Netflix Jessica Jones - 2. Sezon Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Beni siz niye anlamıyorsunuz :A Şöyle seda ablanız gibi çıkışayım mı size :A :A

Hahha Aaa sen onların kusuruna bakma cnm biraz geç jetonları düşüyor @Forumdash @destere :A :A :A

dikkat ettiyseniz gaga burda sorumuza cevap vermemiş:) işi şamataya vurup kaçmış konudan @Forumdash @Çiğdem- :)

çünkü ne anlatmak istediğini kendiside çözememiş cevap vermesi zor tabi :))
Evet dediğin gibi laklaka vurmuş :X O zaman geçen gün dediğim şey çıkıyor ortaya:A Diziyi izlemiyor ve yorumlardan alıp alıntılayıp geliyor burada 2şer bölüm yazıyor:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet dediğin gibi laklaka vurmuş :X O zaman geçen gün dediğim şey çıkıyor ortaya:A Diziyi izlemiyor ve yorumlardan alıp alıntılayıp geliyor burada 2şer bölüm yazıyor:F:F
dikkat ettiyseniz gaga burda sorumuza cevap vermemiş:) işi şamataya vurup kaçmış konudan @Forumdash @Çiğdem- :)

Aaa gitmeyin @Harunnn60 ın üstüne ayoll :A Biz bitirince geri kalmamak için oda bitirmeye çalısıyor işte :A :A :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Aaa gitmeyin @Harunnn60 ın üstüne ayoll :A Biz bitirince geri kalmamak için oda bitirmeye çalısıyor işte :A :A :A

Şaka mı yapıyorsunuz siz :) Diziyi izliyorum tabii ki de. :D Soru sorun cevaplayım o zaman. :) Anca o zaman inanacaksınız gibi.

10.bölüme geldim bu arada.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siz zaten bi 3 lü takılmalar filan böyle :A Harun gelince kaçmalar filan anlamıyorum zaten :A
Biz vampire takımı olduk:A @Çiğdem- geceleri takılıyoruz. @destere arada uğruyor. O yeni bi vampir. Yeni dönüştüğü için o avlanıyor:A
işte benim bacım:Z Vur masaya yumrugunu:handfist::handfist::handfist:
Aaa yumruk değilde bir oklava inecek Harun beyin kafasına bu gidişle :A :A :A

@destere de bir tuhaf ayoll ya sabah 8 de geliyor yada akşam 11 civarı geliyor yanı bize uymayan saatleri seçip nerede Çiğdem diyor :A :A :A