Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk - 4. Bölüm

Hangi dizileri özlediniz?/ Hangi diziler ilginizi çekti?

• Kullanılan toplam oy
    24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk defa bu kadar diziye oy kullanacağım. Özellikle Koçum Benim’i çok özlüyorum tekrarlarını her haftasonu sabah verirlerdi şimdi pek TV yüzü görmediğim için bilmiyorum ne alemde. :(

Koçum Benim
Suskunlar
Aşk-ı Memnu

Jeneriği için:
Uçurum
Biraz şampiyonlar ligi gibi oldu :A Gündüz bir anda açayım dedim ve aklıma ilk gelen izlediğim ve beğendiğim dizileri ekledim. Hepsini severek izlemiştim. Kavak Yellerinde Sarp Apak'ı beğeniyordum :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Biraz şampiyonlar ligi gibi oldu :A Gündüz bir anda açayım dedim ve aklıma ilk gelen izlediğim ve beğendiğim dizileri ekledim. Hepsini severek izlemiştim. Kavak Yellerinde Sarp Apak'ı beğeniyordum :A
Kavak Yelleri de iyidir jeneriği falan ama oylamanın suyunu çıkarmak istemedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
ne istediğimi sizin gibi ortalık yerde söylemem edepsiz değilim sizin gibi :A
bir kere bile edepsizliğimi görmedin, atma iftira. Yoldan çıkmışlar sizi. @serhatt ile tam tencere kapaksınız :A . mutluluklar size ve diğer herkesten uzak durun. Hadi bakalım yandan yandan gidin ;)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
bir kere bile edepsizliğimi görmedin, atma iftira. Yoldan çıkmışlar sizi. @serhatt ile tam tencere kapaksınız :A . mutluluklar size ve diğer herkesten uzak durun. Hadi bakalım yandan yandan gidin ;)
ay ben senin içini bilirim be kimden saklıyon :A neyse semra anneannemi salıyorum konuya senin de @serhatt ın da hakkıından gelir :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and serhatt