'Hudutsuz Sevda'da Şok Ayrılık! Dizi Yeni Sezonda da Devam Edecek! | NOW

*İkonik bir karakter çıkardı ortaya bence devam edilebilirdi.
kesinlikle .

asiye nin hikayedeki yazilimina soguk ve uzak olsam da, dizi nin bugune gelmesinde payi yadsinamaz bir durum.bence. kanimca,yetenegi ve performansiyla oynadigi karakteri adeta devlestirdi.

anlam veremedigim durum - cikis sekilleri :

bana gore dizinin en keskin ve villain kelimesinin icini dolduran iki onemli bold rol'un(yilmaz,asiye) ust uste hikaye den ayrilmasi - ki, benim gozum de bu cikislarin absurd tarafi ;
ikisinin de -sonunun- yeni gelen, hikaye de derinligi olmayan ceylan dolayli olmasi..... -her anlamda elde kalan bir durum.

bu denli cevresine etki eden /oyunlari ile guclu, dediklerini yapma da maharetli bir rolun&yazilimin -cikacaksa da -daha ikonik sonlari olmalari gerekirdi derinlikli olarak. . . . . .

genel oyunculuk kaliteleri bir yana, dizi de sunduklari performanslarini begenen bir izleyici olarak- ikisinin de cikmasini istemeyen taraf olarak , bu cikislari buruk karsiladim.

son olarak ,
oynadigi rolun cikmasi bi nevi - diziyi ,ozellikle ev ici ailelere dair sahneleri ~ satranc gibi oynayip isledigi duzenin de sonlanmasi demek. bu yol, nihat uzerinden devam eder gibi tahminim. ama asiye orj bir sunum ortaya cikardi, bi daha da ayni aura olusturulamaz gibi.

ayrica ,

rizvan ugruna
adeta el clasico gibi rekabet yapan asiye ve nedime sahneleri de sonlanmis oldu. yaniliyor muyum 😛

oyunculugunu begenen bir izleyici olarak, dizideki ust duzey performansi icin tesekkur ederim. yeni projeler de izlemeyi merakla bekliyor olacagim.