'Hudutsuz Sevda'da Şok Ayrılık! Dizi Yeni Sezonda da Devam Edecek! | NOW

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
66,000
Puanı
1,060
1712148424326.png

NOW'un sevilen dizisi "Hudutsuz Sevda" kadrosunda şok veda!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini; Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sergen, Asuman Dabak ve Burak Sevinç'in paylaştığı yapımda Asiye karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu ekibe veda ediyor.

Ayrıca aldığı oranlarla kanalının yüzünü güldüren yapım yeni sezonda da ekranlarda olacak.

"Hudutsuz Sevda" yeni bölümleriyle her Perşembe NOW'da!

Kaynak: TV100

Dizinin yeni sezonda devam etmesi şaşırtmadı, ama Asiye'nin ani vedası çok kötü oldu :( Bu bölümden itibaren sezon finaline kadar, bizleri ters köşeler bekleyecek hep @Emre Ozansoy
Böylesine popüler bir karakteri ne diye gönderiyorlar? Kendi ayaklarına sıkmak bu.

Böylesine popüler bir karakteri ne diye gönderiyorlar? Kendi ayaklarına sıkmak bu.
Biliyorsun @serhatt cım bizim ekibi, sen Kurtlar Vadisi ve EDHO izledin mi bilmiyorum ama bizim ekip (Raci-Bahadır) hep önemli karakterleri çıkarırken sorun yaşamadılar yani. Korkmazlar bizimkiler ama Hudutsuz'daki korkutan şey bu dizi saydığım diziler gibi 10 reyting almıyor, 7 reyting'e kadar çıktı 6'larda dolaşıyor. O yüzden biraz tedirgin etmiyor değil. Ama herhalde gerilimden çok aksiyona geçicek dizi

oyuncu kendi ayrılmak istemişte olabilir italya'da program yaptığı için veya başka projeye geçmek için
Ne programı yapıyor?
Biliyorsun @serhatt cım bizim ekibi, sen Kurtlar Vadisi ve EDHO izledin mi bilmiyorum ama bizim ekip (Raci-Bahadır) hep önemli karakterleri çıkarırken sorun yaşamadılar yani. Korkmazlar bizimkiler ama Hudutsuz'daki korkutan şey bu dizi saydığım diziler gibi 10 reyting almıyor, 7 reyting'e kadar çıktı 6'larda dolaşıyor. O yüzden biraz tedirgin etmiyor değil. Ama herhalde gerilimden çok aksiyona geçicek dizi
EDHO izledim evet acımazlar ve korkmazlar da bu dizi dediğin gibi uçuk reytingler almıyor ve nereye geçerse geçsin bence bu kadın kalabilirdi.

Dizinin yeni sezonda devam etmesi şaşırtmadı, ama Asiye'nin ani vedası çok kötü oldu :( Bu bölümden itibaren sezon finaline kadar, bizleri ters köşeler bekleyecek hep @Emre Ozansoy
Yorum konusunda da dediğim gibi ayrılıklar sadece bununla kalmayacak bence, yeni sezonda yeni hikayeler için yer hazırlıyorlar.

Çok iyi olmuş çok sevindim kendini kurtarmış şu beter diziden :Z umarım bi daha böyle kalitesiz işlerde rol almaz kaliteli yerlerde görürüz kendisini :Z

Darısı Miray Daner, Burak Sevinç, Deniz Can Aktaş, Asuman Dabak ve Hayal Köseoğlu'na :Z

Çok iyi olmuş çok sevindim kendini kurtarmış şu beter diziden :Z umarım bi daha böyle kalitesiz işlerde rol almaz kaliteli yerlerde görürüz kendisini :Z

Darısı Miray Daner, Burak Sevinç, Deniz Can Aktaş, Asuman Dabak ve Hayal Köseoğlu'na :Z

Onlarda çıkınca zaten biter ne ettin Ali :A