PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Güzel başladı. Gizem’in Seda Sayan tiplerine girmesi, Şennur’un programa salça olması ve Heri’nin uçma çalışması güldürdü. :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Harika bölümdü, çoğu sahnede gülmekten yarıldım. 3 haftalık beklemeye değdi gerçekten. :Z Gizem’in canlı yayın sahnelerinin tamamı, çetik giyerken içinden köylü kadın çıkması, Şennur ve Mehmet’le birbirlerine laf sokmaları, Zahide ve Kumsal’ın canlı yayına bağlanması çok iyiydi. Bu sahneleri elli kez daha izlerim herhalde. Yine erkeklerin farelerden korkması, Safiye’nin bez çanta yaparken telife takılması da güldürdü. Umarım yarın hakkı olan reytingleri alır ki alacağını da düşünüyorum. :Z

Gizem’in Ata Demirer için bana yıllarca abilik yaptı demesi de çok tatlıydı. :bhr: @xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Harika bölümdü, çoğu sahnede gülmekten yarıldım. 3 haftalık beklemeye değdi gerçekten. :Z Gizem’in canlı yayın sahnelerinin tamamı, çetik giyerken içinden köylü kadın çıkması, Şennur ve Mehmet’le birbirlerine laf sokmaları, Zahide ve Kumsal’ın canlı yayına bağlanması çok iyiydi. Bu sahneleri elli kez daha izlerim herhalde. Yine erkeklerin farelerden korkması, Safiye’nin bez çanta yaparken telife takılması da güldürdü. Umarım yarın hakkı olan reytingleri alır ki alacağını da düşünüyorum. :Z

Gizem’in Ata Demirer için bana yıllarca abilik yaptı demesi de çok tatlıydı. :bhr:
@xBUGRAx

Çok duygulandım...

Mehmet gardaşım. :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Macitler geri dönmüş. :A İkizler Memo Can, Yasak Elma ve Gelinim Mutfakta'yla aynı sponsorun sunması kabus gibiydi iyi olmuş. :A @xBUGRAx