Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i Doğukan Güngör’ü Şaşırtan Olay!

sen ortağını meğerse en başından kaybetmişsin
hiç belli etmiyordu, bu sezon izlediğine şahit oldum

Çünkü geçen sezon reyting konusunda işaretlemiyordum o yüzden bilmiyordun bu sezon işaretledim maşallah çok dikkatlisin yakaladın hemen

------

Yani. Hem YÇ hem KṢ izleyen tam YÇci olmaz. Olamaz. Acı ama öyle.

Kızacağım ama ya yeter ben bugüne hem yç savunmadımmı ya aşk olsun

Çünkü geçen sezon reyting konusunda işaretlemiyordum o yüzden bilmiyordun bu sezon işaretledim maşallah çok dikkatlisin yakaladın hemen

------

Kızacağım ama ya yeter

Valla iyi ki yakalamıṣ yoksa ben saf saf sağımda xemrexxx solumda sen YÇci derneğindeyim sanacaktım.

Teṣekkürler @Dosi gözüm açıldı.

------

Kızacağım ama ya yeter
Ha demek ondan, benim gibi biri yoksa bu kadar geç farketmemeliydi
detayları yakalamak bizim işimiz 😎 @baron @12.Adam
Valla iyi ki yakalamıṣ yoksa ben saf saf sağımda xemrexxx solumda sen YÇci derneğindeyim sanacaktım.

Teṣekkürler @Dosi gözüm açıldı.
Rica ederim. Kandırılmana müsade edemezdim

Savundun eyvallah ama rakibe prim vermen bozdu. Neyse artık bugünlük yüklenmem yeter devamı baṣka güne.

Tek baṣıma kaldım has YÇcı olarak, karṣımda tüm forum. Akrep burcuyum ama es geçmeyelim. Dua etsinler yarın akṣam yemekteyim.
Zaten yarın akşam değil, cumartesi sabahı tartışmalar başlıyor

Yalnız tüm forum demiyelim, ben bir diziye fanatiklik yapıp körü körüne savunma yapan biri değilim

Zaten yarın akşam değil, cumartesi sabahı tartışmalar başlıyor

Yalnız tüm forum demiyelim, ben bir diziye fanatiklik yapıp körü körüne savunma yapan biri değilim

Aaaaaaa seni dahil etmezsem olmaz.
Sonuçta YÇye sırt dönmüṣsün ve KṢ izliyorsun. KṢ izleyen herkes radarıma girer.

------

Çok kırıldım konuşmuyorum...

Böyle yazıp forumdan kaçınca artık KṢ izlemeye gitti diye düṣünmüyor değilim. Ṣüpheli durumlar.

Tek baṣıma kaldım has YÇcı olarak, karṣımda tüm forum. Akrep burcuyum ama es geçmeyelim. Dua etsinler yarın akṣam yemekteyim.

Aşk olsun ciddi ciddi beni yok sayıyorsun ya
------

Masterchef twiiter instagram geziyorum