Kısa Kısa Yabancı Dizi Haberleri

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben de kısa kısa haber paylayaşayım :X

NBC, geçen sene History Channel'ın çekmiş olduğu The Bible'ın devamı niteliğinde olan (isa'ya yapılan ihanetin ve ölümü sonrası) anlatacak oldugu dizi A.D. 15 Nisan 2015 Pazar günü ekranlara gelecekmiş.

Bu da fragmanı;

The Bible'ı izlemek istiyordum hep ama hep nedense ramazan aylarına denk getirmek için caba sarf ediyorum/etmek istiyorum. Belki bu sene izlerim:)

Bir diğer haber @xemrexxx 'ye. Kötü haberi benden al :A

Senin Matador dizisi iptal edilmiş :X

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ülkemizde CNBC-e'de yayınlanan Hot In Cleveland, yayından kaldırıldı.

6. sezonda diziden ayrılan Rashide Jones ve Rob Lowe, Parks and Recreation'a bir bölümlüğüne konuk olacak. Jon Hamm de son sezonda konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

The Mindy Project'in 2. sezonunda kadroya dahil olan Adam Pally, 13. bölüm itibariyle diziden ayrılacak.

Hulu, Billy Eichner ve Julie Klausnet'in başrolünde olduğu Difficult People isimli diziyi sipariş etti. Yapımcılığını Amy Poehler'ın üstlendği dizi, iki yakın arkadaşın başından geçen talihsiz olayları anlatacak.
Üzüldüm :(((

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061
Ben de kısa kısa haber paylayaşayım :X

NBC, geçen sene History Channel'ın çekmiş olduğu The Bible'ın devamı niteliğinde olan (isa'ya yapılan ihanetin ve ölümü sonrası) anlatacak oldugu dizi A.D. 15 Nisan 2015 Pazar günü ekranlara gelecekmiş.

Bu da fragmanı;

The Bible'ı izlemek istiyordum hep ama hep nedense ramazan aylarına denk getirmek için caba sarf ediyorum/etmek istiyorum. Belki bu sene izlerim:)

Bir diğer haber @xemrexxx 'ye. Kötü haberi benden al :A

Senin Matador dizisi iptal edilmiş :X
çok da gerekli değildi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
taze onay iptal haberi yokmu @OzaN ? mesela hala forever ı merak ediyorum onay geldimi ya da red band bu sene son senemi son seneyse kalan bölümleri ağırdan alayım .. ayrıca diğer dizilerden hiç haber yokmu ?:)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
6. sezon çekimleri devam eden Community'nin dizi ekibi, geçen Pazartesi günü 100. bölümü çekmiş ve bunun şerefine bir parti düzenlemişler. Dalya demiş ekibin kutlamasından görüntüler:

Ayrıca 6. sezonda dizide izleyeceğimiz yeni karakterleri canlandıracak olan Paget Brewster ile Keith David'in çekimlerdeki ilk fotoğrafı da burada:

http://www.tvguide.com/News/Community-Paget-Brewster-David-Keith-First-Look-1090395.aspx

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,774
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Komedimi, drammı :D
Komedi tabii ki. :D

taze onay iptal haberi yokmu @OzaN ? mesela hala forever ı merak ediyorum onay geldimi ya da red band bu sene son senemi son seneyse kalan bölümleri ağırdan alayım .. ayrıca diğer dizilerden hiç haber yokmu ?:)
Yok bu ara Amerikan televizyonları uykuda Christmas yaklaşıyor diye. Çoğu dizi sezon arasına girdi o nedenle pek gelişme olmuyor.

Forever için bir gelişme yok ama reytingleri belli bir çizgide gidiyor. Şimdilik tehlike yok sezon sonuna doğru belli olur durumu. :)

Red Band Society yayından kaldırıldı gibi bir şey kalan bölümleri yayınlanacak ama ne zaman belli değil. Anca başka bir platform diziye sahip çıkarsa devam eder ama o da kolay değil. :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911

Yok bu ara Amerikan televizyonları uykuda Christmas yaklaşıyor diye. Çoğu dizi sezon arasına girdi o nedenle pek gelişme olmuyor.

Forever için bir gelişme yok ama reytingleri belli bir çizgide gidiyor. Şimdilik tehlike yok sezon sonuna doğru belli olur durumu. :)

Red Band Society yayından kaldırıldı gibi bir şey kalan bölümleri yayınlanacak ama ne zaman belli değil. Anca başka bir platform diziye sahip çıkarsa devam eder ama o da kolay değil. :)
Komediyse izlenir bence, hele bide gençlik komedi türüyse müthiş olur :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

zamanında deadwood da üç sezonla yarım kalmış tüm ısrarlara rağmen dizinin devamı mümkün olmamış çünkü oyuncuların başka anlaşmaları yapılmış her biri bir yere dağılmış o yüzden deadwood aklıma gelince hep bir eksiklik var içimizde :) onun gibi kaliteli bir dizi bile devam ettirilmediğine göre red band devam etmesede olur bence öünkü bitince pekde aramayacağız :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ascension hakkında duygu ve düşüncelerini alalım @OzaN @sürgünüm @xemrexxx @Forumdash bu dizi nasıldır izlenebilitesi! yüksekmidir :) imdb puanı pek umut vermiyor ama belki puan verenlerin hatasıdır :)
Uzay ve bilim kurgu bana uzak dursun. Ancak başroldeki kadın iyiymiş. :)

B4rl1QnIIAA8fWY.jpg