Kanal D Kısmetse Olur | Genel Sohbet Konusu

Zaman zaman zamping yapıyorum ama hic sahicilik goremiyorum big brother da bile daha sahiciler . kaç ay oldu evlenen çıkmadı mi ))))
Evlenen yok, yolunda olanda en fazla 3 hafta sonra kavgayla ayrılıyor:F Eser ve Cansel kavgayla ayrılır artık:F format gereği hep kadınlar aşalnır. Seda(sunucu) hep erkekleri tutar:F

Evlenen yok, yolunda olanda en fazla 3 hafta sonra kavgayla ayrılıyor:F Eser ve Cansel kavgayla ayrılır artık:F format gereği hep kadınlar aşalnır. Seda(sunucu) hep erkekleri tutar:F
Format güzelmiş zaman zaman TT bile oluyorlar ilginç yapım iyi çalışıyor )))) günlük dizilerde oynarlar bence bayağı tecrübe edindiler )))

Cansel 3 ihtar almadi mi?
Bi tane de alsın gitsin.ss

Mehtap show yapmiş resmen. :Z :A

Dün bakmadom ama bugün kesin göz atarim. :A

Aynen aldı ve gidecrk galiba.ss Cansel iyi kızdır gitmesin.:bhr:

Mehtap çok fena ve full kışkırtıyor. Murat bırakır böyle tavırlarından dolayı bence onu.:A

Aynen aldı ve gidecrk galiba.ss Cansel iyi kızdır gitmesin.:bhr:

Mehtap çok fena ve full kışkırtıyor. Murat bırakır böyle tavırlarından dolayı bence onu.:A
Göndermezler bence. Ama 3 ihtar da ne be.ss
Melis gitmesin. :bhr:

Mehtap ben yeni baktigim dönemlerde daha sakindi, noldu böyle. :D
Reyting düşmeye başlayinca, kavgalar artiyor. :Z

Göndermezler bence. Ama 3 ihtar da ne be.ss
Melis gitmesin. :bhr:

Mehtap ben yeni baktigim dönemlerde daha sakindi, noldu böyle. :D
Reyting düşmeye başlayinca, kavgalar artiyor. :Z

Bence gitmez. Fragman zaten hep bölümde izlediklerimizden daha farklı oluyor ama şaka değil bu belli.:F
Melis'te duruldu. Mehtap zaten eskiden beri çıngar.ss Çok kavgacı son 1 aydır iyi.

Bence gitmez. Fragman zaten hep bölümde izlediklerimizden daha farklı oluyor ama şaka değil bu belli.:F
Melis'te duruldu. Mehtap zaten eskiden beri çıngar.ss Çok kavgacı son 1 aydır iyi.
Ben de 1 ay falandır izliyorum, baya sakindi ilişkisi için heralde. :D
Mehtap'in ihtarlari var mi?

Melis ve Erdem yine ve yeniden mi:fearscream:
Şaka gibi o kılıbığı o sinsiyi seviyormusun:F Erdem oranın en şark kurnazı ya:F su altından yürütüyor tüm işlerini... İzlemiştirsiniz mutlaka 2 hafta filan önce Nur'a sinsiden mektup yazdı beni beni al diye:F melis de nasıl miğdesi genişse artık hala onunla:F

2'si için şunu diyim vucutlarındaki su oranı azaldıkça tükürdüklerini yalıyorlar:F