Kanal D Kısmetse Olur | Genel Sohbet Konusu

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Bu nasik rezil bir program 2 gundur bakiyorum bunlarin nimete saygisi yok sikayet edin rtuke bir kiz ilk gun corba yapti corbasina seker koydular,sonra yine yapti bu sefer doktuler,sonra bir kiz,yapilan menemeni yere döktü,bugünde bir tane kiz icine seytan girmisce hareketlere yaparak keki parcaladi,sonra 2 saat manti actilar bu seferde mantinin icine sekeri doktuler,Bu kizlarda ne birbirlerine karsi saygi ne de nimete saygi yok

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Program uçtu.:F

Fragman ne öyle. :eek:
Melis OUT, Mehtap ve Cansel İn
CanEs ve Adnan Ceyda nakavt.:F

@Forumdash @Ahmad @Yiğitt
Andan'a ne kadar benziyor:F

Burada hikayeyi belirleyen Mehtap:A o ne derse çıkar. Dani 'de Mehtap'a sığındı:F izlerken artık gülüyorum. Bun arada Eser yeni gelmiş? 2 gündür yoktu. Doğru düzgün izleyemiyorum gerçi:/

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Andan'a ne kadar benziyor:F

Burada hikayeyi belirleyen Mehtap:A o ne derse çıkar. Dani 'de Mehtap'a sığındı:F izlerken artık gülüyorum. Bun arada Eser yeni gelmiş? 2 gündür yoktu. Doğru düzgün izleyemiyorum gerçi:/

Bende izlemiyorum anca fragmandan fragman ama yarın okul çıkışı netten bakayım.:F Cansel tamamen yarıştan gidebilir. Temas olabilir gibi sanki ve Cansel oylamaya kaldı.:(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bende izlemiyorum anca fragmandan fragman ama yarın okul çıkışı netten bakayım.:F Cansel tamamen yarıştan gidebilir. Temas olabilir gibi sanki ve Cansel oylamaya kaldı.:(
Mehtap gururlu kadındır kalsın demiştir. O Mehtap için kalsın demişti gözüme girmişti. Ben diskalifiye olacanı sanmam. Eserle ilişkisi var ve kavga etmeden ayrılamazlar da:F reyting gider:bilmem:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mehtap gururlu kadındır kalsın demiştir. O Mehtap için kalsın demişti gözüme girmişti. Ben diskalifiye olacanı sanmam. Eserle ilişkisi var ve kavga etmeden ayrılamazlar da:F reyting gider:bilmem:

Son ihtar alındı ama ve baya dalacak gibi yürüyordu.:F Son dönemde ayrı agresif oldu. Gönderecekler sanki.:(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Son ihtar alındı ama ve baya dalacak gibi yürüyordu.:F Son dönemde ayrı agresif oldu. Gönderecekler sanki.:(
Göndersinler aklı fikri 1.oalamayıp parayı alamamkta. Eser kazasa da nasılsa "biz" yiyecez diyor:X ayrıca para kazandıktan sonra giyimi kuşamı da değişti. Demek ki kazandıpıyla kıyafet almiş:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Göndersinler aklı fikri 1.oalamayıp parayı alamamkta. Eser kazasa da nasılsa "biz" yiyecez diyor:X ayrıca para kazandıktan sonra giyimi kuşamı da değişti. Demek ki kazandıpıyla kıyafet almiş:F

İyi kıza benziyor aslında ama bu Programdan evlilik çıkmaz ben söylim.:F
Bu arada sezon bitip tekrar yeni kadro olacak mı.:D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Kurmacanin dibi ilginç forumda bile izleyen var çoğu evli çıkmış be . s

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yok bu sayfa yeni açıldı sanırım. Bu konuda değil de başka sayfaydı. Neyse sen izliyon mu? İzlemiyorsan bi hafta filan bak zevkli oluyor:F
Zaman zaman zamping yapıyorum ama hic sahicilik goremiyorum big brother da bile daha sahiciler . kaç ay oldu evlenen çıkmadı mi ))))