Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk (2010-2015) | 2. Sezon

Rica ederim. Bende şartlara uymayan yapımları mesajdan editleyip çıkaracağım öbür kalanlarda uygun dizileri bırakacağım 🤗🤗
Tanıtımlarda yıllarına deyinip oyuncularında yazacağım geçen sezon gibi. Ozaman da az çok anlariz.
Sonra bir kaç bölüm yayınladıktan sonra yazın evdeysem En Özlenilen diziyi baslatiriz. Değilsen yaz sonrasina kalır😊

• Harika
Reactions: Turkuazz
Tanıtımlarda yıllarına deyinip oyuncularında yazacağım geçen sezon gibi. Ozaman da az çok anlariz.
Sonra bir kaç bölüm yayınladıktan sonra yazın evdeysem En Özlenilen diziyi baslatiriz. Değilsen yaz sonrasina kalır😊
Çoğu dizi o şartlara uygunmuş 2-3 dizi kılpayıyla uyum sağlamıyor onlarıda çıkardım.kalan diziler şartları sağlıyor :D

• Harika
Reactions: Dosi
LEYLA İLE MECNUN, EZEL...
İkisini de ben yüklemiştim. Bu kadar izleneceğini bilmiyordum. :D

Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Aşk ve Ceza
Aramızda Kalsın
Fatmagülün Suçu Ne
İntikam
Merhamet
Paramparça
O Hayat Benim

Şimdilik aklıma gelenler.
Adını Feriha Koydum
Pis Yedili
Tatlı Küçük Yalancılar
Medcezir
Kurt Seyit ve Şura
Umutsuz Ev Kadınları
Analar ve Anneler
Kara Para Aşk
-Poyraz Karayel
-Suskunlar
-Uçurum
-hayat şarkısı
-20 dakika
-Kiralık Aşk
-kara para aşk
-İçerde
-Halka
-Beni Böyle Sev
-Vatanım Sensin
-İstanbullu Gelin
-Kuzey Güney
-Aşk Yeniden
-Fazilet Hanım ve Kızları
-Eski Hikaye
-Kalp Atışı
-Çarpışma
-Kadın
hepinize önerileriniz için teşekkür ederim İleriki tarihlerde bu dizilerden konseptimize uygun olanları bölüm bölüm tanıtıp ufak anketler yapacağım. bu etkinlikte birincileri belirlemeyeceğiz. Anketker sadece katılımı ölçmek için. Amaç dizileri hatırlayıp jenerikleri izlemek.

Sonraki adımbileriki aylarda bu dizileri 'En Özlenilen Dizi' etkinliğinde yaristirip en özlenileni seçmek😊

]

[/SPOILER
hepinize önerileriniz için teşekkür ederim İleriki tarihlerde bu dizilerden konseptimize uygun olanları bölüm bölüm tanıtıp ufak anketler yapacağım. bu etkinlikte birincileri belirlemeyeceğiz. Anketker sadece katılımı ölçmek için. Amaç dizileri hatırlayıp jenerikleri izlemek.

Sonraki adımbileriki aylarda bu dizileri 'En Özlenilen Dizi' etkinliğinde yaristirip en özlenileni seçmek😊
Haydi bakalım; kolaylıklar diliyorum sana .☺😇
Gene partizanlığımı yapacağım diziler var ama bakalım anket sonuçları neleri gösterecek 🤭 🥳

• Güldürdün
Haydi bakalım; kolaylıklar diliyorum sana .☺😇
Gene partizanlığımı yapacağım diziler var ama bakalım anket sonuçları neleri gösterecek 🤭 🥳
Bu kısım eglenecegimiz ve hatırlayacağınız kısım. Anketlere takılma :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Ay dur benim dünden beri hazırladığım diziler var. :A Çoğu yazılmamış bile onları da bir göz önünde bulundur. :A

• Harika
Ay dur benim dünden beri hazırladığım diziler var. :A Çoğu yazılmamış bile onları da bir göz önünde bulundur. :A
Aa hemen kepenkleri kapatmadım tabiki :A tanıtım kısmına geçince bile hâlâ öneri alırım. Kura çekmeli bir etkinlik değil şuan oyüzden sıkıntı yok :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Sultan (2012)

Uçurum (2012)

Bir Aşk Hikayesi (2013)

Sana Bir Sır Vereceğim (2013)

Dinle Sevgili (2011)

Karagül (2013'te başladı ama 2016'da bitmiş umarım kabul edilir. :A)

Kayıp Şehir (2012)

Kuzey Güney (2011)

A.Ş.K. (2013)

Kayıp (2013)

Merhamet (2013)

İntikam (2013)

Medcezir (2013)

Son düzenleme:
  • Harika
Boynu Bükükler (2014)

Benim Adım Gültepe (2014)

Benim İçin Üzülme (2012)

Suskunlar (2012)

Bitmeyen Şarkı (2010)

Son (2012)

Karadayı (2012)

Umut Yolcuları (2010)

İffet (2011)

• Harika
Yaaaa harikasın. Gidip videolarla gelmiş baya uğraşmışsın 😍🥰♥ teşekkür ederim 🤗🤗🤗🤗🤗
Tarihler bile var :bhr:
İşini kolaylaştırmak istedim. :bhr: Çoğu kısa sürmüş diziler belki alınmaz bile ama benim çok sevdiğim jenerikleri ekleyeyim dedim. :Z

• Harika
İşini kolaylaştırmak istedim. :bhr: Çoğu kısa sürmüş diziler belki alınmaz bile ama benim çok sevdiğim jenerikleri ekleyeyim dedim. :Z
Alırım tabiki. Hatta Karagül 2016 da bitmiş galiba. onu jenerik tanıtımına alırım. En Özlenilen etkınlığine almayız. Orda kurala uyarız. Burada göz yumarız. okadar ugraşmışsın :bhr:
Ben direk mesajını alıntılayıp bilgi ekleyip konu açarım :A baya kolaylık olacak bana :A