Netflix Jessica Jones - 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben hasta bir insanım ilgi bekliyorum şuan :A @Forumdash
Sen anca olumsuz mesajlara hemde etiket yokken bile yetişiyorsun pehlemeye :F

Olumlu mesajlara bakmıyorsunkı ayoll sonra bana iyi bişi demiyorsunuz diyorsun :A En yakısıklı 5 erkek konusuna gir orda seni öve öve bitiremedim @xemrexxx kıskandı :A :A :A @Forumdash

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash Abicimin kötü bir huyu var dizi izleyecez anlasıyoruz biz 1.bölüme bakarken o finale geçiyor :F

@MasacRE de kötü bir huyu var dizi izleyecez anlaşıyoruz biz bitirdikten sonra izlemeye başlıyor :A :A :A Punisher gibi @Harunnn60 :F :F :F
Ahahah Punisher'ı da mı izlemedi :F Sabıkalısın resmen @MasacRE ancak kötüleyip kötüleyip sonradan izlemeye başla sen dizileri:F (ağır TWD göndermesidir)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben hasta bir insanım ilgi bekliyorum şuan :A @Forumdash
@Çiğdem
69155

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bacım yalan mı söylicek bee:A 1 matematik sapmaz hep doğru cıkar 2 bide bacım hep doğru söyler hiç sapmaz :A @Çiğdem
Hepimiz erteleyip durduk o diziyi, benden kaynaklanan bir durum değil :A 2. sezon çıkalı kaç ay oldu mesela daha izleyemedik :A @Çiğdem @Harunnn60 biz bu üçlü olduk mu mümkün değil bir şey izleyemiyoruz :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hepimiz erteleyip durduk o diziyi, benden kaynaklanan bir durum değil :A 2. sezon çıkalı kaç ay oldu mesela daha izleyemedik :A @Çiğdem @Harunnn60 biz bu üçlü olduk mu mümkün değil bir şey izleyemiyoruz :A
Bacım yalan mı söylicek bee:A 1 matematik sapmaz hep doğru cıkar 2 bide bacım hep doğru söyler hiç sapmaz :A @Çiğdem
Biz @Harunnn60 la diziyi bitirdik @MasacRE biz bitirince izlemeye basladı :A :A :A

Yanı sen nasıl bizden önce bitiriyorsan kütük beyde insanlar bitirdikten sonra izlemeye devam ediyor yanı ikinizlede dizi izlenmiyor hal böyle olunca :A :A :A

Sizi rahmetli hızaya getiriyordu :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Biz @Harunnn60 la diziyi bitirdik @MasacRE biz bitirince izlemeye basladı :A :A :A

Yanı sen nasıl bizden önce bitiriyorsan kütük beyde insanlar bitirdikten sonra izlemeye devam ediyor yanı ikinizlede dizi izlenmiyor hal böyle olunca :A :A :A

Sizi rahmetli hızaya getiriyordu :F
Yaa aynı başladık Sen @Harunnn60 nu beklıcem dedin ve yavaşladin:A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim @MasacRE den umudum var sizden önce bitircek:A Muhafız ve Punisher çerez diziler oldugu için :A
Bak Muhafızıda biz izledikten sonra izledi onu demeye çalısıyorum :A :A :A @MasacRE

Aaa şaka maka kış ayında olsa uyardın bize şimdi gidicen diye hızlısın zaten sana serbest demiştik :F

@Harunnn60 Dediği gibi birlikte dizi yorumlamayı özlemişiz güzel oluyor :Z :Z :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bak Muhafızıda biz izledikten sonra izledi onu demeye çalısıyorum :A :A :A @MasacRE

Aaa şaka maka kış ayında olsa uyardın bize şimdi gidicen diye hızlısın zaten sana serbest demiştik :F

@Harunnn60 Dediği gibi birlikte dizi yorumlamayı özlemişiz güzel oluyor :Z :Z :Z
Eevet en azından şu lak lakları yapıyoruz:A Neyse ben cıkıyorum bacım sana iyi geceler :bhr: :

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
12.Bölüm açık ara en kötü Jessica sezonu sarısın ecünnü sağolsun :A :A :A @Forumdash @Harunnn60

Birde birşey sorucam bu ecünnüyle alakalı spoide :A
Jessica şunu güzelce bir pataklasaydı keşke onun yerine kaçıyor :F Kötü adamın zaten albenisi yoktu Jessicanın okadar planının içinede etti ecünnü adamı öldürüp :A

2.Sezon finalinde son sannede bu ecünnü flash gibi ışık hızıyla koşmamışmıydı o gücünü göstermediler benmi yanlıs hatırlıyorum yoksa :F

• Harika
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S03 - B12-13 (FİNAL)

Kısaca bölüm şöyle geçti.
Kaç bölümdür hastaede keyf çatan kötü adamımız
hastaneden kaçtı
Trish'ten dayak yedi Jessica kurtardı.
Jessica'dan dayak yedi
Jesica dayak yeni kötü adamdan lameraya yakalandı
hapse girdi
Trish'ten dayak yiyerek öldü.
Son bölümde bi öncekinden farksız yani:F
Tris hapse girdi sonunda. Çok çok iyi bitmedi acıkcası.
Dizi başlarken Luke Cage gösterildi. Biterken killgrave hipnozu oldu. Tuhaf:A

Sezon genel olarak yavaş kalsa da izlemesi zevkli dizi. Çerez gibi ekmeksiz gidiyor:A Sezona puanım 6.5'dan 7/10

@Çiğdem @Harunnn60 ben Dark izlemeye yarın akşam:Z
13.Bölüm final @Harunnn60 da izlesin öyle analiz edelimde bu dizi son sahnesi final gibi bitmedi devamı var gibi bitti gerçi deredevilde öyle bitmişti en gıcık oldumda bu :A :A :A @Forumdash
Sarıcın ecünnü hapise gitti sonunda :Z Son bölümler killgrave ismi geçti ve son sahnede onun hipnozu şey etti Jessica kalıp onla tekrar dövüşücek gibide adam ölmedimi :A Keşke dönse ama dizi final olmadımı :A :A :A

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
13.Bölüm final @Harunnn60 da izlesin öyle analiz edelimde bu dizi son sahnesi final gibi bitmedi devamı var gibi bitti gerçi deredevilde öyle bitmişti en gıcık oldumda bu :A :A :A @Forumdash
Sarıcın ecünnü hapise gitti sonunda :Z Son bölümler killgrave ismi geçti ve son sahnede onun hipnozu şey etti Jessica kalıp onla tekrar dövüşücek gibide adam ölmedimi :A Keşke dönse ama dizi final olmadımı :A :A :A
Evet o son sahne neden öyle oldu hiç anlamadım:X Ama hiç heycanlandırdı yani:A

• Harika