I Want Your Cray Cray - Trish Walker | Jessica Jones

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
maxresdefault.jpg

Trish Walker'ın seslendirdiği ''I Want Your Cray Cray'' adlı muhteşem ötesi parçası Youtube'de Marvel Entertainment kanalı tarafından yayınlandı.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Diziyi izlerken orada daha enerjikti.Böyle bi sönuk geldi şarkı :F
Orada hey hey nakaratı kısmını diyordu sadece burada gerçekten klip çekmişler. :F @Çiğdem- köpürdü iyice zaten :A sarışınlara karşı daha bi gıcık kapıyor :A Acaba eski sarısın hallerini mi özlüyor acep biliemedim :A @destere

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Orada hey hey nakaratı kısmını diyordu sadece burada gerçekten klip çekmişler. :F @Çiğdem- köpürdü iyice zaten :A sarışınlara karşı daha bi gıcık kapıyor :A Acaba eski sarısın hallerini mi özlüyor acep biliemedim :A @destere
Yok aynı 2-3 cümleyi söylüyor dizide de i want ya cray cray diyip duruyordu:F Hatta evdekilere bu ne be 2 kelimeyle süper şarkı yapmişlar demiştim:F

Boyanıyormusun @Çiğdem- :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahah Aaa benim çakma sarısınlığım bunlardan daha orjinal duruyordu :A :A :A

Klibide @destere türleri için çekmişler zaten :A :A :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yok aynı 2-3 cümleyi söylüyor dizide de i want ya cray cray diyip duruyordu:F Hatta evdekilere bu ne be 2 kelimeyle süper şarkı yapmişlar demiştim:F

Boyanıyormusun @Çiğdem- :A
Yok ben aslında Trish bu sezon gözümden düştü :A Bir rahat durmuyor kadın önüne gelenle fan fini yani :A Olmaz böyle makine gibi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok ben aslında Trish bu sezon gözümden düştü :A Bir rahat durmuyor kadın önüne gelenle fan fini yani :A Olmaz böyle makine gibi :A
Ben seni orjinal sanıyordum :F:F
Aaa yok orjinal siyah bu xemrexxx köyde çekilmiş fotomla caner ile çekilmiş fotolarımı paylaşıyordu güncel hallerim işte :A

Ama şarısın baya yakısıyordu yanı farklı bir insan gibi oluyordum :F Bu konudakı sarısın ecünnüden iyidir neyini kıskanayım onun ayoll :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa tövbe tövbe bu sarısın ecünnüyü kovmalarını bekliyorkan bir de klip mi çekmişler :F Sezonun içine etti diye ödül vermişler :eek::eek::eek: @destere @Forumdash
harika kıvırıyor ama bu sezon ben pek sevmedim trish i çok fazla oynak duruyordu biraz daha ağırbaşlı olması lazım biz onu öyle sevmiştik :)
mesela bir karen önüne geleni yatağa atıyormu atmıyor ? kareni örnek alması lazımdı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
harika kıvırıyor ama bu sezon ben pek sevmedim trish i çok fazla oynak duruyordu biraz daha ağırbaşlı olması lazım biz onu öyle sevmiştik :)
mesela bir karen önüne geleni yatağa atıyormu atmıyor ? kareni örnek alması lazımdı :)
Aaa sapık mapık ama bazen bazı ecünnülere hakkını veriyor :A Afferim destere e
:Z:Z:Z @Harunnn60 @Forumdash