I Want Your Cray Cray - Trish Walker | Jessica Jones

gelmeye geldikte forum çok ağırlaşmış bu seferde mesaj yazamıyorum bize kasıtlımı yapıyorlar acaba? bu işlerin içinde kim var @Harunnn60 gagasının müdahalesi falan olabilir
Hahahha bunuda diğer konuda dedim
2 ayrı konuda birbirimizin dediklerini tekrarlıyoruz hayırdır inş

Hahaha Aaa çocuğa geldiğine pişman ettin sana darılıp gitti sanırım
gitsin zaten goblin izlemediyse ne işi var aramızda hem aramızada oturuyor hemde izlediğimiz diziyi izlemiyor birde onun kahrınımı çekeceğiz

Hhahah Aaa tam vaktinde geldin sen de
Değilmi destere

hep böyle uygunsuz zamanlar seçiyor zaten tamda o işi yapacağız @Forumdash damlıyor aramıza

Hemen ortamızda olan koltuğuna otur @Forumdash
Birazdan @Harunnn60 da gelir tam oluruz
Yoklugumdan yararlanıp eve erkek attın hemen... Neyse insani bi duygu
Bu seferlik görmemişlikten geliyorum. Ben SPN dip ve Goblin filan izlerken ne halt yyorsanız yşyşn ama edepli olun
Gece basarım ben sizi

Bu seferlik görmemişlikten geliyorum. Ben SPN dip ve Goblin filan izlerken ne halt yyorsanız yşyşn ama edepli olun
Gece basarım ben sizi
gitsin zaten goblin izlemediyse ne işi var aramızda hem aramızada oturuyor hemde izlediğimiz diziyi izlemiyor birde onun kahrınımı çekeceğiz
Aaa izle bencede artık Goblini 2.Bölüme geçecem önce senin bir başlamanı bekliyorum

Ama sevdim yanı bu Kore dizilerini @destere buluyor sanırım

Gece basarım ben sizi
kız erkeği sonradan atmadıki eve kızla erkek zaten evdeydide sen aralarına girip baykuş gibi tünemiştin
) yokluğunu fırsat bilip biraz oynaşmaları doğal değilmi çok doğal bence insani bir davranış
)