydı internette araştırırsan görürsün sürekli fon satın alıyor gökhan kırdarla kıyaslanması imkansız..
ayrıca gökhan kırdar da birçok dizinin müziğini yapıyor tek vadi mi sanıyosun daha bu sene inadına yaşamak-kayıp ve herzamanki gibi vadinin müziklerini yapıyordu geçmişte de birçok dizi müziği yaptı film müziği yaptı
üstadla toygarı aynı kefeye koymam koyamam

Kaçak'ın 16.bölümüne damgasını vuran Serhat ile Ertan'ın kavga sahnesi

bu bölümden hiç memnun kalmadım bir bayan olarak beni çok rahatsız eden bir bölümdü eski kocasının kadını o şekilde arabada sürümesi dövmesi sonra hepimiz sevdiği karakter olan ertanın eski karısı merveyi dövmesi kemerle ve o saçma sapan atasözünüde söyleyerek kadın dövmenin iyi birşey olduğunu anlatmaya çalısması bu hafta totelde 3 ab ise 6 olmusuz ama bu düşüş kesinlikle hak ettiler çok rezalet bir bölümdü çok rahatsız etti beni 🙁🙁

Aga Gökhan Kırdar'a tabiki lafım yok o bir efsanedir ama Toygar Işıklının bu kadar yabana atılmasına tepki gösterdim ben.

Ben Gökhan Kırdar'ı beğenirim sen Toygar Işıklı'yı ben senin tercihlerine saygı duyuyorum

Başkasının fikirlerine saygı duymasını öğren..Tepki göstermek ne demek?

Ne zamandır dogru duzgun izlemiyorum gecen gun denk geldim ne kadar ozledigimi farkettim
ygsye az kaldıgı icin bundan sonra dizi izleyemem zaten ama kalbim hep kacak ekıbıyle

Ring sahneleri geliyormuş daha fragmanı izlemedim ama süper bölüm olacak

Fragmanı izledim süper fragman

Son düzenleme:
kaçak dizisine bende kayıtlıyım ama kimse beni etiketlememiş cumartesi çıkan fragmanı şimdi görüyorum ben