Netflix Jessica Jones - 2. Sezon Yorumları

Aaa yumruk değilde bir oklava inecek Harun beyin kafasına bu gidişle :A :A :A

@destere de bir tuhaf ayoll ya sabah 8 de geliyor yada akşam 11 civarı geliyor yanı bize uymayan saatleri seçip nerede Çiğdem diyor :A :A :A
bu sefer senin zamanına denk gelmek için geç girdim foruma yine kaçmışsın hogatha yarında kırk türlü bahane bulup suçu bana atarsın :)

Şaka mı yapıyorsunuz siz :) Diziyi izliyorum tabii ki de. :D Soru sorun cevaplayım o zaman. :) Anca o zaman inanacaksınız gibi.

10.bölüme geldim bu arada.

hanı karpuz kafalı bölüm yorumların nerde ? :) en son 6. bölümü yorumlamıştın orda soru sorduk o günden beri yorum bile yapmıyorsun güya onuncu bölüme geçmişte falanmış filanmış:) biz boş laflara inanmıyoruz artık dimi @Çiğdem- @Forumdash eğer izledim diyorsa yorumu buraya yapıştırmalı :)

hanı karpuz kafalı bölüm yorumların nerde ? :) en son 6. bölümü yorumlamıştın orda soru sorduk o günden beri yorum bile yapmıyorsun güya onuncu bölüme geçmişte falanmış filanmış:) biz boş laflara inanmıyoruz artık dimi @Çiğdem- @Forumdash eğer izledim diyorsa yorumu buraya yapıştırmalı :)
Yapmamiş mı yorum😱 Hiç fark etmemiştim o gün:/

Yapmamiş mı yorum😱 Hiç fark etmemiştim o gün:/

habire dedikodu yapıp durmuş gaga çekip gitmiş, bölümlerle ilgili yorumu yok :)
11.Bölüme geçtim diyordu ama 6 dan sonra yorumları yok evet :A Topluca yapacaktır bizi protesto ediyor demek ki :A :A :A @Harunnn60

11.Bölüme geçtim diyordu ama 6 dan sonra yorumları yok evet :A Topluca yapacaktır bizi protesto ediyor demek ki :A :A :A @Harunnn60
topluca yorumlar hikaye ordan burdan duyduklarını bize yutturmaya çalışıyor gaga :) her bölümü teker teker yorumlaması lazım aksi takdirde şaibe altında kalmaya devam edecektir :)

topluca yorumlar hikaye ordan burdan duyduklarını bize yutturmaya çalışıyor gaga :) her bölümü teker teker yorumlaması lazım aksi takdirde şaibe altında kalmaya devam edecektir :)
@Harunnn60 Senle bu yüzden dizi izlemeyi sevmiyor sanırım :A Daredevili bu sefer sende yanımızda olucaksın ozaman napacak bakalım :A :A :A

Dün ben senin geldiğin gibi erken geldim ama sen de benim geldim gibi geç gelmişsin ona güldüm baya :F :F :F
forum beni habire atıyor sistemden sen nasıl mesaj yazmayı başarıyorsun hayret :) bu gaga sırf benimi hedef almış napmışsa forumda ikid akika mesaj yazamıyorum :)