TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yine bomba gibi bir bölüm geliyor. Boncuk'un hikayesi çok etkileyici ve neler olacak merak ediyorum. Bir an önce gelsin Cuma :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Hediye'nin hikayesi yarım kalacak diye endişelenmiştim ucunu açık bırakmamalarına sevindim. Bu hafta son olur herhalde.

Boncuk yine çok tatlı. Ermişler de kaliteli doktordan anlıyor hepsinin ellerinden öperim. :bhr: Ayşe'nin dumur oluşu da güldürdü sonuna kadar #PirDen'ciyiz. :A

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Yalnız bu öpme falan değil direkt vakumlama. :A Ayşe üzülmesin de ne yapsın. :A

20201207_221821.jpg

fulbaibu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
14
Burcu Biricik, Kırmızı Oda'ya Boncuk karakteri ile dahil olmuş. Burcu Biricik'i ilk Hayat ŞArkısı dizisi ile tanıdım ve oyunculuğuna hayran kalmıştım. Güzellik ve performans çok nadir denk gelir. Başarılar dilerim.. 2021 yılında da Fatma isimli bir dizide oynayacakmış heralde. Dizi özel bir platformda olabilir çünkü şuan ismini hiç duymadım.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Doktor Hanım ve Selvi ❤️ Deniz'in dengesizliği de tez konusu gerçekten. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
"Deli kızım uyan, söylenenler yalan. Bir tek sensin duyan." Ah Boncuk ah.. Burcu Biricik sen harika bir insansın. ❤️

20201219_003315.jpg

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yine heyecanlı ve muhteşem bir bölüm bekliyor bizi. Aslıhan Gürbüz'ün canlandırdığı karakterin hikayesini çok merak ettim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
15. BÖLÜM

Boncuk'un hikayesi beni daha içine çekemedi tam anlamıyla. Boncuk'un annesine yapılanları şok olarak izledim, babasının başka kadınla göz göre göre yaptıkları... Korkunç bir şey gerçekten! Burcu Biricik güzel iş çıkarıyor doğrusu, hikaye yavaş ilerliyor biraz.

Selvi'nin hikayesini yine gözlerimi ekrandan almadan izledim. Yiğit'in ölümü çok üzdü, insan birkaç saat sonrasını bile bilemiyor maalesef. Selvi'nin annesi yıllar sonra geldi de o makyajı neydi Allah aşkına? Makyaj hiç güzel olmamıştı, aşırı belliydi yani makyajla yaşlandırıldığı.

Deniz ve Piraye, Ayşe'nin Deniz'den hoşlandığını anladı. Deniz & Piraye çifti favorim ama, üzgünüm Ayşe. :bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Ay burada çalan müziği çok ama çok seviyorum dizi öncesi yayınlanan 3. fragmanda da çalmıştı ve insanı bayağı etkiliyor. :Z Duyunca aklıma Meliha, Mehmet ve Nesrin geldi fena oldum. :(

Fragman müthiş olmuş ama keşke dün falan verselerdi. Sadece 1-2 vaka değil hepsi muhteşem işleyecek gibi görünüyor. Aslıhan Gürbüz'ü de aşırı merak ediyorum çabuk yarın olsun. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Yan yana yürüdüler koskoca Merve Aksak ve Arzu, gözler yaşlı... @Aserat yıllar sonra yeniden aynı sete denk düşünce aralarda geçen muhabbetleri çok merak ediyorum. :(

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Her şeyiyle çok güzel bir bölümdü. Selvi, Boncuk, Hediye ve Kumru derken tüm hikayeler çok çok etkileyiciydi ki bazılarının zirve noktasını henüz görmedik bile. Uzun uzun yorum yaparsam konuyu fazla dağıtacağım o yüzden kısaca tüm ekibin emeğine sağlık diyorum. :Z

Yan yana yürüdüler koskoca Merve Aksak ve Arzu, gözler yaşlı... @Aserat yıllar sonra yeniden aynı sete denk düşünce aralarda geçen muhabbetleri çok merak ediyorum. :(
Ama saniyelik bir şeydi ya ben kliniğin kapısında karşılaşıp merhaba merhaba falan desinler istiyorum. :(

• Güldürdün
Reactions: serhatt