Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i Doğukan Güngör’ü Şaşırtan Olay!

sen ortağını meğerse en başından kaybetmişsin :A hiç belli etmiyordu, bu sezon izlediğine şahit oldum :A

Çünkü geçen sezon reyting konusunda işaretlemiyordum o yüzden bilmiyordun bu sezon işaretledim maşallah çok dikkatlisin yakaladın hemen:ppp:
------

Yani. Hem YÇ hem KṢ izleyen tam YÇci olmaz. Olamaz. Acı ama öyle. :T:

Kızacağım ama ya yeter ben bugüne hem yç savunmadımmı ya aşk olsun

Çünkü geçen sezon reyting konusunda işaretlemiyordum o yüzden bilmiyordun bu sezon işaretledim maşallah çok dikkatlisin yakaladın hemen:ppp:
------

Kızacağım ama ya yeter

Valla iyi ki yakalamıṣ yoksa ben saf saf sağımda xemrexxx solumda sen YÇci derneğindeyim sanacaktım. :A

Teṣekkürler @Dosi gözüm açıldı. :D

------

Kızacağım ama ya yeter
Ha demek ondan, benim gibi biri yoksa bu kadar geç farketmemeliydi :A detayları yakalamak bizim işimiz 😎 @baron @12.Adam
Valla iyi ki yakalamıṣ yoksa ben saf saf sağımda xemrexxx solumda sen YÇci derneğindeyim sanacaktım. :A

Teṣekkürler @Dosi gözüm açıldı. :D
Rica ederim. Kandırılmana müsade edemezdim :T:

------

Kızacağım ama ya yeter ben bugüne hem yç savunmadımmı ya aşk olsun

Savundun eyvallah ama rakibe prim vermen bozdu. Neyse artık bugünlük yüklenmem yeter devamı baṣka güne. :A

Dur daha bu baṣlangıç. Yarın birde cuma yüklenmem gerek :A
Ooo o zaman yerimizi alalım
Anticipation Popcorn GIF

Tek baṣıma kaldım has YÇcı olarak, karṣımda tüm forum. Akrep burcuyum ama es geçmeyelim. Dua etsinler yarın akṣam yemekteyim. :A
Zaten yarın akşam değil, cumartesi sabahı tartışmalar başlıyor:A
Yalnız tüm forum demiyelim, ben bir diziye fanatiklik yapıp körü körüne savunma yapan biri değilim :A

Zaten yarın akşam değil, cumartesi sabahı tartışmalar başlıyor:A
Yalnız tüm forum demiyelim, ben bir diziye fanatiklik yapıp körü körüne savunma yapan biri değilim :A

Aaaaaaa seni dahil etmezsem olmaz. :A Sonuçta YÇye sırt dönmüṣsün ve KṢ izliyorsun. KṢ izleyen herkes radarıma girer. :A
------

Çok kırıldım konuşmuyorum...

Böyle yazıp forumdan kaçınca artık KṢ izlemeye gitti diye düṣünmüyor değilim. Ṣüpheli durumlar. :A

Tek baṣıma kaldım has YÇcı olarak, karṣımda tüm forum. Akrep burcuyum ama es geçmeyelim. Dua etsinler yarın akṣam yemekteyim. :A

Aşk olsun ciddi ciddi beni yok sayıyorsun ya
------

Aaaaaaa seni dahil etmezsem olmaz. :A Sonuçta YÇye sırt dönmüṣsün ve KṢ izliyorsun. KṢ izleyen herkes radarıma girer. :A
------

Böyle yazıp forumdan kaçınca artık KṢ izlemeye gitti diye düṣünmüyor değilim. Ṣüpheli durumlar. :A
Masterchef twiiter instagram geziyorum :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,776
Kullanıcılar
8,428
Son Üye
KeRemm