"Jet Sosyete" İçin Hangi Platformla Görüşülüyor?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
@serhatt ı bitirmek için benden uzaklaştırmaya çalısıyorlar bu oyuna düşmez entrkalı dizi izliyor okadar moruk sultan falan izledi serhat :A :A :A

Kütüklere karşı @xemrexxx yanımızda yer almalı onun karakteri bizim kategoriye uyuyor ama her zamankı gibi yanlıs yerlerde dolanıyor :A :A :A
hayatım ben tek başıma da yeterim herkeslere :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ay vallahi çözmüşsün bunların amaçlarını :A Sen merak etme bacım ben senin yokuluğunda bile bu kütük @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock a yem olmadım, sen varken bana hiçbişey yapamazlar artık :A İTTİFAKIMIZ SONSUZ :A @xemrexxx @Forumdash

68904

@xemrexxx doğru tarafta, bu fotoğrafı bu gerçeği unutmaması adına kendisine armağan ediyorum. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayrola konudaki mesajıma cevap vermedin. Videoda öldürürüm dediği için alındın mı yoksa. Ciddiye almana gerek yok alt tarafı şakaydı. :A
Aaa yok @Sherlock ler ile aramızda bir muhabbeti var onun onlar üzerinden yürüdüm yoksa Sherlocklar istediğini söyleyebilir tabi bana ona karşılık hamlemizi yaptık bizde :A :A :A @serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aaa dedimde ondan @Aserat alınması gerekiyor ben ona gıcıklına söyledim kendim niye mesajımı üstüme alayım :F :F :F
dedin ya sadece @Aserat a özel video çekip yollasınlar, yayınlanmasın diye :A Ay bunadı iyice :A @xemrexxx
Ay hayır be şunu diyorum. Normalde her şeye anında Güldürdün atardın buna atmayınca dedim çok sert geldi de alındı mı. :A