"Jet Sosyete" İçin Hangi Platformla Görüşülüyor?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
68894

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı, 39. bölümüyle ekranlara veda eden 'Jet Sosyete'nin yapımcısı Necati Akpınar'ın diziyi alması için hangi platformla görüşme halinde olduğu belli oldu!

Ünlü yapımcı diziyi yeni sezonda yayınlaması için Puhu TV ile görüşmelere başladı. Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa "Jet Sosyete" yeni sezonda Puhu TV'de yayınlanacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Aserat and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı, 39. bölümüyle ekranlara veda eden 'Jet Sosyete'nin yapımcısı Necati Akpınar'ın diziyi alması için hangi platformla görüşme halinde olduğu belli oldu!

Ünlü yapımcı diziyi yeni sezonda yayınlaması için Puhu TV ile görüşmelere başladı. Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa "Jet Sosyete" yeni sezonda Puhu TV'de yayınlanacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş
Puhu Tv sonunda bir dizi yapacak sevindim .

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061

En başından beri istediğim yerdi. :Z :Z :Z Zaten Netflix ve Blu'da olmayacağı açıklanmıştı, FOXPlay'i de çıkarınca geriye Digiturk ve Puhu kalıyordu ki hem ulaşılabilirlik, hem de (ilk sezonu da orada yayınlandığı için) devamlılık açısından en iyisi Puhu. Çok da coşmak istemiyorum ama hazır kitlesi olan diziyi elinden kaçıracağını sanmıyorum. Bir yandan sevindim ama diğer yandan korkuyorum olmazsa diye. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061