Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk - 4. Bölüm

Hangi dizileri özlediniz?/ Hangi diziler ilginizi çekti?

• Kullanılan toplam oy
    24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Orda oruç mu tutuyon herhalde 21-22 saattir oruç :F
Ben tutuyorumda olay benim tutmam değil, olay senin ramazanda birazcıkta olsa durulmuş olman gerektiği :A
Şuan 18 saati geçiyor ama son günlerde 19 buçuk saat olacak burada. günlük 1-2 dakika erken başlıyor sahur ve 2-3dakika geç açılıyor iftar. Yani günlük oruç tutma süremiz 5 dakika falan uzuyor :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Ben tutuyorumda olay benim tutmam değil, olay senin ramazanda birazcıkta olsa durulmuş olman gerektiği :A
Şuan 18 saati geçiyor ama son günlerde 19 buçuk saat olacak burada. günlük 1-2 dakika erken başlıyor sahur ve 2-3dakika geç açılıyor iftar. Yani günlük oruç tutma süremiz 5 dakika falan uzuyor :A
Hayatım benim köklerim papa 3 . Joseph e dayanıyor ne Ramazan'ı :A @serhatt

• Güldürdün
Reactions: Dosi and serhatt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
onların mutfağına uzar senin köklerin, hizmetçilerinin torunu falansın zaar :A
D6NJeTxXkAA6E6L.jpeg

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Çoktan girdim bile dedin kabullendin, hiç kıvırma şimdi boşuna :A
koskoca "olmayan aranıza" diye belirtmişim :A Kıvırmaya gerek yok, lafım ortada. Bak Sherlock'la kaç zamandır denk gelmiyorsun :A Neden yok, nezaman gelecek, en ufak bir bilgin yok. Canım haydi az öteye git :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Hayatım benim köklerim papa 3 . Joseph e dayanıyor ne Ramazan'ı :A @serhatt
İyide, isveç marketleri bile ramazan nedeniyle ramazan'a özel yiyecekler getirirken ve isveç operatörü müslümanların çoğunlukta olduğu ülkelerde arama kampanyaları ayarlarken, seninde müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülkede daha duyarlı olman gerekir bize karşı :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,961
Puanı
1,060
koskoca "olmayan aranıza" diye belirtmişim :A Kıvırmaya gerek yok, lafım ortada. Bak Sherlock'la kaç zamandır denk gelmiyorsun :A Neden yok, nezaman gelecek, en ufak bir bilgin yok. Canım haydi az öteye git :A
Merak etmiyorum, istesem öğrenirim zaten sen bunları düşünme, biz aramızda anlaşıyoruz onunla :A Sen git kendine koca bul bizimle uğraşacağına :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
İyide, isveç marketleri bile ramazan nedeniyle ramazan'a özel yiyecekler getirirken ve isveç operatörü müslümanların çoğunlukta olduğu ülkelerde arama kampanyaları ayarlarken, seninde müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülkede daha duyarlı olman gerekir bize karşı :A
D6JhyFxXsAElCpz.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Dosi