Kanal D Kısmetse Olur | Genel Sohbet Konusu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Zaman zaman zamping yapıyorum ama hic sahicilik goremiyorum big brother da bile daha sahiciler . kaç ay oldu evlenen çıkmadı mi ))))
Evlenen yok, yolunda olanda en fazla 3 hafta sonra kavgayla ayrılıyor:F Eser ve Cansel kavgayla ayrılır artık:F format gereği hep kadınlar aşalnır. Seda(sunucu) hep erkekleri tutar:F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Evlenen yok, yolunda olanda en fazla 3 hafta sonra kavgayla ayrılıyor:F Eser ve Cansel kavgayla ayrılır artık:F format gereği hep kadınlar aşalnır. Seda(sunucu) hep erkekleri tutar:F
Format güzelmiş zaman zaman TT bile oluyorlar ilginç yapım iyi çalışıyor )))) günlük dizilerde oynarlar bence bayağı tecrübe edindiler )))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Format güzelmiş zaman zaman TT bile oluyorlar ilginç yapım iyi çalışıyor )))) günlük dizilerde oynarlar bence bayağı tecrübe edindiler )))
Mehtap oynayabilir bak günlük dizide:F fitne fesat rolü gider ona orda da biraz munzur deniyor yaptıklarına:X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Cansel 3 ihtar almadi mi?
Bi tane de alsın gitsin.ss

Mehtap show yapmiş resmen. :Z :A

Dün bakmadom ama bugün kesin göz atarim. :A

Aynen aldı ve gidecrk galiba.ss Cansel iyi kızdır gitmesin.:bhr:

Mehtap çok fena ve full kışkırtıyor. Murat bırakır böyle tavırlarından dolayı bence onu.:A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Aynen aldı ve gidecrk galiba.ss Cansel iyi kızdır gitmesin.:bhr:

Mehtap çok fena ve full kışkırtıyor. Murat bırakır böyle tavırlarından dolayı bence onu.:A
Göndermezler bence. Ama 3 ihtar da ne be.ss
Melis gitmesin. :bhr:

Mehtap ben yeni baktigim dönemlerde daha sakindi, noldu böyle. :D
Reyting düşmeye başlayinca, kavgalar artiyor. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Göndermezler bence. Ama 3 ihtar da ne be.ss
Melis gitmesin. :bhr:

Mehtap ben yeni baktigim dönemlerde daha sakindi, noldu böyle. :D
Reyting düşmeye başlayinca, kavgalar artiyor. :Z

Bence gitmez. Fragman zaten hep bölümde izlediklerimizden daha farklı oluyor ama şaka değil bu belli.:F
Melis'te duruldu. Mehtap zaten eskiden beri çıngar.ss Çok kavgacı son 1 aydır iyi.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bence gitmez. Fragman zaten hep bölümde izlediklerimizden daha farklı oluyor ama şaka değil bu belli.:F
Melis'te duruldu. Mehtap zaten eskiden beri çıngar.ss Çok kavgacı son 1 aydır iyi.
Ben de 1 ay falandır izliyorum, baya sakindi ilişkisi için heralde. :D
Mehtap'in ihtarlari var mi?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Melis ve Erdem yine ve yeniden mi:fearscream:
Şaka gibi o kılıbığı o sinsiyi seviyormusun:F Erdem oranın en şark kurnazı ya:F su altından yürütüyor tüm işlerini... İzlemiştirsiniz mutlaka 2 hafta filan önce Nur'a sinsiden mektup yazdı beni beni al diye:F melis de nasıl miğdesi genişse artık hala onunla:F

2'si için şunu diyim vucutlarındaki su oranı azaldıkça tükürdüklerini yalıyorlar:F

Forum İstatistikleri

Konular
170,515
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin